Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Blyn visad galvodavau, kad žmonių su aukštu kraujospūdžiu daug daugiau nei su žemu unsure.gif Pati esu iš tų kur vargsta su žemu kraujo spaudimu...Va kaip tik dabar pasimatavau tai 100/65Hg ax.gif Kelis kaertus esu turėjusio ir 90/65Hg, tai o Dieve tu mano, maniau kad mirštu lotuliukas.gif Tai esant tokiai situacijai jau įpratau vaistinėlėj turėt eleoterokokų lašų thumbup.gif Superinis reikaliukas, kai merdinčioji šalia lotuliukas.gif O šiaip kad kuo rečiau jaust tą žemą spaudimą stengiuos praustis po šaltu dušu, mažiau druskos naudoju ir sūrių produktų, labai va dar padeda pasivaikščiojimai(ypač vakariniai) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cic @ 2008 07 04, 19:23)
Cia siaip klausimas man dabar iskilo... O tai tos kurios zema spaudima turit kava geriat?  g.gif 

Aš geriu - ryte privalomas labai labai stiprios kavos (vandens ir kavos santykis ~ 4:1 blush2.gif) puodelis. Darbo dieną tokia pati dozė ir po pietų unsure.gif Kitaip nepastovėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mega13 @ 2008 07 05, 10:55)
Blyn visad galvodavau, kad žmonių su aukštu kraujospūdžiu daug daugiau nei su žemu unsure.gif Pati esu iš tų kur vargsta su žemu  kraujo spaudimu...Va kaip tik dabar pasimatavau tai 100/65Hg ax.gif Kelis kaertus esu turėjusio ir 90/65Hg, tai o Dieve tu mano, maniau kad mirštu lotuliukas.gif Tai esant tokiai situacijai jau įpratau vaistinėlėj turėt eleoterokokų lašų thumbup.gif Superinis reikaliukas, kai merdinčioji šalia lotuliukas.gif O šiaip kad kuo rečiau jaust tą žemą spaudimą stengiuos praustis po šaltu dušu, mažiau druskos naudoju ir sūrių produktų, labai va dar padeda pasivaikščiojimai(ypač vakariniai) mirksiukas.gif

kaip tik sako sūrūs produktai kelia spaudimą, tai jei žemas spaudimas, gal neverta riboti jų vartojimo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 07 05, 19:08)
kaip tik sako sūrūs produktai kelia spaudimą, tai jei žemas spaudimas, gal neverta riboti jų vartojimo  g.gif  ?


tikra tiesa, kol nevartojau druskos man išvis nekas buvo. Mano žemas spaudimas, o tėvo buvo aukštas, tai dėl jo visa šeima dietą pakeitė ir man spaudimas apskritai nusmuko... o geriausias pagerėjimas atėjo kai pradėjau aktyviai sportuoti, kilnoti svorius, daryti bodyflexą. Čia mano geriausi tonizavimo būdai. O kava padeda labai trumpam...
Atsakyti
man spaudimas vienu metu buvo labai šokinėjantis apatiis 80-90, o viršutinis 110-150
nustojau gerti kavą ir visokias 2in1 ar 3in1
spaudimas nukrito iki normos
Atsakyti
Sveikos, mamytes.
Pavargau skaitydama tema, nes atsakymo i mane dominancius klausimus taip ir neradau. Daugumai jusu yra zemas kraujo spaudimas, O stai mano dukrai kol kas dar tik 12 metu, bet pastaruoju metu jos kraujo spaudimas yra apie 160/90. Nesuprantu kodel. Iki siol joks gydytojas nebuvo sakes, kad jos spaudimas butu buves aukstas. Ar tai negali buti susije su paauglyste? Menesines dar neprasidejusios. Gal yra zinanciu?
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 08 14, 22:11)
Sveikos, mamytes.
Pavargau skaitydama tema, nes atsakymo i mane dominancius klausimus taip ir neradau. Daugumai jusu yra zemas kraujo spaudimas, O stai mano dukrai kol kas dar tik 12 metu, bet pastaruoju metu jos kraujo spaudimas yra apie 160/90. Nesuprantu kodel. Iki siol joks gydytojas nebuvo sakes, kad jos spaudimas butu buves aukstas. Ar tai negali buti susije su paauglyste? Menesines dar neprasidejusios. Gal yra zinanciu?

