Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

Aš naudoju mišinį "SALI" jo sudėtis panaši, kaip Katrin, kad aprašė. Tik čia įeina dar lazdynų ir žemės riešutų, juodųjų garstyčių sėklos, rapsų aliejus. Tą mišinį rikia užgert mineralke ir prognozuoja -5kg numesti per mėn.
Atsakyti
Labulia smile.gif Sian ziurejau sveikatos ABC. Nors vis dar esu nestuke.gif , bet vistiek jau paskutines dieneles. Priaugau nemazai svorio. Daba sveriu 97. Niu jis kazkiek sumazes, kai pagimdysiu. Bet va, klausimas: reklamavo toki preparata CHITOLIP . Idomu, ar butu galima ji vartot maitinanciai? g.gif
Atsakyti
Oi, moteriškės... unsure.gif Nusipirkau aš Ecocoloną(kažkokioj sveikatos laidoj labai jau reklamavo, kad gerai valo organizmą, o dar ir kg tirpsta), nu galvoju pabandysiu ir aš tongue.gif Atėjau namo viską pagal instrukciją padariau(reikėjo miltelius vandieniu praskiest) gavosi toksai alia kisielius.Kai išgeriau(beje iki galo taip ir nesugebėjau), tai po minutės aš jau tulike vėmiau(vyras sako gal čia taip ir turi valytis - naturaliai tongue.gif ) cool.gif Kvapas bjaurus, o skonis... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2005 06 12, 10:20)
Labulia smile.gif Sian ziurejau sveikatos ABC. Nors vis dar esu  nestuke.gif , bet vistiek jau paskutines dieneles. Priaugau nemazai svorio. Daba sveriu 97. Niu jis kazkiek sumazes, kai pagimdysiu. Bet va, klausimas: reklamavo toki preparata CHITOLIP . Idomu, ar butu galima ji vartot maitinanciai?  g.gif

Maitinančiai jokių preperatų vartoti negalima, nes užkrėsi pieną ir vaikučiui viduriukai labiau ir greičiau atsileis nei tau. nono.gif
Atsakyti
Lietuvoje (ir pasaulyje) liesėjimui registruoti du pagrindiniai vaistai Orlistatas(Xenical) ir Sibutraminas (Reductil) . Reductil- vaistai, veikiantys virškinimo ir centrinę nervų sistemą, nutukimui gydyti. Xenical- periferinio poveikio virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai nutukumui gydyti. Forume kažkas minėjo Metforminą - tai nėra vaistas lieknėjimui, jis skirtas sergantiems II tipo cukriniu diabetu, mažina cukraus kiekį kraujyje.
Atsakyti
Aš tai nesuprantu, kaip žmonės ryžtasi pirkti vitaminus ir visokius maisto papildus, o kartais net ir vaistus blink.gif iš platintojų. Ar jie pateikia kokius nors sertifikatus, kokybę ir sudėtį patvirtinančius dokumentus? Man atrodo, kad nusiperki ten neaišku ką.
Mūsų vaistinėse dabar apstu visokių preparatų už įvairiausias kainas. Tam kad vitaminai ar maisto papildai pasiektų vaistinės lentynas, jie turi būti registruojami vaistų kontrolės tarnyboje. o ten jau reikalauja krūvos visokiausių popierių iš gamintojų. Užtat pirkdama vaistinėje, tu gali būti tikra dėl kokybės. Galų gale vaistinėse dirba kvalifikuoti žmonės. O platintojai? Ką jie gali paaiškinti? Tik tiek kiek parašyta ant dėžutės? Iškala mintinai plius psichologinė įtaiga. Kiek suprantu platintoju gali tapti bet kas. Jokios kompetencijos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 02, 18:25)
Ne bevalė tu  blush2.gif  nieko tas Cefamadaras neveikia  schmoll.gif  Ir ne tau vienai- visos mano draugės jį pirko prieš porą metų. Spėk, ar numetė kuri nors 100gramų?  4u.gif

