Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

Aš geriu Pu erh arbatą, šiandien lygiai savaitė, liemens apimtis - 2cm, ant svarstyklių dar nesistojau, noriu po mėnesio pamatyti rezultatą bigsmile.gif skaičiau kai kurios moterys per mėnesį numeta 3-5 kg, tikiuosi ir aš pateksiu į šį ratą ax.gif
Ši arbata ne tik kovoja su riebaliukais, bet reguliuoja cholesterolio lygį, stiprina imunitetą, labai padeda pagirių metų, nes greitai šalina alkoholį ir toksinus iš organizmo ir šiaip labai sveika skaitosi. Na, žiūrėsim kaip ten bus po mėnesiuko. Beje, maisto neriboju, valgau taip kaip valgiau prieš tai, tik dabar mažiau norisi, kadangi arbata užpildo skrandį smile.gif P.s. man labai padėjo su pilvo pūtimu, dabar neišsipučia ir neatrodau kaip nėščia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 09 27, 23:38)
Aš geriu Pu erh arbatą, šiandien lygiai savaitė, liemens apimtis - 2cm, ant svarstyklių dar nesistojau, noriu po mėnesio pamatyti rezultatą  bigsmile.gif skaičiau kai kurios moterys per mėnesį numeta 3-5 kg, tikiuosi ir aš pateksiu į šį ratą  ax.gif
Ši arbata ne tik kovoja su riebaliukais, bet reguliuoja cholesterolio lygį, stiprina imunitetą, labai padeda pagirių metų, nes greitai šalina alkoholį ir toksinus iš organizmo ir šiaip labai sveika skaitosi. Na, žiūrėsim kaip ten bus po mėnesiuko. Beje, maisto neriboju, valgau taip kaip valgiau prieš tai, tik dabar mažiau norisi, kadangi arbata užpildo skrandį smile.gif P.s. man labai padėjo su pilvo pūtimu, dabar neišsipučia ir neatrodau kaip nėščia  biggrin.gif

o kokia geriate? ju labai daug ivairiu yra smile.gif as turiu man atrodo paprasta Pu erh is skonio ir kvapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2012 09 28, 08:08)
o kokia geriate? ju labai daug ivairiu yra smile.gif as turiu man atrodo paprasta Pu erh is skonio ir kvapo smile.gif

Aš taip pat paprastą iš Norfos, Presto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 09 28, 11:52)
Aš taip pat paprastą iš Norfos, Presto smile.gif

Ir as geriu paprasta ,pirkau is Iki. Labai jau i tualeta varo kiekviena diena thumbup.gif
Atsakyti
Mielosios SM tongue.gif ar kam taip buvo ( gal tai normalu ar reik bijoti rolleyes.gif )
pries 3 dienas pradejau vartoti Green Coffee 800+ ir jau po pirmo karto svaigsta galva, meto i sonus, daznas sirdies plakimas -kas karta jauciuosi taip pat blink.gif nes maniau kad organizmas "susipazins" su preparatu ir apsipras ..... ir jokios energijos , jauciuosi dar labiau pavargusi
Gal 'uzsiroviau " ant neoriginalios kavos verysad.gif
Ka daryti? help.gif
Atsakyti
QUOTE(anicka @ 2012 09 28, 17:29)
pries 3 dienas pradejau vartoti Green Coffee 800+ ir jau po pirmo karto svaigsta galva, meto i sonus, daznas sirdies plakimas  -kas karta jauciuosi taip pat  blink.gif
      Ka daryti?  help.gif

pasiskaitykit čia ir meskit tą kavą lauk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamer @ 2012 09 27, 18:40)
Aš su savo antsvoriu kovoju, bet tuščiai. Nebenoriu daugiau kankintis su dietom, idomu, kaiptas preparatas, ar veiksminga bus


Visgi nusipirkau Obesimed Forte, kelios dienos dar tik kaip geriu, tai sunku dar apie pokyčius kalbėti. Stebuklų nesitikiu, noriu sveikai, neskubėdama atsikratyti tų kilogramų priaugintų, kad jie nesugrįžtų. Atsiliepimų nelabai lietuviškų radau, tik jų FB, kur savanoriai išbandę aprašo, užsienio portaluose atsiliepimai vis dėlto sugundė išbandyti.
Atsakyti
Sveikos, as atnesu recepta is liaudies medicinos. Geriau 3 dienas tai - 5 kg, daugiau dienu neistveriau, nes skonis tai mmmm fu sad.gif
1 dalis smulkinto cesnako
1 dalis smulkinto imbiero
20 daliu virinto vandens

As dar nuo saves idejau sauksteli medaus ir citrinos, nes kitaip turbut isvis nebutu galima gerti. Vandeni uzvirinti, supilti ant produktu, leisti pritraukti 15 min, bet ne ilgiau, supilti i termosa ir gerti visa diena po saukta ar po arbatini sauksteli. Ten buvo rasoma kad svoris krenta labai greitai, na is tiesu pasitvirtino, tik idomu kaip greit sugrys. as buvau dienai pasidarius 0.5 stiklines ir geriau po 1a.s.
Atsakyti
O iskart negalima sugert? Arba uz 2k? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 10 10, 10:29)
O iskart negalima sugert? Arba uz 2k?  bigsmile.gif  g.gif

na bent jau as negaleciau, nes iskart turbut i tulika varyciau, o kai po sauksta ir dar uzgeriu kokia puse stiklines vandens tai tada dar pakenciama doh.gif
Atsakyti
as ne gramais dejau, o 2 v.s. smulkinto cesnako, 2 v.s smulkiai tarkuoto imbiero ir 40 v.s. medaus. data idejau 1a.s medaus ir griezineli citrinos
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2012 10 13, 18:31)
as ne gramais dejau, o 2 v.s. smulkinto cesnako, 2 v.s smulkiai tarkuoto imbiero ir 40 v.s. medaus. data idejau 1a.s medaus ir griezineli citrinos

Tai cia pusei stiklines vandens? O ruosdavote kasdien sviezia, ar pasidarete didesni kieki kelioms dienoms ax.gif
Atsakyti