o anksčiau kas nors matuodavo?
ar ant abiejų rankų kraujospūdis vienodas?
ar simetriškos galūnės?
ar nėra kitų požymių? greitas pulsas? svorio kritimas/nepriaugimas?
ar nesirgo inkstų ligomis? nepasidėjusi skydliaukė?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 08 14, 23:17)
o anksčiau kas nors matuodavo?
ar ant abiejų rankų kraujospūdis vienodas?
ar simetriškos galūnės?
ar nėra kitų požymių? greitas pulsas? svorio kritimas/nepriaugimas?
ar nesirgo inkstų ligomis? nepasidėjusi skydliaukė?

Aciu labai uz atsiliepima. smile.gif
Seniau gydytojai matuodavo, bet nieko tokio nesakydavo, kad aukstas k.s. Tik dabar, kai isvaziavom i uzsieni, nuejom prisirasyt pas gydytoja ir sesele pamatavo spaudima. Jis buvo 153/90. Nusipirkom aparata ir matuojam kasdien pacios namie. Niekas nesikeicia, vis panasus, apie 160/90. Pulsas irgi 90-100. Kaip ji pati sako, del nieko nesijaudina. Atvirksciai - jai viskas labai patinka ir i Lietuva nenori.
Anksciau nematuodavom.
Ant abieju ranku kraujospudis panasus.
Svoris normalus, gydytojai visada sakydavo, kad per greitas augimas.
Inkstu ligomis nesirgo, apie skydliauke nieko nezinom.
As tik manau, gal tai susije su brendimu? Ar gali tai tureti reiksme?
Atsakyti
teoriškai gali būti susiję su brendimu, bet dažniausiai bręstant kraujospūdis būna žemas...
kadangi pulsas dažnas, jei tai ramybėje, tai reikia ištirti pirmiausiai skydliaukę.
Tik nepalikit taip savieigai... gal viskas ir išsispręstų, o gal ir ne...
mano draugas irgi nuo vaikystės turėjo aukštą kraujospūdį, niekas į tai nekreipė dėmesio, o dabar 30 ir reikia jau vaistus vartot, širdies raumuo sustorėjęs... gal būtų dar ir iki 60 metų pragyvenęs ir nieko neatsitikę, bet aš supakavau ir pradėjau gydyt biggrin.gif dabar jis juokais pyksta, kad su medike susidėjo...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 08 16, 18:59)
teoriškai gali būti susiję su brendimu, bet dažniausiai bręstant kraujospūdis būna žemas...
kadangi pulsas dažnas, jei tai ramybėje, tai reikia ištirti pirmiausiai skydliaukę.
Tik nepalikit taip savieigai... gal viskas ir išsispręstų, o gal ir ne...
mano draugas irgi nuo vaikystės turėjo aukštą kraujospūdį, niekas į tai nekreipė dėmesio, o dabar 30 ir reikia jau vaistus vartot, širdies raumuo sustorėjęs... gal būtų dar ir iki 60 metų pragyvenęs ir nieko neatsitikę, bet aš supakavau ir pradėjau  gydyt biggrin.gif dabar jis juokais pyksta, kad su medike susidėjo...


Labai esu dekinga uz patarima. Neramu man. doh.gif Reikes kreiptis i medikus. smile.gif
Atsakyti
sėkmės! ir papasakokit kaip viskas išsispręs...
Atsakyti
Maniškis apatinis(berots toks, nelabai nusimanau apie tai) porą metų laikosi ties 50, daktarė tik paklausė ar nesvaigsta galva ir viskas.
Kažkaip laikausi su kava, kitaip jaučiuosi labai išvargusi.
Ar gali būt kokių sveikatos problemų dėl žemo spaudimo? :}
Atsakyti