Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

Sveiki, gal kas esat naudojusios Hydroxycut max for women ?
Atsakyti
doh.gif Moterys tokiu stebuklu nebuma biggrin.gif biggrin.gif kodel ieskote lengviausio budo. Manote isgersite tabletyte ir kunas pasikeis.

taip tik dar labiau kankinate savo kuna.

nepamokslausiu schmoll.gif tik patarsiu

1 keiskit mitybos iprocius
2 derinkit maista
3 judekite

man tai padejo numesti daugiau kaip 10 kg ir nereikejo kankintis

sekmes ieskant stebuklu.
Atsakyti
QUOTE(nidalt @ 2013 05 01, 09:45)
doh.gif  Moterys tokiu stebuklu nebuma biggrin.gif biggrin.gif kodel ieskote lengviausio budo. Manote isgersite tabletyte ir kunas pasikeis.

sekmes ieskant stebuklu.


Aš pavyzdžiui norėčiau ne stebuklo, o paspartinti reikalą. Tikrai neryju visko iš eilės, judu sode, stengiuosi saiką palaikyti. Per kelis mėnesius nepastebimai nutirpo 5 kg, bet va labai reiktų jog dar 5 kg nutirptų, bet per mėnesį. Bado dietos man netinka, nes tuomet ne aš augalus nešiosiu, o jie mane blush2.gif Perskaičiau temelę, tikriausiai apseisiu aš be liekninamųjų piliulių, kokį gimnastikos lanką nusipirksiu ir suksiu jį kasdien, manau daugiau naudos bus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2013 04 05, 21:31)
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg  g.gif
Apie ji nemaciaunei vieno blogo atsiliepimo skaiciau dau ,ir vokieciu kalba ,ar yra jo lietuvoi nezinau ...
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili  isgerdamas ir  numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau  biggrin.gif


Laba diena, norėjau pasiteirauti kokie jūsų rezultatai šiai dienai? Kiek pavyko numesti kg?
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir as...Nusprendziau truputeli atsikratyt svoriuko ir as,tiesa man nedaug reik bet visvien.Sportuot kol kas negaliu-po operacijos verysad.gif Skaiciau skaiciau ir ka gi g.gif nu jau ir spejau parsisiust ALMASED net 2 ipokavimus ax.gif .Siaip paskaicius cia forume po to paieskojus nete info-tai rase labai thumbup.gif .O va kai gavau siuntinuka tai nieko tokio gero jie nezada schmoll.gif .Ka gi rytoj kaip tik 10d Geguzes pradesiu pagal ju rekom gert ir ziuresiu kas ten gero gausis good.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 05 09, 18:04)
Sveikos merginos,
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir as...Nusprendziau truputeli atsikratyt svoriuko ir as,tiesa man nedaug reik bet visvien.Sportuot kol kas negaliu-po operacijos verysad.gif Skaiciau skaiciau ir ka gi g.gif nu jau ir spejau parsisiust ALMASED net 2 ipokavimus ax.gif .Siaip paskaicius cia forume po to paieskojus nete info-tai rase labai thumbup.gif .O va kai gavau siuntinuka tai nieko tokio gero jie nezada schmoll.gif .Ka gi rytoj kaip tik 10d Geguzes pradesiu pagal ju rekom gert ir ziuresiu kas ten gero gausis good.gif

rasyk butinai kaip seksis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar kas vartojo zalios kavos tabletes Green koffee ?
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2013 05 14, 10:30)
Sveikos,

Ar kas vartojo zalios kavos tabletes Green koffee ?

Green coffee
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 05 09, 19:04)
Sveikos merginos,
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir as...Nusprendziau truputeli atsikratyt svoriuko ir as,tiesa man nedaug reik bet visvien.Sportuot kol kas negaliu-po operacijos verysad.gif Skaiciau skaiciau ir ka gi g.gif nu jau ir spejau parsisiust ALMASED net 2 ipokavimus ax.gif .Siaip paskaicius cia forume po to paieskojus nete info-tai rase labai thumbup.gif .O va kai gavau siuntinuka tai nieko tokio gero jie nezada schmoll.gif .Ka gi rytoj kaip tik 10d Geguzes pradesiu pagal ju rekom gert ir ziuresiu kas ten gero gausis good.gif


Labai domina rezultatai, jeigu jie bus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 14 gegužės 2013 - 16:39
QUOTE(wicked @ 2013 05 14, 11:22)


Aciu, paskaiciau.... 4u.gif

Bet ten raso apie kinieciu produkcija. Jos nera ko lyginti su kitomis salimis. turetu visos salys uzdrausti 80% kinietisku gaminiu.

Bet, merginos, mane labai domina ar kas yra vartojusi Green Coffee kapsules ? Ar jos veiksmingos ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti