Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(Bambiziukė* @ 2014 02 06, 12:40)
Turiu implantą nuo kovo mėn.ir ką galiu pasakyti....Džiaugiuosi tikrai.Mm būdavo reguliarios,bet toookios skausmingos,kad kartais net įdarbą neišeidavau...Po gimdymo vyras patarė mažu kažką pradėt vartot ir išsirinkau implantą.Mm nereguliaros,kartais vos teplioja,o kartais kelias dienas būna.Skausmo nė jokio neliko,jaučiuosi puikiai....Tikiuosi ir toliau tap bus biggrin.gif



o kaip del svorio? man +7 kg per 1.5 metu, manau, kad cia implanto deka, nes taip lengvai kilogramai nelipdavo...:/

Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2014 02 20, 21:20)
o kaip del svorio? man +7 kg per 1.5 metu, manau, kad cia implanto deka, nes taip lengvai kilogramai nelipdavo...:/

Žinokit nepastebėjau...Man kaip tik kažkiek nukrito jo g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau ir as pasidalinti savo patirtimi del implanto vien del to, kad daugumos komentarai gana neigiami smile.gif isidejau implanta siu metu birzeli ir bent jau kol kas tikrai labai labai dziaugiuosi. Pirmos menesines buvo siek tiek prailgintos, su patepliojimais, bet antros buvo trumpos. Jokiu pasaliniu poveikiu, kuriuos turedavau nuo kontraceptiniu tableciu nera. Anksciau nuo kontraceptiniu tableciu (per pora metu pakeiciau 3 rusis, nes vis kazkas netikdavo) budavo baisus nuotaikos svyravimai, galvos skausmai, odos problemos, seksualinis potraukis sumazejes. Dabar viskas gerai, nei vienos is siu problemu nera smile.gif kitas didelis pliusas - nereikia kas diena gerti tableciu, kas labai atsibosdavo.

Aisku, supratu, kad matyt ne visom implantas tinka taip pat kaip ir kontraceptines tabletes ne visiems tinka, bet man asmeniskai puiki apsisaugojimo priemone smile.gif bet kaip sake mano gp - nepabandysi, nesuzinosi, ar tinka, ar ne smile.gif

O del svorio augimo... Visa gyvenima kovojau su kilogramais, bet man rodos kontraceptikai tikrai to neitakoja, nes viskas priklauso to ka valgai ir ar pakankamai judi smile.gif Man uzteko siek tiek apsiriboti maista, truputi pajudeti daugiau ir per puse metu nukrito 10 kg net ir geriant kontraceptines tabletes wink.gif

Tikiuosi mano komentaras pades apsispresti dvejojanciom smile.gif sekmes


Atsakyti
QUOTE(flyHigh @ 2014 08 18, 11:38)
Sveikos,

Noreciau ir as pasidalinti savo patirtimi del implanto vien del to, kad daugumos komentarai gana neigiami smile.gif isidejau implanta siu metu birzeli ir bent jau kol kas tikrai labai labai dziaugiuosi. Pirmos menesines buvo siek tiek prailgintos, su patepliojimais, bet antros buvo trumpos. Jokiu pasaliniu poveikiu, kuriuos turedavau nuo kontraceptiniu tableciu nera. Anksciau nuo kontraceptiniu tableciu (per pora metu pakeiciau 3 rusis, nes vis kazkas netikdavo) budavo baisus nuotaikos svyravimai, galvos skausmai, odos problemos, seksualinis potraukis sumazejes. Dabar viskas gerai, nei vienos is siu problemu nera smile.gif kitas didelis pliusas - nereikia kas diena gerti tableciu, kas labai atsibosdavo.

Aisku, supratu, kad matyt ne visom implantas tinka taip pat kaip ir kontraceptines tabletes ne visiems tinka, bet man asmeniskai puiki apsisaugojimo priemone smile.gif bet kaip sake mano gp - nepabandysi, nesuzinosi, ar tinka, ar ne smile.gif

O del svorio augimo... Visa gyvenima kovojau su kilogramais, bet man rodos kontraceptikai tikrai to neitakoja, nes viskas priklauso to ka valgai ir ar pakankamai judi smile.gif Man uzteko siek tiek apsiriboti maista, truputi pajudeti daugiau ir per puse metu nukrito 10 kg net ir geriant kontraceptines tabletes wink.gif

