Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(Geriuke @ 2013 04 09, 07:45)
Na tikiuosi man tiks ir patiks tas inplantas,nes dabar skaitant jusu atsiliepimus plaukai siausiasi ax.gif
O idejus inplanta,kada jau galima vyra vers i lova ir nebijot del pasekmiu? g.gif

kol isivyraus reikalinga koncentracija organizme,praeis savaite.tad savaite naudot dar ir kitas apsaugos priemones butinai! 4u.gif po savaites galesit buti ramus abu.
mano drauge labai dziaugesi,turejo du implantus,jai viskas gerai buvo.asmeniskai man disbalansavosi hormonai,kraujavau po menesi,per menesi ir 2 kartus po 10dienu,tad cia kiekvienai skirtingai-kazkam tinka,kazkam ne.man puse metu buvo gerai,paskui tik bedos islindo.su kontraceptikais susitvarke menesiui ir vel veliau.tad issiemiau ir vargo nebemaciau thumbup.gif ziedas siuo atveju man patikimesnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2013 04 09, 09:25)
kol isivyraus reikalinga koncentracija organizme,praeis savaite.tad savaite naudot dar ir kitas apsaugos priemones butinai! 4u.gif po savaites galesit buti ramus abu.
mano drauge labai dziaugesi,turejo du implantus,jai viskas gerai buvo.asmeniskai man disbalansavosi hormonai,kraujavau po menesi,per menesi ir 2 kartus po 10dienu,tad cia kiekvienai skirtingai-kazkam tinka,kazkam ne.man puse metu buvo gerai,paskui tik bedos islindo.su kontraceptikais susitvarke menesiui ir vel veliau.tad issiemiau ir vargo nebemaciau thumbup.gif ziedas siuo atveju man patikimesnis thumbup.gif



Kaip tik siandiena, po 2 metu nesiojimo, issitraukiau implanta.. Vis tikejaus, kad man tiks, bet deja. Kaip ir jus kraujavau kas 4-6 menesius visa menesi (pusantros savaites kraujuoju, 4 dienos pertrauka ir vel 2 savaites sergu). Kosmaras kazkos...Siaubingai bere smakra , net kakla...dazna migrena..na ir nuotaiku kaitos tokios siaubingos kad MB pats neapsikentes liepes traukti ta implanta lauk...Istrauke..paprasiau kad israsytu kontraceptini zieda. Ji naudojau 2 metus, labai patiko...Kokio velnio kisau ta implanta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ajste @ 2012 10 01, 19:02)
Cia mano pamastymas buvo atsakant i Delaines klausima apie tai ar reikia registruotis ir dirbti  4u.gif  Tiesiog girdejau, kad tose sexo klinikose suteikiama nemazai konfidencialiu ir nemokamu paslaugu, tai galbut ir implanta ten idetu perdaug neklausinedami  g.gif  O mano poliklinikoj berods sesele atsakinga uz seksualine sveikata deda tuos implantus, jei neklystu  ax.gif Ir walk-in klinikose ne visad ta pacia diena deda, tai reikia registruotis is anksto  4u.gif

Man idejo GP, o istrauke sex klinikoje..KOntracePtikai UK nemokami, nesvarbu dirbi ar ne..tik turi but prisiregistraves pas GP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2013 04 16, 14:30)
Kaip tik siandiena, po 2 metu nesiojimo, issitraukiau implanta.. Vis tikejaus, kad man tiks, bet deja. Kaip ir jus kraujavau kas 4-6 menesius visa menesi (pusantros savaites kraujuoju, 4 dienos pertrauka ir vel 2 savaites sergu). Kosmaras kazkos...Siaubingai bere smakra , net kakla...dazna migrena..na ir nuotaiku kaitos tokios siaubingos kad MB pats neapsikentes liepes traukti ta implanta lauk...Istrauke..paprasiau kad israsytu kontraceptini zieda. Ji naudojau 2 metus, labai patiko...Kokio velnio kisau ta implanta  doh.gif

tai dazni pasaliniai poveikiai...deja.man buvo ideali apsauga,bet...netiko ir nieko cia nepadarysi biggrin.gif siaip ziedas ir man patiko,bandysiu dar karta po gimdymo,nes nezinau ties kuo apsistosiu-ziedas ar pleistras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2013 04 16, 18:51)
tai dazni pasaliniai poveikiai...deja.man buvo ideali apsauga,bet...netiko ir nieko cia nepadarysi biggrin.gif siaip ziedas ir man patiko,bandysiu dar karta po gimdymo,nes nezinau ties kuo apsistosiu-ziedas ar pleistras  biggrin.gif

