Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

karta susipazinau su vyriskiu rolleyes.gif pasake varda ir tel nr.
internete radau:
tikraji varda ir pavarde
kokiu verslu verciasi, kokios jo pareigos
kad vedes ir kiek vaiku turi, kokio amziaus
el.pasto adresus (2)
dar viena tel nr
kokios veisles ir lyties yra jo suo
kur gyvena (tikslus adresas)
esu paprasta mirtingoji, mokanti naudotis google 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 05 03, 12:42)
karta susipazinau su vyriskiu  rolleyes.gif  pasake varda ir tel nr.
internete radau:
tikraji varda ir pavarde
kokiu verslu verciasi, kokios jo pareigos
kad vedes ir kiek vaiku turi, kokio amziaus
el.pasto adresus (2)
dar viena tel nr
kokios veisles ir lyties yra jo suo
kur gyvena (tikslus adresas)
esu paprasta mirtingoji, mokanti naudotis google  4u.gif

Vyriškis kvailas pasitaikė. Negalima savo tarnybinio (darbo) tlf. numerio dalinti romantiškuose pasimatymuose. Tam skirti Extra, Labas, Pildyk ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 05 03, 11:42)
karta susipazinau su vyriskiu  rolleyes.gif  pasake varda ir tel nr.
internete radau:
tikraji varda ir pavarde
kokiu verslu verciasi, kokios jo pareigos
kad vedes ir kiek vaiku turi, kokio amziaus
el.pasto adresus (2)
dar viena tel nr
kokios veisles ir lyties yra jo suo
kur gyvena (tikslus adresas)
esu paprasta mirtingoji, mokanti naudotis google  4u.gif

Oho kiek daug sužinojai bigsmile.gif Ir vien tik per google? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2007 05 09, 21:05)
Oho kiek daug sužinojai bigsmile.gif  Ir vien tik per google? blink.gif

turbut, nes tas zmogus dirbo gerose pareigose ir kandidatavo savivaldybes rinkimuose biggrin.gif . Atspejau ? Nes pagal tlf numeri galima suzinoti jei zmogus dirba aukstuose pareigose, jo pavarde, o pagal varda pavarde jei zmogus nors karta kandidatavo i seima ar pns - visa info apie ji. Turbut vienintele institucija, kurioje skelbiama seimynine padetis ir pns.
Na bet kad suns lyti suzinojai tai jau truputi man rods kliedi biggrin.gif. Nebent jis koks zoofilas arba pedantas apie save internete rasantis net kokias trumpikes kasdien maunasi smile.gif
Bet tikrai zmogus tupas, jei turint zmona ir vaikus, vaiksciodamas i pasimatymus naudoja ta pati tlf numeri kaip ir kokiems klientams ar pns. As taip savo sefa ant durniaus vesdama i google suradau ivairiose xxx puslapiuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte03: 09 gegužės 2007 - 21:33
Tokiu atveju savo vyro (sugyventinio, draugo) tlf nr. arba e.mailo adresą laiks nuo laiko reikia per google patikrinti. Žinosi kur užsiregistravęs, kur be tavęs laisvalaikį leidžia. blush2.gif
Atsakyti
Ghm...saves neradau...keista... g.gif
Atsakyti
įvedus vardą pavardę štai čia galima rasti žmogaus adresą ir telefoną (telekomo nr.),jei jis tokius duomenis apie save teikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 05 11, 19:29)
įvedus vardą pavardę štai čia galima rasti žmogaus adresą ir telefoną (telekomo nr.),jei jis tokius duomenis apie save teikia  mirksiukas.gif



Neblogai thumbup.gif
Atsakyti
Sita dalyka is seniau zinojo....Gi ieskojo mano brolis su tete info kazkokios, ivede Hiphop, o mano toks nikas vienam puslapyje buvo...Pamate tetukas siokiu tokiu foto blush2.gif

Kai imeciau savo mergautine pavarde, radau savo rasyta straipsni ir pora kitu asmenu tokiais pat vardais. Bet labai nustebau kai ivedziaus savo pavarde po vyro ir radau maziausiai dvi moteris tokiais pat vardais ir pavardemis (mano vyras ne lietuvis) ax.gif Ivedus mobilkes nm neradau nieko (idomu tai, kad tuo numeriu esu uzsiregistravus one.lt ir google jo neismeta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 11 gegužės 2007 - 19:06
QUOTE(Juozelija @ 2007 05 09, 21:51)
Vyriškis kvailas pasitaikė. Negalima savo tarnybinio (darbo) tlf. numerio dalinti romantiškuose pasimatymuose. Tam skirti Extra, Labas, Pildyk ir pan. blush2.gif

QUOTE(Skeveldra @ 2007 05 09, 22:05)
Oho kiek daug sužinojai bigsmile.gif  Ir vien tik per google? blink.gif

QUOTE(mamyte03 @ 2007 05 09, 22:31)
turbut, nes tas zmogus dirbo gerose pareigose ir kandidatavo savivaldybes rinkimuose biggrin.gif . Na bet kad suns lyti suzinojai tai jau truputi man rods kliedi biggrin.gif. Bet tikrai zmogus tupas, jei turint zmona ir vaikus, vaiksciodamas i pasimatymus naudoja ta pati tlf numeri kaip ir kokiems klientams ar pns.

dave privatu tel nr, as ji pagooglinau ir radau skelbima, kad jo suniukas toks irtoks iesko drauges, prie skelbimo dar vienas tel nr. ir el.pasto adresai nurodyti, pagooglinau antra tel nr, ismete imones tinklapi, varda pavarde, pareigas, nuotrauka bigsmile.gif
o taip pat skelbima, kad iesko aukles, vaiku amzius, papildomai duotas zmonos tel nr bigsmile.gif ir komentaruose adresas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 11 gegužės 2007 - 20:08
QUOTE(ooo @ 2007 05 11, 21:07)
dave privatu tel nr, as ji pagooglinau ir radau skelbima, kad jo suniukas toks irtoks iesko drauges, prie skelbimo dar vienas tel nr. ir el.pasto adresai nurodyti, pagooglinau antra tel nr, ismete imones tinklapi, varda pavarde, pareigas, nuotrauka  bigsmile.gif
o taip pat skelbima, kad iesko aukles, vaiku amzius, papildomai duotas zmonos tel nr  bigsmile.gif  ir komentaruose adresas  bigsmile.gif

Visagalis internetas angel.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 05 11, 16:29)
įvedus vardą pavardę štai čia galima rasti žmogaus adresą ir telefoną (telekomo nr.),jei jis tokius duomenis apie save teikia  mirksiukas.gif

Cia daug ka radau,man patiko bigsmile.gif Net zmoniu kuriu senai ieskojau ir pazystamu klausdavau gal turi kontaktu ,o cia sau viskas kaip ant delno biggrin.gif
Atsakyti