Tikiuosi mano komentaras pades apsispresti dvejojanciom smile.gif sekmes


Visiškai sutinku su tuo kas parašyta. thumbup.gif
Turiu implantą nuo rugpjūčio mėn. Jokių šalutinių poveikių. Nustojo skaudėti galvą, nes nuo kontraceptinių tablečių ir pleistro skaudėjo. Mėnesinės tik tepliojimas.
Svoris man tikrai neauga. Pavasarį numečiau 6 kg (tuo metu turėjau kontraceptinį pleistrą), ir su implantu jų daugiau nepriaugo.
Mano gydytoja sakė, kad implantas labai gerai tinka toms, kurios jau keletą metų turėjo kitus kontraceptikus. O implanto pliusas, kad jame nėra estrogenų, kurie dažniausiai ir sukelia šalutinį poveikį.
Atsakyti
Sveikos. Aš taip pat įsidėjau implantą praėjusią savaitę. Kol kas viskas gerai, nieko blogo/gero nejaučiu susijusio su juo. Žaizdelė užgijo greitai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irinuteK @ 2014 10 01, 13:06)
O implanto pliusas, kad jame nėra estrogenų, kurie dažniausiai ir sukelia šalutinį poveikį.

Būtų pliusas, jei vietoj estrogenų jame būtų organizmui naudingi vitaminai. O tas "stebuklas", kuris yra implantuose yra ne ką mažiau žalingas organizmui. Tai toks ir "pliusas", kad kitaip vadinas ir kitaip organizmą nuodija. cool.gif


O čia šiaip, apie "patikimumą" vengiant nėštumo (dar), kurio šiaip ar taip negali garantuoti nė vienas kontraceptikas.




Atsakyti
iskart prisipazistu, kad visos temos neskaiciau blush2.gif
Sakykit, ar Lietuvoje jau deda ta implanta? kai pries kelis metus ginekologes apie ji paklausiau, tai apreke, kad nesidomeciau nesamonem blink.gif Na, bet ten bjauri sena boba.
Ar jau kuri dejoties implanta Lietuvoje? kiek kainavo?
Atsakyti
Sveikos as pas jus naujoke norejau taip pat pasiteirauti? Isidejau ir as ta inplanta dar nesulaukus mm ir jau vakar turejo buti mm bet nesulaukiau ar tai gali buti del inplanto g.gif nes siaip man sakė šeimos planavimo klinikoj kad jis pradeda veikti po 7 dienų blink.gif Beja taip PAT nemokamai uk nors man 26 metai ir jokios korteles kompensavimui neturiu verysad.gif tai norėčiau paklausti gal kam buvo tai kad po inplanto is kart nebebuvo mm blink.gif
Atsakyti
taip buna. mm gali visai dingti arba pasidaryti nereguliarios, ar labai neryskios-negausios
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2015 06 28, 11:04)
taip buna. mm gali visai dingti arba pasidaryti nereguliarios, ar labai neryskios-negausios

Oj aciu uz informacija as jau pradejau galvot kad kas blogai doh.gif
Atsakyti
labas dar krata gal kas žino kai prasideda kraujavimas po inplanto įdėjimo kada baigėsi nes man jau 12 dienų nesustoja g.gif čia normalu ar gal gali buti kad man implantas netinka patarkite jai galit nes man tas kraujavimas depresija įvarys verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mather13 @ 2015 07 15, 14:32)
labas dar krata gal kas žino kai prasideda kraujavimas po inplanto įdėjimo kada baigėsi nes man jau 12 dienų nesustoja  g.gif čia normalu ar gal gali buti kad man implantas netinka patarkite jai galit nes man tas kraujavimas depresija įvarys  verysad.gif  unsure.gif

Labas, galiu pasidalinti savo patirtimi. Implanta Nexplanon isidejau 2014 m. Rugsejo men. Mano ginekologe taip pat nepalaike mano pasirinkimo, siule Mirena. Galiu pasakyti, kad jau greit metai, kaip ji turiu ir dziaugiuosi pasirinkimu. Taip, is pradziu man tepliojo gal pora savaiciu. Visa gyvenima man menesines nereguliarios, isidejus imllanta jos yra kail laikrodukas, kas 27-28 d. Pirmos ir antros menezines gal buvo ilgesnes, tepliojo ilgiau, bet viskas nusistovejo. Galva neskauda, svoris neuzaugo, viskas priklauso, kiek sau leidi lepintis maistu. Visa gyvenima kovoju su prisilaikymu. Dabar man 37 m. Ir kitas noriu padrasinti rjnktis sia priemone. Lries ja esj naudojusi ir tabletes, nuo kuriu skaudedavk galva ir krutus, naudojau pleistra, kuris man tiko, bet brangu, turejau ir spirale, bet del jos buvo terliojimai ilgi ir gausios men, ir galu gale isjudejo is vietos. Tad as renkuosi sia apsisaugojimo priemone jos galiojimui pasibaigus, keisiu i kita implanta. Galu gale ir Lietuvoje yra sj priemone, siuolaikiska priemone, tik galbut kai kam brangu ja isigyti. Ja pirkau uzsisakydama is vaistines, su nuolaida isejo apie 430 lt, pirkau Siauliuose.. Bet gal, dabar ji papigo
Atsakyti