Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Ka daryti jei yra mazas kraujo spaudimas, gal yra kokiu liaudisku priemoniu, kokiu arbatu ar dar ko nors g.gif
Atsakyti
Kava, "Eleuterokokas" (nezinau ar tebera vaistinese).
Atsakyti
Mano irgi mažas kraujo spaudimas, dažnai būnu apsnūdus , ypač kai lauke lyja, sunkiau dirbti, man padeda"coca cola", tokio poveikio kaip kokakola neduoda net kava, nežinau ar užtenka man joje esančio kofeino ar dar cukrus energijos priduoda. darbe kai reikia įtemptai dirbti, išgerdavau stiklinę, tai energija tuoj pat užplūsdavo, tiksliai nežinau ar ji man spaudimą keldavo, bet šimteropai pasijusdavau geriau
Atsakyti
Man gydytoja patare pries einant miegoti gerti vitaminus "Gerimax"(su zenseniu berods) . Siaip juos reikia normaliai tai is ryto gerti. Nezinau kaip, bet kazkaip tai padeda smile.gif Jei rytais as ji gerdavau, tai man jis jokio energijos antpludzio nesuteikdavo, bet geriant pries miega - tai thumbup.gif . Kai atsikeli ir galva neskauda (del mazo spaudimo), ir siaip diena sviesesne atrodo rolleyes.gif
Bet butinai PRIES MIEGA, o ne vakare - neklauskit kodel - nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Laiza @ 2004 09 17, 00:45)

Dar vienas is budu - zalioji arbata su zenseniu rytais...


Man labai netiko zensenis (as jo kapsules geriau), galva labai sukdavosi, pykindavo, gal kad netikamu paros laiku gerdavau g.gif Kazkas minejo, kad zensenis tik vakare gerai... tai kaip is tikruju? Kada reikia zenseni gerti? Ryte ar vakare?
Atsakyti
As geriu Eleuterokoku skystaji ekstrakta. Vakare jo reiketu gerti ne veliau kaip likus 3 - 4 val. iki miego, nes paskui galima neuzmigti. O kad jo negalima gerti po 16 val., tai nieko apie tai negirdejau ir vaistininke apie tai neminejo.
Atsakyti
QUOTE (nežiniukė @ 2004 10 12, 12:32)
As geriu Eleuterokoku skystaji ekstrakta. Vakare jo reiketu gerti ne veliau kaip likus 3 - 4 val. iki miego, nes paskui galima neuzmigti. O kad jo negalima gerti po 16 val., tai nieko apie tai negirdejau ir vaistininke apie tai neminejo.

Ir kaip savijauta, ar pagerejo? Ar dabar spaudimas normalus?
Atsakyti
Mano brolio l.mazas spaudimas, jis net sededamas prie stalo, gali uzmigti blink.gif
Ir siaip, jis neblogai jauciasi dirbdamas, judedamas (na kartais), o iseigines visas pramiega. Tokia savijauta jo netenkina, geria daug kavos, bet ji napededa.....o dabar dar ir rukyti pradejo sad.gif .............nezinau, gal kokiu vitaminu jam reiketu g.gif
Atsakyti
Mano spaudimas taip pat , ypac zemas. Kartais net susisukuot negaledavau - ranka nutirpdavo. Mano gydytoja rekomendavo Tianshi firmos Antilipidine arbata. 20 dienu geri, po to menesi ar du laikosi pakiles, ir jauciuosi puikiai, ir vel 20 dienu geri. Ir vel to uztenka kokiems dviems menesiams. Tik ja treikia gerti pagal rekomendacija. Tai ne sumustinine arbata.
Atsakyti
Aš geriu "Vitamax". Jo sudėtyje yra ženšenio ir bičių pienelio.
Atsakyti
man viena bobute sake, kad reikia suvalgyti juodos duonos su lasiniais arba desra wink.gif Ir man padeda...
Atsakyti
Zensenis gerai kelia spaudima. Tiems kas nemegsta ar negali kavos gerti yra zalioji arbata su zenseniu thumbup.gif
Atsakyti