Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

nebeiskenciau ir nesulaukiau limutes atsakymo apie ta obuoliu acta, tai pasidariau as ta 'kauke' ant galvos, issittryniau tuo actu su vandeniu ir sedziu dabar.. laukiu... jetau jetau, kad tik isnyktu tos pleiskanos, nes jau nebeimanoma su jom gyvent unsure.gif
Atsakyti
o pas dermatologa buvai g.gif neretai pleiskanos rodo esant kazkokias odos ligas: zvyneline, psiorjaze ir pan. svarbu ir mityba ziuret, nes ji irgi itakoja odos bukle.
Atsakyti
tai va, actas nepadejo verysad.gif o pas dermatologa nebuvau..nors man tos pleiskanos jau pamenu nuo mazumes...oda linkus tokia pleiskanot, tik viena kart maziau, kita daugiau...priklauso nuo nervu....
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 10 19, 10:47)
na ,as pleiskanu siaip ne taip atsikraciau, bet nezinau ,ka daryti su nezmonisku galvos niezejimu.Ziauriai niezti, ir tik pasikasau taip ir atsiranda pleiskanu.Neisivaizduoju ,bandau kenteti, bet gal yra kokios priemones, tam niezuliui slopinti?gal kas zinot? bandet ka nors?

man toks niežėjimas iš streso ir įtampos buvo, tai labai padėjo geros išgertuvės biggrin.gif o jei rimčiau, tai žuvų taukų pagert ne prošal ir kaukę su kiaušinio tryniu ir šaukštu ricinos aliejaus retkarčiais pasidaryk.
Papildyta:
QUOTE(Venice @ 2007 01 27, 19:58)
tai va, actas nepadejo  verysad.gif  o pas dermatologa nebuvau..nors man tos pleiskanos jau pamenu nuo mazumes...oda linkus tokia pleiskanot, tik viena kart maziau, kita daugiau...priklauso nuo nervu....

tai tuo labiau turėtum susirūpint ir pas dermotologą nueit. Ne visiems žvynelinė pasireiškia dideliais plėmais ir staigiai. Mano mama irgi nuo vaikystės pleikanėlių turėjo o liga smogė kai jai buvo apie 50m.
Atsakyti
na man asmeniskai kai uzeina pleiskanos( tikriausiai nuo streso) tai visai padeda nizoralis thumbup.gif
Atsakyti
Man pleiskanos taip pat ,,bangom" apsilanko. Paprastai tai būna po kokio baliuko blush2.gif , nes tada oda išdžiūsta, prarandi daug skysčių. Pabandyk visų pirma vandens daug gerti, antra tai darykis kaukes. Man kas padeda, tai kauke su česnaku, ricina, vitaminu B, žibalu ir kiaušiniu. O, kad pačiai nesigaminti tai radau ,,Droge" tokią kaukę, iš tiesų tai visai pigi.vDar gali į ją ricinos įsilašinti, tik nepadaugink, nes po to neišsiskalausi plauku, užtenka valgomojo šaukšto, dar nusipirk vaistinėje B grupės vitaminų, vieną ampulę išleisk ir gali šaukštą citrinos sulčių. kaukė rusiška gal, nepamenu. Žodžiu pakelis skirtas vienam naudojimui, toks šviesiai violetinis ir česnakas nupaišytas. Tai tą kaukę įtrink į šaknis ir laikyk su maišeliu galvą apsivyniojusi kokias 20-30min. Ir taip kas antra dieną. Dar, nedžiovink plaukų su fenu, nes tai irgi sausina skalpą. Dėl tos kaukės, tai dar ,,Droge" rasi kitos rūšies, tai paimk ir su juoduoju ridiku, kad netepti visą laiką vienos rūšies. Hm..pabandyk šampūnus įvairius. Draugei pvz nuo šampūnų kažkokia alergija, visą odą niežėjo, tai jai padėjo tik vaistinėje pirktas ,,Neutragel"(atrodo taip vadinasi) ir tik tas, kuris su melsva spalva. Saugok galvą nuo šalto oro ir nuo karštos saulės. O jeigu atsiranda žaizdelės, niežti ir t.t. ir niekaip nepraeina gali būti gal alerginis dermatitas, tuomet siūlau pas dermatologą, kad nenusigydytum. smile.gif

Dar prisiminiau, niekada negalima tepti kondicionieriaus į galvos odą, tik ant plaukų, nes nuo to taip pat gali atsirasti pleiskanų. Ir jeigu dedi plaukam kaukes, kurios skirtos ne galvos odai, o pvz ,,sausiems ir pažeistiems plaukams", tai taip pat negalima tepti ant odos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 28 sausio 2007 - 09:41
QUOTE(Venice @ 2007 01 27, 19:58)
tai va, actas nepadejo  verysad.gif  o pas dermatologa nebuvau..nors man tos pleiskanos jau pamenu nuo mazumes...oda linkus tokia pleiskanot, tik viena kart maziau, kita daugiau...priklauso nuo nervu....


