Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos! Gal kuri yra siuvusi silta ziemini palta? Gal galite patarti koki pasiltinima geriau deti ir kur Vilniuje butu pasiltinima galima nusipirkt? g.gif Esu macius sintepona Kalvariju g., bet kazin ar cia geriausias variantas...? g.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau Vilniuje storesnio neperšlampamo audinio, tokio kaip striukei, tik tikrai tvirto, buvau toj didelėj parduotuvėj prie Kalvarijų, bet ten iš storesnių tik arba juodas arba kamufliažinis (dėmėtas kaip kariškas) nelabai patiko spalvos... smile.gif gal žinote kur galėčiau tokio audinio rasti? būčiau labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kur perkate audinius Kretingoje/Klaipėdoje? Kretingoje buvau užsukusi į parduotuvę prie Sodros, bet labai menkas pasirinkimas pasirodė, o Klaipėdoje žinau tik Herkaus galerijoje parduotuvę, bet ten labai brangu. Gal žinote daugiau parduotuvių? ax.gif Noris prisimint senus siuvimo įgūdžius blush2.gif
Atsakyti
merginos, gal kas žinote, kur būtų galima įsigyti vilnonio apkloto/užkloto audinio (-ių)( kitaip adijalinį , pledinį ) ? g.gif

kažkas tokio

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 11 29, 11:59)
merginos, gal kas žinote, kur būtų galima įsigyti vilnonio apkloto/užkloto audinio (-ių)( kitaip adijalinį ) ?  g.gif




Bijau suklaidinti, bet lyg tai kazkada Audejo baldiniu audiniu parduotuveje maciau g.gif Toje kur salia Audejo, is sono iejimas.
Atsakyti
ačiū, solnyszko 4u.gif , bandysiu ten nulėkti savaitgalį - tikiuosi pavyks rasti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kam reikia Burdos gruodzio menesio pigiau?
Netycia turiu dvi doh.gif Vietoj lapkricio nupirko man gruodzio doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Ri Art @ 2012 10 03, 21:40)
Sveikos meginos
TIULIS
Didžiausias ir gera kaina tiulio pasirinkimas vėlgi Gariūnuose, tik jis paprastai ant prekystalio neguli, pasirodo reikia klausti prekeivių, ir jie pateiks ir spalvų, ir kokybės (standus, minkštas) pasirinkimą. Mes pirkome vaikų darželio "šokėjėlėms" skaisčiai žalio tiulio - radome superinio ir pigiai.


Gal kas zinot kiek kainuoja tiulis Gariunuose?Perkant max 4 metrus blush2.gif Nesinoretu,kad atvaziavus pirkti isdurtu doh.gif
Atsakyti
ieškau tokios languotos medvilnės,arba lino,audinio raštas ir dydis nesvarbus,gali būt gabalėliai audinio.deja ''lino namuose'' žiūrėjau nėra unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 gruodžio 2012 - 12:43
QUOTE(smala @ 2012 11 30, 11:00)
Gal kas zinot kiek kainuoja  tiulis Gariunuose?Perkant max 4 metrus blush2.gif Nesinoretu,kad atvaziavus pirkti isdurtu  doh.gif

Aš mokėjau lyg ir po 6Lt.
Atsakyti
O gal kas zinote, kur galima isigyti odos Kaune? noriu sedmaisi pasiut
Atsakyti
gal matet kur Kaune galima nusipirkti medziagos patalynei su disney personazais su Minnie Mouse ir Mickey Mouse ?
Atsakyti