Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Pieno negeriu,todėl nebandžiau liaudies metodų rėmens mažinumui biggrin.gif Efektyviausias vaistas Rennie thumbup.gif viena tabletė ir jokio ėdimo biggrin.gif
Atsakyti
o as tai Almagel neo toki skystima geriu,man jis vienintelis padeda.aisq,daugiau nieko kitko ir negalima...o nuo Renie dar blogiau pasidarydavo schmoll.gif
Atsakyti
tarp kitko Almagel nelabai galima, nes jis turi anestezuojanti poveiki. Nors aisku , neaisku kas geriau blogai jaustis, ar isgerti vaistu.

As tai naudoju Malox, ir nakti uzmigdavau su rennie arba frutini,arba manti tablete burnoj. Nes budavo nepakeliama.
Atsakyti
Mano nėštumas dar palygint nedidelis, bet rėmuo jau pakankina kartais. Tai aš užgeriu pieno arba vandens su išspausta citrina. Tam kartui padeda. Vaistų dar nebandžiau, vis iškenčiu. Kai jau nebegalėsiu kentėt, tada... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bazinė T @ 2006 03 15, 15:19)
tarp kitko Almagel nelabai galima, nes jis turi anestezuojanti poveiki. Nors aisku , neaisku kas geriau blogai jaustis, ar isgerti vaistu.

As tai naudoju Malox, ir nakti uzmigdavau su rennie arba frutini,arba manti tablete burnoj. Nes budavo nepakeliama.

kad man ir mano ginekologe ir seimos gyd ir gastroenterologas sake,kad kas jau kas,o tas senasis gerasis almagel neo yra pats nekalciausias vaistas nestukems nestuke.gif nes jau kai man buvo blogai,tai per visus gyd ejau...
Atsakyti
Vaistų privengiu.
Manau dėl vaikelio sveikatos viską ištverti galima.
Man padeda mineralinis vanduo negazuotas atskiestas per pusę su vandeniu.
Pabandykit, gal kam padės g.gif
Atsakyti
Pirmojo nestumo metu padedavo kefyras, o dabar kazkur perskaichiau, kad dar padetu pora gurksneliu morku sulchiu, bet ne daugiau, bet ne daugiau, nes efektas gautusi priesingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kaip mane griauzia remuo nebegaliu doh.gif man patare Malox. Bandysiu, gal pades???? Perskaiciau viska, gal kas ka dar turi veiksmingo patarti?
Atsakyti
Man dabar beveik kas vakara kyla remuo... verysad.gif verysad.gif ypac kai kokiu vysniu suvalgau arba siaip konors blink.gif pienas beabejo nepadeda, po litra susivarydavau ir nieko, o nuo Renie tableciu man tik blogiau, nes jos metines, kas kvepia meta nepernesu wacko.gif
Atsakyti
O man visai gerai padeda mineralinis Borjomi. Skonis gal ir ne pats geriausias. Bet natūralu
Atsakyti
Viena boba sake lotuliukas.gif juokauju aisku ax.gif .Girdejau kad dilgeliu arbata padeda nuo edimo remens mirksiukas.gif Pabandykit,juk nepakenks zolytes...
Atsakyti
Man padedavo greipfrutas, o gydytoja rekomendavo homeopatini Gastricumeel, kelionese labai padedavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 01 rugpjūčio 2006 - 19:13