na jei sakai, kad nuo nervu ir mazumes, tai tikrai keliauk pas dermatologa. nenoriu gasdint, bet tikrai manau, kad turesi didesne beda, nei vien pleiskanos, nes labai pazistama situacija is tavo aprasymo unsure.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt Kesoral tirpalą?
Atsakyti
Zitlali, aciu labai uz patarimus, reikes butinai isbandyt tas kaukes, o kad negalima i galvos oda trint balzamu, tai nezinojau blink.gif visada trindavau, nes kaip tik galvodavau, kad padedes sudrekint oda. Siandien dar vaziuosiu i Eurovaistine, ten yra toks BIO+ losjonas problematiskai galvos odai, itrint su juo reikia po plovimo..
Rasa26, mano mama bande ta tirpala, tai sake kazkiek tai padejo, bet daugiau cia padeda, jei pleiskanos nerviniu pagrindu atsiranda.
Atsakyti
galiu rekomenduoti tikrai puikia ir pigia priemone nuo pleiskanu 4u.gif
man nerealiai padejo - nuo pernelyg mazho kiekio miego, rupeschiu, darbo ju pas mane net luobais buvo atsirade blink.gif doh.gif
niekas negelbejo - nei shampunai, nei kremai, nei kaukes schmoll.gif
o po shios proceduros - ishkart neliko nei vienos pleiskanytes bigsmile.gif
tereikia galva (plaukus ir oda) itrinti papraschiausiu jogurtu, nesvarbu nei rushis, nei kaina mirksiukas.gif , palaikyti koki 15-20 minuchiu, ishplauti kaip iprasta, ir viskas thumbup.gif
beje, plaukuchiai kaip shilkiniai po to mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMutteR @ 2007 02 07, 16:32)
galiu rekomenduoti tikrai puikia ir pigia priemone nuo pleiskanu 4u.gif
man nerealiai padejo - nuo pernelyg mazho kiekio miego, rupeschiu, darbo ju pas mane net luobais buvo atsirade blink.gif  doh.gif
niekas negelbejo - nei shampunai, nei kremai, nei kaukes schmoll.gif
o po shios proceduros - ishkart neliko nei vienos pleiskanytes bigsmile.gif
tereikia galva (plaukus ir oda) itrinti papraschiausiu jogurtu, nesvarbu nei rushis, nei kaina mirksiukas.gif , palaikyti koki 15-20 minuchiu, ishplauti kaip iprasta, ir viskas  thumbup.gif
beje, plaukuchiai kaip shilkiniai po to  mirksiukas.gif




Nu ale suintrigavo mane tas jogurtelis, reiks pabandyti savaitgali bigsmile.gif Labai silkiniu plauku noriu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lanaa @ 2007 01 28, 12:31)
na jei sakai, kad nuo nervu ir mazumes, tai tikrai keliauk pas dermatologa. nenoriu gasdint, bet tikrai manau, kad turesi didesne beda, nei vien pleiskanos, nes labai pazistama situacija is tavo aprasymo  unsure.gif


lanaa, kad nieko tie dermatologai nepadeda. Priraso visokiu smirdanciu tepalu, kuriu dar ir nuplaut negalima, reik laikyt ant galvos. Bet kurgi su tokiu dvoku vaiksciosi, atostogas nebent imt smile.gif Mane nuo paauglystes seboreja kamuoja, isbandziau jau viska nuo A iki Z - ir tepalus, ir losjonus, ir tabletes, ir sampunus, balzamus... Bet tai padeda tik "tam laikui".

Vienas zmogus, uzsiimantis netradicine medicina, uztikrino mane, kad visi sie dalykai yra nuo streso, nuo itampos, nuo nervu ir jokie tepalai nepades. Ir tikrai pastebejau, kad pvz atostogu metu pas mane viskas dingsta. Tik grizti i darba, vel sustresuoji ko - ir vel tas pats..

neskaiciau visos temos, tai nezinau, gal kas rase - yra gera "skubi pagalba", tepaliukas/kauke "Sulsena" (Drogas parduotuvese). Istepi galvos oda, ir po 30 min nuplauni. Man rezultatas buna jau po pirmo karto. Bet aisku nenaudojant pastoviai viskas grizta.
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2007 01 26, 14:07)
ale kaip idomiai su tuo actu, man irgi idomu, kokiais cia kiekiais reik maisyt, nes reik man tas pleiskanas naikint. schmoll.gif


As tai apytiksliai kokius 2 valgomuosius saukstus pilu ir vandens panasiai (mano plaukai nestori ir vidutinio ilgio) tai man tikrai uztenka. Na o plaukam tai tikrai nepakenke nei karto. 4u.gif smile.gif
Atsakyti