Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Vienintelis laikotarpis kai buvo normalus spaudimas-tai nėštumas, o šiaip spaudimas visada žemas. Reta diena prabėga be kavos ar šokoladinių saldainių. Rankos ir kojos-ledinės (bet tai,anot medikų, dar ir dėl geležies trūkumo), kraujo ėmimas iš piršto-tikra tragedija, nes dėl žemo spaudimo jis tiesiog nebėga. Daktarai žemam spaudimui pakelti siūlo tik vienintelį būdą-po 50gr konjako kasdien.
Atsakyti
ech, pazistama problema - ryto be puoddelio stiprios arbatos neisivaizduoju. Kartais net ir pamiegoti ilgiau neiseina, nes atsibundu su siaubingai akudancia galva. O dabar per visus situs karcius vaikstau, kaip sapnuodama- ir noriu tik vienintelio dalyko - miegoti, miegoti, miegoti ..........
Per pirmaji nestuma kankino zemas spaudimas, o i pabaiga, tai is viso baisu buvo  - pasimatuoji zemas, pasimatuoji po valandos aukstas. Galvo plysta, o vaistu gerti negalima....


Nuo per auksto spaudimo padeda atsipalaidavimas, yra ir vaistai. Beje, as visada maniau, kad konjakas yra skirtas nuo per auksto spaudimo, kadangi jisai plecia kraujagysles  ???  ??? Pataisykit, jeigu klystu
Atsakyti
as irgi del savo per zemo spaudimo daznai bunu toookia mieguista...
cia visus budus ,kuriuos aprasete, kaip ta spaudima pasikelti,negaliu sau pritaikyti, nes maitinu.. gal zinot kokiu maitinanciai mamai?
Atsakyti
une mano taip pat žemas ir aš taip pat maitinu , bet rytais geriu kavą . Stengiuosi gerti po maitinimo. Išgeriu arbatos puodelį po to kavos ir po kiek laiko vėl arbatos . Klausiau gydytojos,sakė ,kad galiu gerti ,nes visą nėštumą gėriau.Žinoma reikia saikingai. wink.gif
Atsakyti
Mane nuo žemo spaudimo gelbėja aštrus maistas, bet dabar, kai maitinu šis būdas nebetinka. Bet kai jau nebemaitinsiu.....turbūt cielus čili pipirus valgysiu... Kava nepadeda, o be to tik silpną ir baltą mėgstu, konjako  nemyliu dar labiau...Bet šiaip padarau kartais kokį gramelį ko nors stipresnio.
Atsakyti
QUOTE
as irgi del savo per zemo spaudimo daznai bunu toookia mieguista...
cia visus budus ,kuriuos aprasete, kaip ta spaudima pasikelti,negaliu sau pritaikyti, nes maitinu.. gal zinot kokiu maitinanciai mamai?


isbandyk vesu dusa su apsitrynimais. Gali siek tiek pasportuoti
Atsakyti
as turiu beda del perdidelio spaudimo  sad.gif jau nuo 16 metu turiu "spidometra" (taip as ji praminiau, ta spaudimo matuokli)
 va kai sukyla, tai sirdis dreba, girdziu ja, rankos kaip pas chronciu dreba,galva is visu pusiu tvinkcioja. nekarta kviete greitaja  sad.gif
  bet cia pas mus is kartos i karta persiduoda sita problema, senelis, tetis, ir as dabar  :-/
Atsakyti
Seniau spaudimas "pazeme vilkdavosi", mazdaug 90/60 budavo. Be rytines kavos puodo neisivaizduodavau gyvenimo. Kai laukiausi antrosios dukrytes,spaudimas gerokai pakilo,teko net ligoninej paguleti :-/. Paprastai zemiau 130/80 nebudavo  :o ir dar tie spaudimo svyravimai, kartais atrodydavo, kad galva sprogs. O pereita vasara buvo tokia super besilaukianciom  :smile.gif. I pacia nestumo pabaiga pradejo kilti ir diastolinis (apatinis) spaudimas, zemiau 90-100 nebudavo  :o. Dabar spaudimas  susinormalizavo, mazdaug 110/60-65 laikosi (svarbu, kad nebutu didelis apatinis). Taigi vel galiu rytais sekmingai gerti kava, nors energijos ir taip netruksta. Na o stipriu gerimu prie progos irgi nebrokiju  ;D.
Beje, tas aparatelis, kur DANI rase tikrai labai liuks, uzsidedi ant rieso ir labai greit pasimatuoji spaudima, net ir pulsa parodo  ;D. Man ypac praverte nestumo metu, kuomet turedavau sekti savo spaudima.Pas mane kaip i koki medicinos punkta puse kaimyniu vaiksto spaudimo matuotis ir vaistu leistis arba paklausti "nuo ko cia tie vaistai"  ;D.
Atsakyti
Auksta spaudima zinau musa cinamonas... O konjakas tikrai mazomis dazemis ir nuo per auksto ir nuo per zemo spaudimo... Su pirmu as isgeriau nezinau kiek konjako (brendi 7 zv.) kitoks pykindavo, gydytoja patare po 3 val. saukstus 3 kart dienoje. :smile.gif... Su antru taip pat geriau (vis del gresiancio ir spaudimas pakyla).... :smile.gif Zalia arbata rugstis sukelia, kaip ir astrus maistas... Atsargiai... Sveika sportas ir kontrastines vonios (dusas) ;D ar pirtis  ;D. Medziagu apykaita pagreitina (svoris geriau krinta)   wink.gif
Atsakyti
indreja, man 130/80 norma zinok va kai 150/90 kokio, tai jau sirdela dreba  :( buna ir daugiau  :-/
Atsakyti
QUOTE
indreja, man 130/80 norma zinok va kai 150/90 kokio, tai jau sirdela dreba  sad.gif buna ir daugiau  :-/

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif..daugoka  :smile.gif Svarbu, kad dabar labai nepradetu kilti  ;). O siaip, jei zmogaus organizmas linkes i auksta kraujo spaudima, tai prie jo ir adaptuojasi. mano kaimyne vaiksto su 200/120 ir nieko  :o ohmy.gif ohmy.gif.
Man tik viena karta tik buvo uzkiles iki 160/100, po tokio gero baliuko, matyt kazko ne to suvalgiau...ar isgeriau  :smile.gif. Tai as jau maldas kalbejau lovoj guledama, kol greitoji atvaziavo ir vaistu privare...
Atsakyti
QUOTE
indreja, man 130/80 norma zinok va kai 150/90 kokio, tai jau sirdela dreba  sad.gif buna ir daugiau  :-/

Taurele, siulyciau tau pastoviai ir ryte ir vakare matuotis spaudima. Jei matysi, kad aukstas, tai butinai pasaugok save, geriau pailsek, o ne namus tvarkyk. Tau tokie visokie kaip vakar ir uzvakar nesveiki pavalgymai grieztai dzaudziami. Reikia atsisakyti suraus maisto, dar stebeti ar kojos netinsta. Bet svarbiausiai su tuo sarasiuku pas gydytoja nueiti ir pasitarti. 150/90 tavo bukleje labai daug.
Atsakyti