Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Reniss @ 2005 11 24, 10:52)
tai nesuprantu ką iš tikrųjų geriau būtų daryti, šaldyti ar ne cry.gif
Ėjau pas dvi gydytojas tai jos abi tvirtina kad jokių priemonių nesiimti, reikia sekti ją ir tiek, bet kiek tai nervų kainuoja kai kiekvieanis metais lauki atsakymo cry.gif

Būtent taip ir man buvo - nereikia, nereikia, bet nuojauta vertė nerimauti...Nuėjau pas onkologę...Net tyrimų nebedarė - iš karto pasakė, kad reikia operuoti, o kai išoperavo - tai tik paaiškėjo, kad mano nerimas buvo ne be reikalo g.gif
Atsakyti
Mano atveju buvo rugsejis,kai gydytoja istare nuosprendi-operuoti.As tik klausiau-dabar ar galiu palaukti iki vasaros?..sake,iki vasaros neturetu nieko blogo nutikti.Kai ryzausi operuotis iskart,spali,po operacijos atejus atsakymui gydytoja pasake-laiku apsisprendet.Maniau,kad buvo cin 2,bet,pasirodo,cin3.
Jei pakitimai nedideli,man rodos,pakanka stebeti.Bet jei ryskus-nereikia delsti.
Kastaneda,tavo intuicija tave isgelbejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 24, 21:39)
Būtent taip ir man buvo - nereikia, nereikia, bet nuojauta vertė nerimauti...Nuėjau pas onkologę...Net tyrimų nebedarė - iš karto pasakė, kad reikia operuoti, o kai išoperavo - tai tik paaiškėjo, kad mano nerimas buvo ne be reikalo  g.gif


o tai kai ėmė tepinėlius nerado nieko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2005 11 23, 10:21)
Man kaip surado žaizdele irgi nieko nedare 3 metus, gydytoja tikėjosi kad ji savaime išnyks. Bet pas manę kiekviena žiema buvo uždegimai ir skaudejo kai turėjau lytinius santykius, tai gydytoja pati pasiūlė padaryti užšaldyma, todel kad prideginti negalėjo nes aš neturėjau dar vaikų smile.gif.
O šiaip gali pabandyti šaltalankių alejinis ekstraktas labai gerai žaizdas gydo, aš po užšaldymo naudojau greit viskas sugyjo tongue.gif


tai tu kia pasigimdei tada ir užšaldė tau
Atsakyti
QUOTE
(Reniss Paskelbta Šiandien, 10:20 )
  tai tu kia pasigimdei tada ir užšaldė tau

Ne man užšalde prieš 3 metus, o pagimdžiau šį pavasarį
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 11 28, 10:18)
o tai kai ėmė tepinėlius nerado nieko blink.gif

Rasdavo mažus uždegimo požymius, nenoriu gąsdinti, bet po operacijos atsakymai buvo tikrai neguodžiantys...Manau, kad ši moterų problema tikrai rimta, o kai eisit ir žiūrėsit - visada laimėsit jūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 28, 15:27)
Rasdavo mažus uždegimo požymius, nenoriu gąsdinti, bet po operacijos atsakymai buvo tikrai neguodžiantys...Manau, kad ši moterų problema tikrai rimta, o kai eisit ir žiūrėsit - visada laimėsit jūs  4u.gif


o tai kai darytvao tuos tepinėlius ar rado kokius pakitimus, ir kiek tua laiko ta žaizdelė buvo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Labai džiaugiuosi, kad dalijatės savo patirtimi ir patarimais šia labai aktualia (daugeliui moterų) tema. Perskaičiau viską nuo pat pradžios iki pabaigos. Gavau labai daug informacijos, nors ji ir nevisai džiuginanti.
Aš taip pat turiu šią problemėlę ir kitą savaitę darysiuos biopsiją, nuo kurios atsakymų priklausys tolesnis gydymas (šaldymas, deginimas ar konizacija). Norėčiau paklausti šias procedūras praėjusias mamas gal žinote po kiek laiko greičiausiai galima pastoti?
Atsakyti
QUOTE(virmantė @ 2005 11 30, 14:33)
Sveikos merginos,
Labai džiaugiuosi, kad dalijatės savo patirtimi ir patarimais šia labai aktualia (daugeliui moterų) tema. Perskaičiau viską nuo pat pradžios iki pabaigos. Gavau labai daug informacijos, nors ji ir nevisai džiuginanti.
Aš taip pat turiu šią problemėlę ir kitą savaitę darysiuos biopsiją, nuo kurios atsakymų priklausys tolesnis gydymas (šaldymas, deginimas ar konizacija). Norėčiau paklausti šias procedūras praėjusias mamas gal žinote po kiek laiko greičiausiai galima pastoti?


o kodėl iškart biopsija, o ar citologinį tepinėlį darė. Man tai kai pirmą kartą šaldė azotu sakė tik po 2 metų galima pastoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reniss: 30 lapkričio 2005 - 15:02
QUOTE(saimona @ 2005 11 25, 15:19)
Sveikos, mergaitės 4u.gif

įsiterpiu, nes po savaitės einu radijo bangų terapija gydytis žaizdelės.

Beje, poliklinikoje buvo pasiūlyta prišaldyti azotu (kriodestrukcija). Apskambinau keletą klinikų ir vienoje iš jų man ir pasiūlė tą gydymo būdą radijo bangomis. Sakė, kad nebūna jokių randų, kaklelis lieka elastingas, dėl to nekyla problemų gimdant, nebūna išskyrų.  Kaina, aišku didesnė - kriodestrukcija kainuoja 80 Lt, gydymas radijo bangomis - 200Lt, bet manau, verta.

Perskaičiau temą, tai tik viena murze gydėsi šiuo būdu - liko patenkinta. Kitą penktadienį parašysiu, kaip sekėsi  - gal čia koks genialus mūsų problemų sprendimo būdas 4u.gif

jei dar kas nors išbandėt šį metodą- rašykit, būsiu labai dėkinga už atsiliepimus 4u.gif


būtinai parašyk kiap sekėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 11 30, 16:00)
o kodėl iškart biopsija, o ar citologinį tepinėlį darė. Man tai kai pirmą kartą šaldė azotu sakė tik po 2 metų galima pastoti.



Citologinį darė, atsakymas geras. Tik kaip gydytojos sakė (buvau ir privačioj klinikoj) tik biopsija gali tiksliai parodyti ar jau yra vėžinių ląstelių.
Atsakyti
QUOTE(virmantė @ 2005 11 30, 15:37)
Citologinį darė, atsakymas geras. Tik kaip gydytojos sakė (buvau ir privačioj klinikoj) tik biopsija gali tiksliai parodyti ar jau yra vėžinių ląstelių.


o tada pagalvojus, ko iš karto nedaro biopsijos, jei citologinis visos tiesos nepasako g.gif
Atsakyti