Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

QUOTE(lukasz @ 2009 12 09, 20:11)
nusiperki alijošių sulčių iš vaistinės, įsitrini prieš miegą į skalpą, ir palieki kaip kaukę. Ir pleiskanų kaip nebuvę drinks_cheers.gif

pirma kart girdziu g.gif kiek jis kainuoja ?
Atsakyti
Čia jau turbūt buvo rašyta, bet man labai padėjo Suslena kremas nuo pleiskanų. Jau po pirmo pasitepimo niežėjimas dingo, o dar po gal 2-3 pasitepimų ir pleiskanų nebeliko thumbup.gif Ir kaina jo "juokinga" ~4-5lt.
Atsakyti
QUOTE(Mon Amour @ 2009 12 10, 11:50)
Čia jau turbūt buvo rašyta, bet man labai padėjo Suslena kremas nuo pleiskanų. Jau po pirmo pasitepimo niežėjimas dingo, o dar po gal 2-3 pasitepimų ir pleiskanų nebeliko  thumbup.gif Ir kaina jo "juokinga" ~4-5lt.

vakar ja pirkau jau ne pasta bet kauke vadinasi ir visai kitokia negu seniau buvo(buvau daug jos nusipirkus labai seniai ) ,dabartine kvepia thumbup.gif pradejo man jin patinkti biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Gera, greita, efektyvi priemone (sampunas), bet, aisku, reikia pirma issiaiskinti pleiskanu priezasti.
Atsakyti
o cia geras klausimas smile.gif kokia priezastis smile.gif
Atsakyti
Gydytojas rekomendavolenkiska sampuna "Dermetin" 100ml. Apie 16lt vaistinej kainuoja. Man asmeniskai padejo.
Atsakyti
Pas mane ilga laika irgi buvo pleiskanos, o veliau jie pasidarydavo kaip plevele, nuejau pas dermatologa, tai pas mane suborejinis dermatitas plus labai alergiska galvos oda, tai va israse sampuna is Neo Strata (prekiauja sugihara) tik kaina kandziojasi apie 70 LT, bet as tik pacia galvos oda plaunu su juo tai ilgam ustenka, o plaukus su kitu samppunu, tik kad odos nekliudytu, nes kitaip vel pleiskanos gali buti doh.gif na man pasake kol naudosiu tinkmas priemones bus gerai bet tik kai pereisiu i paprastas vel laikui begant atsiras... doh.gif
Atsakyti
Rekomenduociau dar nebandziusioms KAARAL gamintojo K05 (gydomosios) linijos sampuna nuo pleiskanu;o jei jo nepakanka - kartu su losjonu nuo slinkimo ampulese. Puikiai patvarko problema. O esant rimtom problemom- K05 sampuna sieros pagrindu. Tikras vaistas.
Atsakyti
QUOTE(echolialija @ 2010 01 06, 01:00)
Rekomenduociau dar nebandziusioms KAARAL gamintojo K05 (gydomosios) linijos sampuna nuo pleiskanu;o jei jo nepakanka - kartu su losjonu nuo slinkimo ampulese. Puikiai patvarko problema. O esant rimtom problemom- K05 sampuna sieros pagrindu. Tikras vaistas.

ir cia reklama doh.gif

ar Vitulka atostogauja???
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Kažin kur galima nusipirkti to SULSENA tepalo ar kaukės? g.gif Pleiskanos kankint pradėjo, nežinau, kaip naikint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2010 01 09, 21:48)
Laba diena 4u.gif Kažin kur galima nusipirkti to SULSENA tepalo ar kaukės? g.gif Pleiskanos kankint pradėjo, nežinau, kaip naikint verysad.gif

IKI parduotuveje bent tik ten as maciau ir perku mirksiukas.gif
Atsakyti
SULSENOS yra ir Norfose,Droge 4u.gif
Atsakyti