Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE(campanula @ 2007 04 15, 21:07)
Dėl biotino(vit.H) stokos oda riebaluojasi,galvos oda ir pleiskanoja ir riebaluojasi.Gydymas-nusipirkt papildus su biotinu ir gert.

aciuks.gif
o papildomai gal koki sampuna reik naudot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 22 balandžio 2007 - 18:29
QUOTE(begike @ 2007 04 22, 19:28)
aciuks.gif
o papildomai gal koki sampuna reik naudot? 4u.gif

??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 05 01, 18:03)



samouna nuo pleiskanu reik, dar skauciau vienos forumietes patarima kad i sampuna ilasinti arbatmedzio aliejaus ir tikrai padeda mirksiukas.gif

mes nusipirkom sampuna su arbatmedzio aliejum is karto, bet ten skirtas jau rimtesniom pleiskanom...bet gall i\yra ir kitokiu..

o vitaminai tai geri Dermabion thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 02, 09:25)
samouna nuo pleiskanu reik, dar skauciau vienos forumietes patarima kad i sampuna ilasinti arbatmedzio aliejaus ir tikrai padeda  mirksiukas.gif

mes nusipirkom sampuna su arbatmedzio aliejum is karto, bet ten skirtas jau rimtesniom pleiskanom...bet gall i\yra ir kitokiu..

o vitaminai tai geri Dermabion  thumbup.gif

aciuks.gif
Atsakyti
yra tokia rusu priemone nuo pleiskanu "Sulsena".Gal cia kas jau ja ir minejo.zodziu, galima nusipirkti "droge".kainuoja apie 5-6 lt.super priemone, padeda po keliu kartu.pabandykit
Atsakyti
O mano draugui nuo Sulsenos buvo pradėję riebaluotis plaukai, nors jo oda visa laiką buvo normali. Tiesa, pleiskanų apmažėjo, bet tik tol, kol naudojo. Teko mesti šį būdą, ir tik po kelių mėnesių plaukai nustojo riebaluotis.
Atsakyti
Prieš kelis metus MB turėjo labai daug pleiskanų, tai jas išgydėm su Nizoraliu, jam jis labai padėda. Ir aplamai , kai vėl truputis pleiskanų atsiranda, vieną kartą su juo galvą išsiplauna ir toliau vaikšto laimingas smile.gif . O vat man nei nizoralis nei kitos panašios priemonės nepadeda..turėjau ir Sulsena...na plaukučiai po jos labai minkšti ir blizgūs pasidaro, bet nuo pleiskanų man nepadeda. Na iš tikrujų, tai pas mane greičiau jau pleiskanėlės..jų labai mažai, bet didžiausia problema, jog galvos odą traukia ir truputi niežti doh.gif . Vis ruošiuosi pas dermatologą nueti, bet tas kur mano poliklinika siunčia labai jau toli blink.gif . Gal kuri galit parekomenduot dermatologą fabuose, ar kur nors netoli...kad ir babkių per daug neimtų ir gerai gydytų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte26 @ 2007 05 09, 16:27)
yra tokia rusu priemone nuo pleiskanu "Sulsena".Gal cia kas jau ja ir minejo.zodziu, galima nusipirkti "droge".kainuoja apie 5-6 lt.super priemone, padeda po keliu kartu.pabandykit

manau ,kad IKI parduotuvese pigiau kainuoja SUlsena ax.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif nu aš tai niekaip negaliu atsikratyti pleiskanų schmoll.gif visad perku šampunus nuo pleiskanų ,bet nei vienas man nepadejo , jau praradau viltį kada nors jomis atsikratyti verysad.gif
Atsakyti
tai su juo reikia tris kartur per menesi plautis ir tikrai pades 4u.gif
Atsakyti
O man nepadeda nei Nizoral, Nei Sulsena, nei Polytar schmoll.gif Galvos oda sausa, nera byriu pleiskanu, jos tokios kaip luobos, po plovimo ju iskart nera, o jau kita ar sekancia diena jos pradeda atsilupineti nuo odos. KOSMARAS! doh.gif aggressive.gif
Atsakyti
gal kas bandete Orising ampulytes nuo pleiskanu?Pati sios problemos neturiu,bet siandien pirkau vaistinej ampule nuo riebalavimosi,tai konsultante sake,kad orising nuo pleiskanu idomiai veikia.Ji "atkelia" visus nesvarumus,todel vartojimo pradzioje jauciamas netgi pablogejimas,bet ta momenta reikia prakenteti ir paskui isvalo odyte,pleiskanu nebebuna thumbup.gif
Atsakyti