Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Preparatai lieknėjimui
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Lieknėjimo preparatai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pupuliukas2
2 Dienų rezultatai biggrin.gif : nimesta kg 0 biggrin.gif . Taigi svoriui įtakos jokios, bet rudeniui priešgripinis receptukas neblogas biggrin.gif
juliciukas666
pas man pilvas apkrito biskis,beeeeet... Kita diena tik ir sugebejau pora sauksteliu isgert-dega viskas vidui ir slykstu bais schmoll.gif Nu jo,kvapas tai rolleyes.gif Bet man cesnakai patinka biggrin.gif Ir zinokit,valgyt tikrai nieko nenorejau,da ir negalejau iNdet burnon lotuliukas.gif Na ir to viso pasekmes-mete visus mano kilogramus is vieno sono-i kita doh.gif biggrin.gif Silpna buvo. Tai ir meciau as sita reikala. ax.gif
Dar gi protinguole,ne smilkinau,o sutryniau cesnaka(nu kad fefektas didesnis butu,ir koncentracija tongue.gif )tai te tau- blink.gif
rutyte11
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 10 18, 15:38)
pas man pilvas apkrito biskis,beeeeet... Kita diena tik ir sugebejau pora sauksteliu isgert-dega viskas vidui ir slykstu bais  schmoll.gif Nu jo,kvapas tai  rolleyes.gif Bet man cesnakai patinka  biggrin.gif Ir zinokit,valgyt tikrai nieko nenorejau,da ir negalejau iNdet burnon  lotuliukas.gif Na ir to viso pasekmes-mete visus mano kilogramus is vieno sono-i kita  doh.gif  biggrin.gif Silpna buvo. Tai ir meciau as sita reikala.  ax.gif
Dar gi protinguole,ne smilkinau,o sutryniau cesnaka(nu kad fefektas didesnis butu,ir koncentracija  tongue.gif )tai te tau- blink.gif
*

O as siandien bandau tobulinti si reikala, bandysiu8 gerti vel 3 dienas, paziuresiu koks dabar bus rezultatas blush2.gif
Unico
QUOTE(pupuliukas2 @ 2012 10 19, 12:46)
Čia nesvajonės, aš ir nesitikėjau, kad per 2 dienas nukris nereikalingi, bet recepto autorė rašė, kad per 3 dienas nukrito 5 kg (kas manau neįmanoma net nieko nevalgant). tai ir padariau ekspeimenta 2 dienas, per kurias nenukrito nei 100 gr biggrin.gif
*

Na tikriausiai, vargu, kad ir visai nevalgant, per 3d. nukrenta 5kg g.gif

Ant savęs esu pastebėjusi, kad man kg dažniausiai ''pabėga'' ne po nevalgymo dienų, o po kokios savaitės, kai jau pamirštu, kad tos nevalgymo dienos buvo lotuliukas.gif

