Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Sveikos, o gal gali kuri man paaiškinti, ką reiškia apatinio spaudimo reikšmė? Internete ieškojau ieškojau ir nieko neradau:(. Esmė tame, kad man apatinis būna didelis, o viršutinis 130 niekada nesiekia. Tai va, ka tas apatinis kraujospūdis parodo....? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2004 11 11, 09:37)
Zensenis gerai kelia spaudima. Tiems kas nemegsta ar negali kavos gerti yra zalioji arbata su zenseniu  thumbup.gif



sveikos,

pas mane labai žemas spaudimas - 90/60, bet nepadeda nei jokios kavos, nei arbatos. Ir niekaip nerandu priemonių jį pakelti g.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Pasiskaičiau ir truputį palengvėjo, kad ne man vienai taip ir kad viskas pataisoma blush2.gif o tai šiandien darbe vos ant kojų pastoviu, vaistinėj pasimatavau spaudimą, tai jis vos vos padidėlęs, bet užtat pulsas 121 blink.gif išgėriau širdies lašų ir laukiu, kas bus rolleyes.gif
Atsakyti
mano ir spaudimas be galo zemas, daznai net 90 nepasiekia, o pulsas virs 100. pradejau spaudima kasdien matuot (gydytoja liepe), tai pastebejau, kad tik pabudus ir is lovos net neislipus pulsas ne ka skiriasi, tik va jei kavos daug prisigeriu ar susinervuoju, tasi spaudimas iki kokiu 115 pakyla, bet ir pulsas tada ne mazesnis nei 110. o siaip savijauta labai prasta, beveik visada "prie zemes traukia", o sirdis kaip pamisusi dauzosi. is pradziu sake nuo skydliaukes, bet endokrinologai kaip susitare rekia, kad skydliake beveik tvarkoj ir tikrai ne nuo to. jau beveik metai tokia savijauta, tai pagereja, tai pablogeja. nu idomu ka daktare pasakys
Atsakyti
Tenka ir man prisijungti prie jusu burelio ax.gif Jau nemazai metu tas sirdies plakimas vargina, gydytojai nieko rimciau neranda.Skydliaukej yra mazgelis, bet manau kad tai ne nuo to.stresas, pervargimas manau turi labai dideli poveiki plakti sirdelei smarkiau.Siaip va pageriu gudobeles ekstrakto, pavartoju Panangina, o jei sirdis pradeda labai stipriei plazdeti, tai paimu 1/4 metaprololio, arba kartais net puse tabletes, nes savijauta tokia kad dreba kojos ir visas kunas,o prie zemes tikrai traukia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 07 11, 07:37)
Skydliaukej yra mazgelis, bet manau kad tai ne nuo to.


Kodėl manai, kad negali būti kalta skydliaukė? g.gif Ar vartoji kokius nors skydliaukės vaistus? Aš geriu tiroksiną, o jo didesnė dozė gali pagreitinti širdelės darbą tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
pas mane irgi yra skydliakej du mazi mazgeliai, bet visi endokrinologai, kaip susitare saukia, kad tai pulsui neturi itakos, nors man kazkaip is pradziu atrode, kad turi.

keista, bet man ir nieko neranda, tipo viskas gerai. neieskau sau ligu, bet labai jau nemalonu, kai vaikstau kaip leizgyve, o laiptais uzlipus atrodo tuoj sirdis issoks verysad.gif gal ir man gudobeliu pagert g.gif . vaistu tai kazkaip bijau.
gal galit pasakyt nuo ko konkreciai tos gudobeles yra?
Atsakyti
Na ,man tai pat gydytojai sake, kad tai tikrai ne nuo mazgelio skydliaukej, nors jei kita kokia skydlaiukes problema, tai zinoma gali visko buti, nes nuo jos sustreikuoja ir sirdele.Ogudobele tai vasitazole, o ji nuima aritmijas, ir siaip stiprina sirdies raumens darba ir bendrai sirdele, pananginas tai kalis ir magnis, kurie maitina sirdele. Tai va mirksiukas.gif
Atsakyti
man ir tas pats. Spaudimas zemas "prie zemes traukia", miego norisi, o sirdis kalatojas. Buna pulsas iki 126 uzkyla. Tai viena vaistininke pasiule skydliauke issitirt, nes ji labai daug ka reguliuoja musu organizme. Dar nesityriau, bet galvoju, kad reikes kada tai padaryti.
Papildyta:
QUOTE(Ritukas @ 2005 05 27, 09:02)
mano irgi spaudimas 60 ant 90 normalus, bet pastaruoju metu pradėjo kažko tai kilti ypač apatinis buvo net 101 ant 114. Apatinis vos nepasieke virsutinio, pulsas tada buvo 150, o jau kaip blogai jaučiausi tai šakės, viskas tik tirpt pradėjo, silpna. Tai išgėriau valerijono tablečių pora, širdies darbą gerinančių lašų, betalok zok ketvirtadalį tabletės ir po truputį atsigavau. Na man yra širdies prolapsas ir kažkoks ten LQL sindromas, bet kardiologai sako, kad nuo to taip neturėtų būti. Gal kam irgi taip yra buvę. Man pastaruoju metu išvis pradėjo rankos, kojos tirpti, siplna darytis, širdis permušinėja, gydytojai vis aiškina kad aš pervagus, bet man atrodo čia rimtesnė kažkokia priežastis g.gif Įtariu kad gali būti problemų su kraujotaka, nes ir galvoje cypimas atsiranda. Gal kas buvot su tokia problema susidūrę, gal žinot kokių geresnių gydytojų kas su kraujotaka dirbtų  g.gif  wub.gif



