Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kada įvedamas "kietas" maistas?

QUOTE (VilmaM @ 2004 12 08, 09:09)
na man aisku, kad pratinti reikia po truputi, bet ar valgant jau savaite galima ta kose keisti kita, ar tai reiskia kad ryziu-kukuruzu nebeduoti ir pradeti po sauksteli nuo darzoviu???

tai aisku kad galima! gi nemaitinsi ta pacia kose visa gyvenima tongue.gif
Aplamai jeigu netinka vaikui kose, tai ja ir nereikia maitinti, o pakeisti kita kose, ir vel stebeti vaika, per tris dienas jeigu jokiu paberimu, ar kokiu kitu negeru reakciju, tai vadinasi gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabi: 08 gruodžio 2004 - 11:14
Man tai įdomu nuo kada jau reikų per pietus tik košę valgyti ir užsigerti jau arbatele ar sultimis o ne pienuku???

Maniškiai tai jau visai neblogai valgo ir daržovių košytę, ir tyreles, ir ryžių košytę. Tik dar dažniausiai užgeriam pienuku, bet gal jau reiktų pradti užgerti tik arbatėle?
Atsakyti
gal gali parasyti smulkiau kada ir ka tavo mazyliai valgo? as tai kazkur skaiciau, kad kosyte turi pakeisti pienuka per 10 dienu, bet tai turbut labai individualu kiekvienam vaikui
Atsakyti
suprantu, kad čia eina kalba apie košes, bet va norėjau paklausti nuo kada galima duoti duonytės, barankos ir kažką panašaus? šiandien pakišau duonos gabaliuką, galvojau palaižys ir viskas. o ji atsikando su savo dviem dantukais. aišku bandžiau kišti pirštą į burną ir traukt lauk tą gabaliuką laugh.gif bet nesileido. sučiulpė ar sukramtė nežinau, bet kad nepaspringo tai faktas biggrin.gif
Atsakyti
As tai irgi duodu barankos pagrauzti, duonos plutos. Vakar daviau duoniuka, jis beseiliojant i kosyte pavirsta, sulapnojo mano zuikis per puse minutes ir patenkintas paliko. Nezinau, gal negalima? Siaip daugiau nieko be MP nevalgo, tik truputi obuoliuko pagremzto duodu.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2004 12 08, 12:55)
nuo kada jau reikų per pietus tik košę valgyti ir užsigerti jau arbatele ar sultimis o ne pienuku?

Man tas irgi idomu. Taip pat domina nuo kada reikia pradet duot kosytes 2 k. per diena.

Zhiema, l. aciu uz issamu aprasyma. Tavo primaitinimo budas man priimtiniausias.

Tiesa, gal kas zinot koki nors internetini adresa, kur lietuviu kalba butu parasytas issamus primaitinimo kalendorius.
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2005 01 03, 09:27)
Man tas irgi idomu. Taip pat domina nuo kada reikia pradet duot kosytes 2 k. per diena.

Zhiema, l. aciu uz issamu aprasyma. Tavo primaitinimo budas man priimtiniausias.

Tiesa, gal kas zinot koki nors internetini adresa, kur lietuviu kalba butu parasytas issamus primaitinimo kalendorius.


Jau 3 men., kaip mano 2.gif primaitinamas, bet man irgi visokiu klausimu iskyla. Is tiesu butu gerai rast daugiau informacijos, kiek ir ko turi gauti vaikas (pagal menesius). Man tai ir del kiekio neaisku.