Norėčiau ištvert kokią dieną be maisto ir pasidaryt iškrovos dieną, ale man tai beveik neįmanoma doh.gif
Žaidėja
Sveikos,
Ar bandete kas nors Safrin papildus? Jie ale mazina apetita. Emiau lentynoje pacius brangiausius, galvodama, kad geriausiai pades doh.gif Bet jie man jokio efekto neduoda schmoll.gif Kaip noriu valgyt taip noriu. Nors ir valgau sociai 3 kartus dienoje.
Gal dar veliau pasireiks tas poveikis...
L_I_J
O man asmeniskai padejo Agel produkcija. Tai gelis pakeliuose. Turi daug visokiu, bet butent lieknejimui geriau GRN ir FIT, GRN valo organizma, o FIT sumazina apetita:) Rezultatu likau patenkinta. Produktas absoliuciai naturalus, jokios chemijos ir pan.
jurgute91
užmačiau nete. gal kuri esat bandžiusi?
PRANCŪZIŠKA GREITO LIEKNĖJIMO PROGRAMA. Liekninanti ir detoksikuojanti kopūstų sriuba. 5 kg per 5 dienas
NIKALOTA
Nusipirkau ir valgau.Per 5 dienas , kai yra labai griežta dieta ( apie 600 kcal. per dieną ) numečiau 2 kg. , per tą savaitę , kai galima valgyti daugiau - 1 kg.Dabar antra stabilizacijos savaitė , tai tikiuosi dar 1 kg. numesti. Paskui viską katosiu.Ten prie tos sriubos prideda ir maitinimosi rekomendacijas , kuriose aiškiai pasakyta - jei valgysi tiek ir taip kaip anksčiau - rezultato nebus. Svarbiausiai - smegenyse perjungti mygtuką į neėdimo ręžimą. Ta sriuba veikia daugiau kaip psichologinis stabdis - tiek sumokėjau , tai kaip nesulieknėsiu.
jurgute91
Ir aš užmačiau
- artišokų kapsules „Artichaut Forte®“ gražiai figūrai puoselėti!
gal jau yra kas bandžiusios?

rraassyte
sveikos:)))
o gal kas bande si stebukla? Lieknėjimas Forte tabletes? http://nsln370.weightlossc.com/
stebukliukas13
QUOTE(rraassyte @ 2012 12 17, 15:00)
sveikos:)))
o gal kas bande si stebukla? Lieknėjimas Forte tabletes? http://nsln370.weightlossc.com/
*

pagooglinkit apie dietologę ten minimą mirksiukas.gif čia tas pats kaip weiht los ir t.t., reklamos net identiškos 4u.gif + pažiūrėkit koks atgalinis adresas jei norėtumėt susigrąžinti pinigus 4u.gif
Meganna
Na siandien vis skaitau apie lieknejima, ir noriu pasidalinti savo atradimais smile.gif beje labai veiksmingais. As svori numeciau gerdama mate arbata, kuri tikrai nera priligstama visoms kitoms. aisku is pradziu ji man buvo neskani, bet db be jos dienos neisivaizduoju. O geriant mate arbata ne tik krenta svoris, nes uzmusamas alkis, bet tuo paciu dar ir igaunu energijos, bei visu naudinguju mineraliniu medziagu. Beje nuo senu senoves MATE yra liekninamoji priemone, t.y, didina medziagu apykaita, skaido riebalus, suteikia energijos, mazina stresa, reguliuoja svori, bei mazina apetita, ko ir reikia mums norincioms suliekneti. Nuosirdziai siulau pabandyti, nes as jau isbandziau ir pasiekiau puikiu rezultatu.
Beje pastebejau, kad lieknejimo preparatu sudetyje yra mate arbatos zoleles, tai kam gerti piliules, jei galima uzsiplikyti Mate arbatos ir dar pajusti malonuma.
rraassyte
QUOTE(stebukliukas13 @ 2012 12 17, 16:36)
pagooglinkit apie dietologę ten minimą  mirksiukas.gif  čia tas pats kaip weiht los ir t.t., reklamos net identiškos  4u.gif + pažiūrėkit koks atgalinis adresas jei norėtumėt susigrąžinti pinigus 4u.gif
*

tai zodziu nieko gero is ju? stebuklu nebuna..

Papildyta:
QUOTE(rraassyte @ 2012 12 17, 16:39)
tai zodziu nieko gero is ju? stebuklu nebuna..
*

aha, tokios doietologes neva visaj lietuvoje nera:))))))))
Barbarėja
QUOTE(Meganna @ 2012 12 17, 15:38)
Na siandien vis skaitau apie lieknejima, ir noriu pasidalinti savo atradimais smile.gif beje labai veiksmingais. As svori numeciau gerdama mate arbata, kuri tikrai nera priligstama visoms kitoms.

