Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

QUOTE(Azazella @ 2007 09 26, 13:44)
Panasu, kad temos autorei nebidomu atsakineti i susidomejusiu klausimus verysad.gif

Tipo, kai reikejo tai ajajai ppadekit, o kai problema isprende kitiems padeti panasioje situacijoje nebeliko noro schmoll.gif

O taip norėtusi žinoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 02 08, 12:33)
tiesiog buvo kreiptasi su pareiškimu į atitinkamas valstybines institucijas kaip patare viena  forumiete, o sios emesi atitinkamų veiksmų mirksiukas.gif

tai pasidalink ir su kitais kur kreipeis, galbūt dar kažkam pagalbos reikės 4u.gif
Atsakyti
Miargos pakrapau blink.gif blink.gif dieve... ivedžiau googlej savo bahu vardą ir išvydau visas savo isustas zinutes blink.gif ne nu.. žiauru blink.gif
Atsakyti
blink.gif Kokias zinutes, is kur?
Atsakyti
Jeigu tas žmogus yra įregistravęs UAB, arba individualią įmonę savo vardu, tai Lietuvos įmonių kataloguose, kaip visalietuva.lt, imones.lt ir kit. galima rasti smile.gif
Atsakyti
Truputį radau, bet nieko gero biggrin.gif
Atsakyti
teko ir man karta susidurti su vienu zmogiuku, kuris tel man pasake viska apie mane... kur mokiausi, ka baigiau, kur gyvenau, kada gimiau, kur gimiau, tevu vardus, broliu, seseru vardus, seneliu ir t.t. viska nuo a iki z iskapste apie mane.... bet nzn ar verta tai daryti.... o jis panasu turejo prieima prie valstybines duomenu bazes....
Atsakyti
nu geras 4u.gif 4u.gif 4u.gif radau draugus ,apie kuriuos galvoju 5metus.pasimete adresai,nes mes gyvenam ne lt.,keitesi telefonai,ir cia vienu paspaudimu viska suzinau,net namo kaina,kury jie neseniai pirke amerikoje.nu cia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .aciu jums . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2008 07 17, 20:52)
nu geras 4u.gif  4u.gif  4u.gif radau draugus ,apie kuriuos galvoju 5metus.pasimete adresai,nes mes gyvenam ne lt.,keitesi telefonai,ir cia vienu paspaudimu viska suzinau,net namo kaina,kury jie neseniai pirke amerikoje.nu cia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .aciu jums . smile.gif


jei nepaslaptis kaip iskojei,nes ir as noreciau susirasti drauge,su kuria irgi rysiai gana seniai nutruko verysad.gif
Atsakyti
O aš atsimenu,kaip dar besimokydami vidurinėje nusprendėme(vieno pasisedėjimo metu) susirasti informacijos apie vieną nepriekaištingą mūsų mokytoją biggrin.gif Apie ją žinojome tiek kiek įmanoma žinoti apie mokytoją:vardą ,pavardę,kiek vaikų turi ir maždaug numanėme jos adresą,nes viena klasiokė buvo netolima jos kaimynė...Aišku labiausiai mus domino,kas gi yra mūsų nepriekaištinguolės vyras(kai dabar pagalvoji,koks mūsų reikalas,na,bet tada smalsu buvo).Na kagi susiradom telefonų knygą ir mum pasisekė,nes telefonas buvo vyro vardu,na kadangi vardą išsiaiškinome,įvedėm jį i google,o ten atsidarė puiki biografija,kadangi jis ir pats pasirodo buvo mokytojas,palandžioje po dar keletą forumų netgi prisiskaitėme atsiliepimų iš jo paties mokiniu smile.gif taigi jei pasiseka ir apie žmogų yra duomenu galima pasistengus juos atknisti...
Atsakyti
O aš radau tik savo magistrinio darbo temą ir informaciją apie dalyvavimą keliuose viešuose projektuose. Bet akis išpūčiau, kai pamačiau savo nuotrauką kažkokiame Švedijos fotografų puslapyje, o apačioje - mano vardas ir pavardė lotuliukas.gif. Nors aš - visai ne modelis ir nepozavau ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azuole: 30 liepos 2008 - 15:22
reikia bandit jeshkot per tokius puslapius kaip one, klase, odnoklasniki, facebook...
Atsakyti