Del koses, tai grudu iki siol uzsigeria pienuku. Bet jau noreciau sita maitinima praleist, pakeis arbatele ar pan., bet kad negeria 2.gif jokiu kitu skysciu (kelis saukstelius sad.gif ) Tik pietums, kai gauna darzoviene su mesyte, gauna arbateles ar kt. Pienuko sita maitinima nebegauna nuo tada, kai pradejau det mesos.
Atsakyti
man pediatrė liepė jau nuo 4mėn. pratint prie daržovienės, kad 5mėn. jau pilnai pakeistume 1 maitinimą, o po to iškart grūdų košes (vertingiausi grikiai ir avižos), kad 6mėn. jau būtų 2 košės pilnai įvestos.Vaisių sultys ir tyrelės tarpuose kaip desertas.
Noriu paklausti, o ar jūs verdat košeles tiesiog iš universalių dribsnių (avižų, ryžių)???
Dar čia šis tas : http://www.sveikas.l...imai3.asp?id=43 apie maitinima ir primaitinima, bet man informatyvesni rusiški saitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 13 balandžio 2005 - 07:20
Mano mazei 4 menesiai, vakar daviau paragauti puse saukstelio Hipp morkyciu , tai taip patiko kad laizesi visa diena ir ciulpe sauksta smile.gif Siaip manau reiktu primaitinti pradet gal ir veliau bet kad ta mergyte labai jau kudute, sveria 5,5 kg. o gime 3,5kg. Per paskutinius 2 men priaugo tik 700g. Kaip manot mamytes ar dar ne per ankstu? ( Maitinu pati).
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 04 13, 12:26)
Mano mazei 4 menesiai, vakar daviau paragauti puse saukstelio Hipp morkyciu , tai taip patiko kad laizesi visa diena ir ciulpe sauksta smile.gif  Siaip manau reiktu primaitinti pradet gal ir veliau bet kad ta mergyte labai jau kudute, sveria 5,5 kg. o gime 3,5kg. Per paskutinius 2 men priaugo tik 700g. Kaip manot mamytes ar dar ne per ankstu? ( Maitinu pati).


na, jei svoris mažai auga, tai ne per anksti 4u.gif - mūsų ta pati bėda, tai daktarė pati liepė duot daržovienių jau, netgi ir vitaminų prirašė Multitabs, o tai kažkodėl apetitas sumenkėjęs pas mažąjį vyriškį g.gif
O daktarė mūsų šiaip jau propaguoja natūralų maitinimą, bet ne fanatiškai biggrin.gif
Atsakyti
O klausykit, mamos, man čia iškilo toks gal ir nelabai protingas, bet visgi klausimas biggrin.gif - kaip ten tuo maisteliu varijuot, ta prasme, jei pradedu nuo daržovienės - tai ok, bulvė, paskui bulvė + morka, po to bulvė+morka+kopūstas ir t.t. čia kelių savaičių bėgyje. Bet kaip paskui su kruopų košėm ar vaisių tyrelėm - tai jas duot šalia daržovienės (vieną maitinimą - tarkim daržovienę, o kitą - kruopų košę) ar vietoje jos ar vieną savaitę vaikį šert daržovėm, o kitą kruopom g.gif smile.gif ? Kada, pradėjus vaikį primaitint, įvest dvi skirtingas košeles per dieną?
Būsiu labai dėkinga už info! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aite: 15 balandžio 2005 - 20:44
QUOTE(aite @ 2005 04 15, 21:26)
Bet kaip paskui su kruopų košėm ar vaisių tyrelėm - tai jas duot šalia daržovienės (vieną maitinimą - tarkim daržovienę, o kitą - kruopų košę) ar vietoje jos ar vieną savaitę vaikį šert daržovėm, o kitą kruopom  g.gif  smile.gif ? Kada, pradėjus vaikį primaitint, įvest dvi skirtingas košeles per dieną?
Būsiu labai dėkinga už info!  4u.gif

1 maitinimą daržoviene ir kitą - kruopų. Bet prieš tai - geriau išbandyk atskirai kruopų. Jei nealergizuos, kai bus įpratęs (išbandant po vieną košę) prie kelių - tai jas galėsi ir duot pakaitom per tą pačią dieną. Nežinau kelių mėnesių - kaip gausis natūraliai - gal bus jau kokie 8. Žiūrint kada pradėsi smile.gif
Nežinau, ar supratai, ką čia prirašiau ax.gif
Atsakyti