Laba, o per kiek laiko ir kiek kg numetėt, jei ne paslaptis ax.gif

Nulakuota
o aš papildų nenaudoju, nes jais netikiu- paskui kilai tik žiūrėk, kaip grįžta. darausi masažo kursus ir tepu gerai veikiančiom priemonėm- stangrinančiom ir liekninančiom (draugė parekomendavo superines). va ir viskas. vienas kitas mėnuo ir jau mažesnės kelnės tinka;)
morka222
QUOTE(jurgute91 @ 2012 11 17, 23:35)
užmačiau nete. gal kuri esat bandžiusi?
PRANCŪZIŠKA GREITO LIEKNĖJIMO PROGRAMA. Liekninanti ir detoksikuojanti kopūstų sriuba. 5 kg per 5 dienas
*

As bandziau, tikrai efektyvu, bet deje laikinas dalykas, grizus prie iprastines mitybos kg irgi sugrizo. verysad.gif
InRed
QUOTE(Nulakuota @ 2012 12 19, 13:08)
o aš papildų nenaudoju, nes jais netikiu- paskui kilai tik žiūrėk, kaip grįžta. darausi masažo kursus ir tepu gerai veikiančiom priemonėm- stangrinančiom ir liekninančiom (draugė parekomendavo superines). va ir viskas. vienas kitas mėnuo ir jau mažesnės kelnės tinka;)
*

o tai gal ir su mumis pasidalinsite, kurios tos superinės liekninančios ir stangrinančios? ax.gif 4u.gif
kovo
Šiandien naršydama po internetą , radau kaip Pugačiova numetė svorį.
http://blogi-tut.com/star_diet_ugol/
jinai metė pagal SLENDER programą, gak kas žinote plačiau apie ją?
http://vsyadieta.com/
kitokstetis
QUOTE(morka222 @ 2012 12 19, 23:05)
As bandziau, tikrai efektyvu, bet deje laikinas dalykas, grizus prie iprastines mitybos kg irgi sugrizo. verysad.gif
*

O ką reiškia "gryžus prie įprastinės mitybos"? Aš prieš du metus ėmiausi tvarkytis savo gėdos, svėriau 105 kg, per 4 mėn atsikračiau 20 kg ir jau beveik du metai mano svoris stabiliai svyruoja 82-84 kg, bet aš negrįžau prie man ankščiau "įprastos mitybos", dabar mano "įprasta mityba" kitokia, bet taip pat skani, soti tik nepalyginamai naudingesnė mano organizmui nei tai buvo tada smile.gif. Be to ir noras sportuoti atsirado.
Labai svarbu suvokti kodėl mes apaugame riebaliukais ir ko reikia, kad nereikalingi riebalai nutirptų.
musik
Gal kas bande Fit Line produkcija?
Kaina 800lt menesiui doh.gif zada aukso kalnus biggrin.gif -15kg per menesi ir jokios sudrebusios odos.
Kaina didele, bus labai gaila jei nesuveiks verysad.gif bijau ryztis
kitokstetis
QUOTE(musik @ 2013 01 05, 17:15)
Gal kas bande Fit Line produkcija?
Kaina 800lt menesiui  doh.gif  zada aukso kalnus  biggrin.gif  -15kg per menesi ir jokios sudrebusios odos.
Kaina didele, bus labai gaila jei nesuveiks  verysad.gif  bijau ryztis
*

Geriau apie Energy Diet HD mitybą pasiskaitykite, ir soti būsite, ir energijos turėsite ir organizmo nealinsite ir jaunystę pailginsite ir apskritai - sveikai maitinsitės smile.gif. Ir pigiau gerokai. Išbandyta ir toliau, jau du metai, tai valgome.
musik
QUOTE(kitokstetis @ 2013 01 05, 20:31)
Geriau apie Energy Diet HD mitybą pasiskaitykite, ir soti būsite, ir energijos turėsite ir organizmo nealinsite ir jaunystę pailginsite ir apskritai - sveikai maitinsitės smile.gif. Ir pigiau gerokai. Išbandyta ir toliau, jau du metai, tai valgome.
*