cia galetu but ir panikos atakos. Bet vistiek geriau issitirk pas gydytoju. Bet kai buna panikos atakos, tai daktarai nieko neranda, tik savijauta labai bloga buna.
Atsakyti
QUOTE(china @ 2006 07 11, 11:01)
pas mane irgi yra skydliakej du mazi mazgeliai, bet visi endokrinologai, kaip susitare saukia, kad tai pulsui neturi itakos, nors man kazkaip is pradziu atrode, kad turi.

keista, bet man ir nieko neranda, tipo viskas gerai. neieskau sau ligu, bet labai jau nemalonu, kai vaikstau kaip leizgyve, o laiptais uzlipus atrodo tuoj sirdis issoks verysad.gif  gal ir man gudobeliu pagert  g.gif . vaistu tai kazkaip bijau.
gal galit pasakyt nuo ko konkreciai tos gudobeles yra?



QUOTE(tetarima @ 2006 07 11, 18:09)
Na ,man tai pat gydytojai sake, kad tai tikrai ne nuo mazgelio skydliaukej, nors jei kita kokia skydlaiukes problema, tai zinoma gali visko buti, nes nuo jos sustreikuoja ir sirdele.Ogudobele tai vasitazole, o ji nuima aritmijas, ir siaip stiprina sirdies raumens darba ir bendrai sirdele, pananginas tai kalis ir magnis, kurie maitina sirdele. Tai va mirksiukas.gif



QUOTE(Garbo @ 2006 07 15, 11:44)
man ir tas pats. Spaudimas zemas "prie zemes traukia", miego norisi, o sirdis kalatojas. Buna pulsas iki 126 uzkyla. Tai viena vaistininke pasiule skydliauke issitirt, nes ji labai daug ka reguliuoja musu organizme. Dar nesityriau, bet galvoju, kad reikes kada tai padaryti.
Papildyta:
cia galetu but ir panikos atakos. Bet vistiek geriau issitirk pas gydytoju. Bet kai buna panikos atakos, tai daktarai nieko neranda, tik savijauta labai bloga buna.



mane kankino lygiai tokie pat požymiai, bet pas mane buvo būtent problemos su skydliauke.

Beje, sako, kad jei spaudimas žemas, tai pulsas tuomet turi tendencija padažnėti, ir atvirkščiai. g.gif
Atsakyti
gal kas zino kaip rukymas itakoja spaudima?
Atsakyti
QUOTE(Vicci @ 2006 07 16, 19:44)
Beje, sako, kad jei spaudimas žemas, tai pulsas tuomet turi tendencija padažnėti, ir atvirkščiai. g.gif


Visiskai teisingai. Mano ir tevu spaudimas zemas, tai pulsas buna apie 70-80 (toks buna, kai viskas normalu, jokiu stresu, pasaliniu faktoriu). Siaip pakyla iki 100, realiai padaznejusi pulsa pajauciu, kai jis virsija 90 +/ -. Pernai buvo labai sunkus metai, daug stresu, tai sirdis pradejo "kalti" iki 120-140, negalejau net vietoje issedeti, prisiverciau ir pas gydytojus apsilankyti - skyre ir atenalol'io, ir metropolol'io (beje, pirmasis man buvo efektyvesnis...), kardiologas nieko nerado, itare ir man skydliauke. Idomiausia buvo tai, kad daznas pulsas budingas skydliaukes hyperfunkcijai, o man buvo nustatytas tiroiditas, kuriam turetu buti budingas retesnis pulsas. Taip kad is pulso kazka spresti apie skydliaukes susirgimus sudetinga.

O sirdies plakimas intensyvus mane vargino gera pusmeti, nors geriau ir vaistus nuo tachikardijos, ir stengiausi stresu vengti. Veliau tiesiog eme ir praejo, nors buna tu pasikartojimu ir dabar. Mano nuomone, jei nera rimtesniu susirgimu, tai sirdeles plakimui didziausia itaka turi neigiamos emocijos, stresai ir pan. dalykai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryza_Lape: 17 liepos 2006 - 10:27