Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 05, 20:52)
Pas mane ilga laika irgi buvo pleiskanos, o veliau jie pasidarydavo kaip plevele, nuejau pas dermatologa, tai pas mane suborejinis dermatitas plus labai alergiska galvos oda, tai va israse sampuna is  Neo Strata (prekiauja sugihara) tik kaina kandziojasi apie 70 LT, bet as tik pacia galvos oda plaunu su juo tai ilgam ustenka, o plaukus su kitu samppunu, tik kad odos nekliudytu, nes kitaip vel pleiskanos gali buti doh.gif na man pasake kol naudosiu tinkmas priemones bus gerai bet tik kai pereisiu i paprastas vel laikui begant atsiras... doh.gif


Pas mane ta pati situacija. Irgi naudoju Neostrata šampūną, jo atradimas man kažkas tai nerealaus. bigsmile.gif Sugihara jo kaina 63lt. O užtenka tikrai ilgam, nes, kaip minėjot, reikia labai mažo kiekio, kuris paskirstomas ant galvos odos. Aš paskui nebeperplaunu su paprastu šampūnu, užtenka balzamo, nes ir taip vandeniui tekant šampūno likutis pasiskirsto ant plaukų.
Atsakyti
Ir kada gi aš išbandysiu.... unsure.gif Niekur neradau doh.gif Gal todėl, kad nelabai žinau kaip atrodo ir ko ieškau g.gif Suradau, kad Senukuose prekiauja "Sulsena" kaukėmis nuo pleiskanų, bandysiu dar ten paieškot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 01 11, 20:00)
i sveikatyte  mirksiukas.gif  kad tik macytu  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif

Štai suradau paveiksliuką, gal ir dar kam jis bus naudingas 4u.gif (tik tokį mažą suradau, bet matosi esmė blush2.gif)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2010 01 16, 21:40)
Ačiū 4u.gif

Štai suradau paveiksliuką, gal ir dar kam jis bus naudingas 4u.gif (tik tokį mažą suradau, bet matosi esmė blush2.gif)
user posted image

taip taip sita drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(m@muk@s @ 2010 01 16, 21:14)
Ir kada gi aš  išbandysiu.... unsure.gif Niekur neradau doh.gif Gal todėl, kad nelabai žinau kaip atrodo ir ko ieškau g.gif Suradau, kad Senukuose prekiauja "Sulsena" kaukėmis nuo pleiskanų, bandysiu dar ten paieškot rolleyes.gif

Senukuose niekad nemaciau g.gif o jau nusipirkot ?
Atsakyti
"Pagooglinus" suradau, kad Senukuose prekiaujama, bet dar nebuvau verysad.gif
Papildyta:
Štai:
http://www.senukai.l...ena-40-g_4.html

Bet pasirodo ne visuose miestuose prekiauja doh.gif
Atsakyti
ax.gif as cia norejau paklausti kaip su tai sampunais nuo pleiskanu. kai tik su juo plaunu, tai reik didelio kiekio, kad jis suputotu. tai dabar pirma paprstu isplaunu, paskui nuo pleiskanu ir tada dar balzamu perplaunu, nes kitaip labai siurkstus buna plaunant tik su nuo pleiskanu sampunu. g.gif kaip mano ar as cia gerai darau?
Atsakyti
Aš tai manau, kad plaukai lieka šiurkštūs dėl to, kad šampūnas jiems netinka.. g.gif na Jūs naudojat šampūną pleiskanoms naikint, jia gal jas ir naikina, bet netinka Jūsų plaukams ir galbūt net kenkia jiems g.gif Aš kurį laiką naudojau šampūną nuo pleiskanų +balzamą ir nuėjus į apsikirpt man pasakė, kad jei noriu gražių plaukų, visų pirma turiu keist šampūną mirksiukas.gif Ir pakeičiau į paprastą, rezultatas - plaukai švenūs, gražūs, o pleiskanų pilna galva biggrin.gif Tuo metu buvo tik kelios pleiskanos, galima sakyt, o dabar ojojoj, kaip prisidaugino blush2.gif Tai vat ir man įdomu, kaip išsinaikint pleiskanas, nekenkiant plaukams g.gif
Atsakyti
Matyt labai nori į "už miegamojo durų". biggrin.gif

Šiaip šampūnai nuo pleiskanų gaminami dažniausiai ne sieros, o dervos pagrindu. ax.gif Galima rinktis ir rūgštinius. m@muk@s, suabejočiau Jūsų kirpėjos kompetencija, nes paprasti šampūnai ne ką geresni, tik efektas kitoks, mat ten visokių silikatų pridėta dėl ko plaukas atrodo slidus ir glotnus. Jei norit tikrai sveikų plaukų, reikia plauti galvą su natūraliu šampūnu be chemikalų. Bet juos naudojant plaukas vis tiek šiurkštus būna, todėl reikia kažkaip paildomai "glotininti".
Atsakyti
as irgi buvau nusipirkus sampuna su dervom (rusiskas buvo ) ,bet pradejus plauti apmazejo pleiskanu o po kokiu 3men man jis tapo neveiksmingu schmoll.gif ir atsirado pleiskanu vel siaubungai ir galva nieztejo labai .tada vel gryzau prie sulsenos .tai galvos neniezti ir pleiskanu nera.bet ja naudoju vistiek ,nes matau kad jin man tinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 01 18, 11:32)

man nuo tu visai paprastu sampunu tai plaukai kai stagarai doh.gif
Atsakyti
Gal ne taip supratot mane blush2.gif g.gif Norėjau pasakyt kad sunku surast šampūną, kuris ne tik pleiskanas naikintų, bet ir plaukams tiktų 4u.gif O "paprastas", tai turėjau galvoje, kad neskirtas pleiskanoms naikinti, tas, kuris individualiai tinka Jūsų/mano plaukams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m@muk@s: 19 sausio 2010 - 00:21
QUOTE(m@muk@s @ 2010 01 19, 00:18)
O "paprastas", tai turėjau galvoje, kad neskirtas pleiskanoms naikinti, tas, kuris individualiai tinka Jūsų/mano plaukams 4u.gif

aaa db supratau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
nejaugi nera naturaliu priemoniu, babuciu? g.gif
Atsakyti