Siaip laukiu konkretaus atsakymo i uzduota klausima ax.gif Nesiulykit prasom kitu variantu 4u.gif
mangusta84
gal kas bandėt garcinijos preparatus?
aš naudoju tokį:
user posted image

tiesa, dar tik dvi savaites, tai pokyčių nelabai matos smile.gif
viola****
As savo figura tai nesiskundziu biggrin.gif , viskas gerai pas mane, tik vat vyrui reikia numesti kokiu nors 10-15kg. Ieskojau daug info apie papildus, nes kiti budai netinka. Radau Skinny Fiber, pagal sudeti tai naturalus preparatas, stai cia galima paziureti http://www.skinnybodycare.com//images/labelLargeNew.jpg
Tad uzsakiau, lauksime siuntos. smile.gif
Luti
Isbandziau Cansui, poto tik pasidomejau sudetim ir nusterau: ""Dėl jo ryšio su širdies ir kraujagyslių sutrikimais ir insultais sibutraminas buvo uždraustas. Savo struktūra šis papildas primena amfetaminą" velniava biggrin.gif
mandelina
QUOTE(viola**** @ 2013 02 23, 13:25)
As savo figura tai nesiskundziu  biggrin.gif , viskas gerai pas mane, tik vat vyrui reikia numesti kokiu nors 10-15kg. Ieskojau daug info apie papildus, nes kiti budai netinka. Radau Skinny Fiber, pagal sudeti tai naturalus preparatas, stai cia galima paziureti http://www.skinnybodycare.com//images/labelLargeNew.jpg
Tad uzsakiau, lauksime siuntos. smile.gif
*

Kokia kaina?
Parašykit įspūdžius paskui...
aš pati ieškau kažko veiksmingo,bet kad nekenktų sveikatai.
man reikėtų pamesti 10 kg.
verysad.gif
jurgaud
as nuo siandien pradjau gerti skaidulas ziuresim ar ka pades smile.gif
kitokstetis
Skaidulos jums gali apetita sumazinti, valys zarnyna.

QUOTE(jurgaud @ 2013 02 26, 15:28)
as nuo siandien pradjau gerti skaidulas ziuresim ar ka pades smile.gif
*

neriuxxx
sveikos, susidomėjau šiuo:
http://nsln370.weightlossc.com/
LIEKNĖJIMAS FORTE...
gal kuri bandėte, koki rezultatai ir t.t. smile.gif
radau internete pati pasisakymus apie šį produktą, pasirodo rezultatai 0-liniai, netgi priauga kitos biggrin.gif
Sie_muska
Sveiki,

Bandėt kas slimex, reductil 15?
Juozaitiene L.
o as galiu pasiulyti LIPO-6 esu labai patenkinta butent jo pagalba susitvarke mano organizmas subalansavo ir kuo puikiausiai krito svoris susiderinau pati ka valgyti ir iki kiek valgyti geriau sias tabletes ir iki savo vestuviu per 6 men susimazinau trijomis ismeromis , dabar esu po gimdymo ir po savaites vel pradysiu laikytis tos pacios dietos isbandyta ir man padejo smile.gif thumbup.gif 4u.gif
GUTA
QUOTE(Juozaitiene L. @ 2013 03 17, 14:05)
o as galiu pasiulyti LIPO-6 esu labai patenkinta butent jo pagalba susitvarke mano organizmas subalansavo ir kuo puikiausiai krito svoris susiderinau pati ka valgyti ir iki kiek valgyti geriau sias tabletes ir iki savo vestuviu per 6 men susimazinau trijomis ismeromis , dabar esu po gimdymo ir po savaites vel pradysiu laikytis tos pacios dietos isbandyta ir man padejo smile.gif  thumbup.gif  4u.gif
*