man ziedas labai tiko..menesines reguliarios vos valandos tikslumu, jokiu spuogeliu ant veido, ar nervuotumo...va tik dabar nezinau kada man ji detis...kaip tik siandien parejo mmm....siaip tureciau palei viska iskarto isidet zieda, bet galvoju, gal reikia siek tiek pravalyt organizma....bet kazi kada as susirgsiu be to implanto, kai viskas issireguliavo (nors daktare sake, po 2 savaiciu nuo implanto isemimo, visi hormonai grys i vietas)
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2013 04 16, 22:09)
man ziedas labai tiko..menesines reguliarios vos valandos tikslumu, jokiu spuogeliu ant veido, ar nervuotumo...va tik dabar nezinau kada man ji detis...kaip tik siandien parejo mmm....siaip tureciau palei viska iskarto isidet zieda, bet galvoju, gal reikia siek tiek pravalyt organizma....bet kazi kada as susirgsiu be to implanto, kai viskas issireguliavo (nors daktare sake, po 2 savaiciu nuo implanto isemimo, visi hormonai grys i vietas)

kaip kam...man negrizo ir po 3men nuo isemimo dienos,o su ziedu irgi kraujuot imdavo ne tada,kada reiketu...dziaugiuos bent jau,kad neissireguliavo ant tiek,kad pastot negaleciau thumbup.gif
Atsakyti
Šiek tiek kitu kampu. ;] D.Serapinas apie hormoninę kontracepciją. Kaip sako, jei jau renkatės tai rinkitės žinodamos ką, o ne tik vienpusės farmacijos pramonės reklamos prisiklausę ar prisiskaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 17 balandžio 2013 - 23:02
Rytoj einu detys as inplanta,tai galesiu po kurio laiko parasyt kaip kas mano fronte mirksiukas.gif
O po kiek laiko jums pasireiske salutiniai poveikiai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2013 04 24, 19:41)
Rytoj einu detys as inplanta,tai galesiu po kurio laiko parasyt kaip kas mano fronte mirksiukas.gif
O po kiek laiko jums pasireiske salutiniai poveikiai? mirksiukas.gif

po geru 6-8 menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2013 04 24, 20:41)
Rytoj einu detys as inplanta,tai galesiu po kurio laiko parasyt kaip kas mano fronte mirksiukas.gif
O po kiek laiko jums pasireiske salutiniai poveikiai? mirksiukas.gif

man vos ne po pirmo menesio viskas pasireiske..po to lyg dingdavo visi negalavimai, bet veliau islysdavo.
Na ka, as jau 2 savaites be sito svetimkunio 4u.gif Jauciuosi nuostabiai: galvos skausmu nera, mmm po isemimo iskarto atejo ir buvo 7 dienos..negausios (na dabar nezinia kada ateis), nera to pastovaus noro valgyt, nesijauciu issiputus , o svarbiausia, kas man labiausiai patinka, kad gryzo noras smileysex.gif , bo tas implantas man kazkaip ziauriai viskas sujaukes buvo doh.gif
Atsakyti
As jau 3 men.turiu inplanta ir tikrai laiminga esu thumbup.gif Jokiu salutiniu poveikiu,mm praktiska near,nes vos vos teplioja...Tikrai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Na ir as pasidalinsiu savo patirtim su implantu..ji turiu jau apie 8men,esu patenkinta.tiesa menesines nereguliarios,sergu mazdaug kas pora menesiu apie 5 dienas.vieninteliai salutiniai poveikiai-iskyla kartais vienas kitas spuogas ko anksciau neturejau ir labai skauda ir tinsta krutine apie dvi davaites pries sirgima :/ to irgi ansciau nebuvo.. Del svorio-pries kiekviena sirgima priaugu 3-4kg,po sirgimo jie dingsta.taigi sudejus visus minusus ir pliusus visgi implantas man patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deinyte: 09 rugpjūčio 2013 - 02:08
Turiu implantą nuo kovo mėn.ir ką galiu pasakyti....Džiaugiuosi tikrai.Mm būdavo reguliarios,bet toookios skausmingos,kad kartais net įdarbą neišeidavau...Po gimdymo vyras patarė mažu kažką pradėt vartot ir išsirinkau implantą.Mm nereguliaros,kartais vos teplioja,o kartais kelias dienas būna.Skausmo nė jokio neliko,jaučiuosi puikiai....Tikiuosi ir toliau tap bus biggrin.gif
Atsakyti