Na o aš turiu porą pažįstamų tai joms padėjo pati vartoju jį jau mėnesį. po trijų mėnesių viena iš mano pažįstamų numetė 15 kg, kai susitikom nepažinau. kita dar daugiau 20 kg. sakė reikia kantrybės labai tiksliai laikytis grafiko jei 8 val. geri tai visada taip ir gerti. jeigu vakare vistiek norisi valgyti išgerti papildomai dar vieną tabletę. na man kolkas drabužiai lyg ir laisvėja. bet svarstyklės rodo -2 kg vos. bet sakė nenusiminti jeigu sąžiningai atsilaikysiu tai po trijų mėnesių turėtų kaboti visi drabužiai. aš bandysiu tuos tris mėnesius atsilaikyti. o į saldumynus negaliu net pažiūrėti bent dabar, seniau torto neatsisakydavau o dabar vien pagalvojus skrandį sukti pradeda rodod apsivemsiu. taigi nežinau kaip ištikrųjų yra.tiesa suvalgau vos pusę ankstesnės porcijos. na daugiau niekaip netelpa.
Atsakyti
4u.gif sveikutės
Aš irgi kartas nuo karto (kokius 9-10 mėn. per metus) jaučiuosi baisiai pastambėjus, paranoja jau darosi blush2.gif cry.gif , svyravimai +/- 7 kg. ....
Naudojau irgi taip jau nemažai visokių papildų blush2.gif ...Ir va, man labai keista pasidarė, kad kažkas nieko nevalgant naudoja chitozaną????? blink.gif , nes bent jau kiek aš žinau, vienas pagrindinių chitozano poveikių, kad jis "esant šiltai terpei organizme, ištirpsta ir prie savęs prisijungia riebalus"...ar kažkas tokio ax.gif -juk ir bandymus per pristatymus kartais demonstruoja-į šilto vandens stiklinę įmeta chitozano kapsulę ir įpila aliejaus, rezultatas-riebalai "susimeta" į mažus arba didesnius rutuliukus susijungę su chitozanu,ir sakoma, kad butent tokio junginio organizmo išskiriaos sultys - nesuardo, tad riebalai toj formoj pasišalina.....žinot kur tongue.gif .
Taigi, kaip ir nėra reikalo chitozano naudot, jei nevalgot riebiai ax.gif
Ar jau dabar kitoks shitozanas g.gif ????
Atsakyti
kazkada bandziau metformina, man daktere buvo prirasius...

baisus dalykas. pirmaiusia nuolat pykino, valgyt aisku nesinorejo, tacaiu pykinimas labai bjaurus jausmas... o po to prasidejo viduriavimas, kuris buvo absoliuciai neprognozuojamas... bijojau eiti i miesta ilgaiu nei 30min....
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2005 10 03, 15:15)
vakar nusipirkau chromo. ziuresiu - tikrai nesukudesiu, bet nors tikiuosi sumazinsiu suvartojamu saldumynu kieki...kad ir psichologiskai...

Gal galėtum pasakyti kokios firmos ir koia chromo forma? iš visų, kurias bandžiau man tiko tik “Bio-Chromium”
Sudėtis: chromo mielės, mikrokristalinė celiuliozė, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojančios medžiagos
O kiti visi chromai kaip tai...... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 10 03, 15:46)
Gal galėtum pasakyti kokios firmos ir koia chromo forma? iš visų, kurias bandžiau man tiko tik “Bio-Chromium”
Sudėtis: chromo mielės, mikrokristalinė celiuliozė, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojančios medžiagos
O kiti visi chromai kaip tai......  user posted image



aš esu gėrus Bio-Chromium kartu su Bio-Fiber. efekto tikrai didelio nebuvo - Bio - Fiber tikrai apetito nesumažino. nuo chromo gal ir kažkiem sumažėjo poreikis nelemtiems saldumynams. dabar nusipirkau Futuros Chromą. kai vaistinėje lyginom, Futuros firmos tabletėje yra 100 mg chromo, o Bio - 50 g. Futuros 60 tablečių, Bio-90. abi firmos rekomenduoja gerti po vieną tabletę, tačiau, kaip ir minėjau, Bio-Cromium pataria gerti su Bio-Fiber. detalesnės Futuros chromo konsistencijos nepasakyčiau - neturiu dėžutės. grįžus namo paskaitysiu ir surašysiu.
Atsakyti
O gal galit patarti del visu situ liekninamuju preparatu vartojimo laiko?

Jei matosi, kad nieko kazkoks preparaciuks neveikia - mesti ji gerti ar vartot toliau, kazko dar tikintis?
Atsakyti