Sis papildas kaip suprantu,skirtas intensyviai sportuojantiems?
iowa
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg g.gif
Apie ji nemaciaunei vieno blogo atsiliepimo skaiciau dau ,ir vokieciu kalba ,ar yra jo lietuvoi nezinau ...
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili isgerdamas ir numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau biggrin.gif
ryte1
QUOTE(iowa @ 2013 04 05, 21:31)
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg  g.gif
Apie ji nemaciaunei vieno blogo atsiliepimo skaiciau dau ,ir vokieciu kalba ,ar yra jo lietuvoi nezinau ...
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili  isgerdamas ir  numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau  biggrin.gif
*

Sveika, norejau paklaust o ar keite mityba sportavo tie zmones? O pati ar darai ka nors priedo? Nes pakeitus mityba ir kitaip stengiantis ne vienas papildas yra padejes bet jei nieko nekeist tai retai kuris padeda...
iowa
QUOTE(ryte1 @ 2013 04 06, 09:46)
Sveika, norejau paklaust o ar keite mityba sportavo tie zmones? O pati ar darai ka nors priedo? Nes pakeitus mityba ir kitaip stengiantis ne vienas papildas yra padejes bet jei nieko nekeist tai retai kuris padeda...
*

Mityba keist aisku reikia ,sportas pagal nora biggrin.gif Drauge tikrai nesportavo ,pusmeti geriant syki i diena ta kokteili jis degina riebalus normalizuoja virskinima .. Blogu atsiliepinmu tirkai nemaciau skaiciau tukstancius ,aisku cia reikia ir valios unsure.gif
wicked

! 
Primenu, jog žinutės, prašančios dėl papildomos informacijos rašyti į AŽ, yra draudžiamos, todėl jos bus trinamos. Visa informacija, jei tai nėra reklama ar preparatų platinimas, gali ir turi būti rašoma temoje.
panterra86
Sveiki,
noriu pasiteirauti o tas Almased , ar jis neturi kokiu pasaliniu veiksniu ? ar nekenkia organizmui ? ar po jo neislenda visokiausios lygos ir panasiai ?

Ka dar galetumete pasiulyti, kad galima butu isigyti lietuvoje, kad greiciau degintu riebalus ?
iowa
QUOTE(panterra86 @ 2013 04 14, 17:38)
Sveiki,
noriu pasiteirauti o tas Almased , ar jis neturi kokiu pasaliniu veiksniu ? ar nekenkia organizmui ? ar po jo neislenda visokiausios lygos ir panasiai ?

Ka dar galetumete pasiulyti, kad galima butu isigyti lietuvoje, kad greiciau degintu riebalus ?
*

Tikrai negirdejau kad jis kenktu ,ten viskas naturalu sudeta ,nebent esi kam nors alergiska .. Zmones ji jau ir pries 10 metu gere ,senai jis jau apyvartoi ....

Riebalus geriausiai degina sportas ,as geriu kokteili ir sportuoju ,tikiuos geresnio efekto biggrin.gif

Double Swallow
Sveiki, gal kas esat naudojusios Hydroxycut max for women ?
nidalt
doh.gif Moterys tokiu stebuklu nebuma biggrin.gif biggrin.gif kodel ieskote lengviausio budo. Manote isgersite tabletyte ir kunas pasikeis.

taip tik dar labiau kankinate savo kuna.

nepamokslausiu schmoll.gif tik patarsiu

1 keiskit mitybos iprocius
2 derinkit maista
3 judekite

man tai padejo numesti daugiau kaip 10 kg ir nereikejo kankintis

sekmes ieskant stebuklu.
jolituxxx
QUOTE(nidalt @ 2013 05 01, 09:45)
doh.gif  Moterys tokiu stebuklu nebuma biggrin.gif biggrin.gif kodel ieskote lengviausio budo. Manote isgersite tabletyte ir kunas pasikeis.

sekmes ieskant stebuklu.
*

Aš pavyzdžiui norėčiau ne stebuklo, o paspartinti reikalą. Tikrai neryju visko iš eilės, judu sode, stengiuosi saiką palaikyti. Per kelis mėnesius nepastebimai nutirpo 5 kg, bet va labai reiktų jog dar 5 kg nutirptų, bet per mėnesį. Bado dietos man netinka, nes tuomet ne aš augalus nešiosiu, o jie mane blush2.gif Perskaičiau temelę, tikriausiai apseisiu aš be liekninamųjų piliulių, kokį gimnastikos lanką nusipirksiu ir suksiu jį kasdien, manau daugiau naudos bus irnesakyk.gif
violiukas
QUOTE(iowa @ 2013 04 05, 21:31)
Sveikos ,4 diena vartoju kokteili Almased ,gyvenu vokietijoj jo galima bet kurioje vaistineje gauti ,siai dienai neturiu jau 2 kg  g.gif
Kodel vartoju ,kad noriu 20 kg atsikratyt ,drauge per 5 men su juo numete 30 kg ,vienas pazystamas ,vartoja pusmeti ,i diena 1 kokteili  isgerdamas ir  numete jau apie 24 kg ,kai matai tikrus zmones ir neisgalvotus rezultatus supratau kad galiu ir as numest ,taip kad pradejau  biggrin.gif
*

Laba diena, norėjau pasiteirauti kokie jūsų rezultatai šiai dienai? Kiek pavyko numesti kg?
Nijolee76
Sveikos merginos,
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir as...Nusprendziau truputeli atsikratyt svoriuko ir as,tiesa man nedaug reik bet visvien.Sportuot kol kas negaliu-po operacijos verysad.gif Skaiciau skaiciau ir ka gi g.gif nu jau ir spejau parsisiust ALMASED net 2 ipokavimus ax.gif .Siaip paskaicius cia forume po to paieskojus nete info-tai rase labai thumbup.gif .O va kai gavau siuntinuka tai nieko tokio gero jie nezada schmoll.gif .Ka gi rytoj kaip tik 10d Geguzes pradesiu pagal ju rekom gert ir ziuresiu kas ten gero gausis good.gif
Sweetbeads
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 05 09, 18:04)
Sveikos merginos,
Nusprendziau prisijungti prie jusu ir as...Nusprendziau truputeli atsikratyt svoriuko ir as,tiesa man nedaug reik bet visvien.Sportuot kol kas negaliu-po operacijos verysad.gif Skaiciau skaiciau ir ka gi g.gif nu jau ir spejau parsisiust ALMASED net 2 ipokavimus ax.gif .Siaip paskaicius cia forume po to paieskojus nete info-tai rase labai thumbup.gif .O va kai gavau siuntinuka tai nieko tokio gero jie nezada schmoll.gif .Ka gi rytoj kaip tik 10d Geguzes pradesiu pagal ju rekom gert ir ziuresiu kas ten gero gausis good.gif
*

rasyk butinai kaip seksis mirksiukas.gif
Mintibutė
Sveikos,

Ar kas vartojo zalios kavos tabletes Green koffee ?
wicked
QUOTE(Mintibutė @ 2013 05 14, 10:30)
Sveikos,

Ar kas vartojo zalios kavos tabletes Green koffee ?
*

Green coffee
jurgabaure
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 05 09, 19:04)
Sveikos merginos,
*

Labai domina rezultatai, jeigu jie bus..
Mintibutė
QUOTE(wicked @ 2013 05 14, 11:22)

Aciu, paskaiciau.... 4u.gif

Bet ten raso apie kinieciu produkcija. Jos nera ko lyginti su kitomis salimis. turetu visos salys uzdrausti 80% kinietisku gaminiu.

Bet, merginos, mane labai domina ar kas yra vartojusi Green Coffee kapsules ? Ar jos veiksmingos ?
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.