Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(saulelydis @ 2007 02 26, 11:38)
jei nenori valgyti ligonis nusipirkit kulturistu maisto,visokio skonio yra  tik neperduozokit.ir kiek skaitau,kam yra galimybe tas bando vaziuoti gyditis i uzsieni,


Laba diena, sveika prisijungus. Ar tikrai rekomenduojamas kultūristų maistas? Kas rekomenduoja, ar ligoniai, ar medikai?
Kodėl bijai taip patikrinimų? Ar bijai ištisai, ar tik, kai jie artėja?
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 02 26, 02:39)
Laba diena, sveika prisijungus. Ar tikrai rekomenduojamas kultūristų maistas? Kas rekomenduoja, ar ligoniai, ar medikai?
Kodėl bijai taip patikrinimų? Ar bijai ištisai, ar tik, kai jie artėja?

del maisto,rekomenduoja ligoniai,bet jei kaklo limfos isoperuotas tai austronautu arba kulturistu maista rekomenduoja ir gyditojai,nes nepraryja.tai per chemoterapija ne visi irgi praryja maista,tai skystas produktas gi geriau.as 3savaites geriau,nes buvo burna isplikusi,nieko neimanoma buvo nuryti skaudejo.del baimes,isdalies ,kad arteja patikrinimai,o kita puse nezinau ko tiketis ir laukimas varo prie krastutinumo,bet to neparodau namiskiams,man atrodo geriau patarineti kitiem negu save nuraminti.judu i prieki su savom mintim,supratau kurie tikri draugai, o kurie tik del mandangumo klause,kaip laikais.as laiminga,kad suradau jumis,nors gal nevisai dar moku reiksti mintis ka noreciau parasyti.iki
Atsakyti
QUOTE(saulelydis @ 2007 02 25, 23:42)
rolleyes.gif
noreciau su jumis placiau pakalbeti,kaip jauciates,kai einat tikrintis?mano problema yra tokia,kai mane gyde,lygtai buvau patekusi i fabriko konteineri,kur viskas turi savo vieta,o dabar kai reikia,kas pusmeti tik tikrintis nerandu sau vietos,bijau...bet noriu ,kad blogos mintys paliktu mane,kaip tai padaryti


ne visiskai supratau ka noretum isgirst is manes...Uzsienyje as nesigydziau,bet jei butu reikeje,manau,geriau jau grizt i Tevyne...Del tikrinimosi-tai ir mane nuolat priima vis kiti gydytojai...Net i skirtingas ligonines siuntineja...Cia,kaip suprantu,asmeninio gydytojo,tiketis neimanoma...
O baime...JI po truputi nyksta metams begant...Neramu,kai lauki prie kabineto duru,bet juk nebegsi nuo to-musu gi labui tie patikrinimai...Taip save guodziu ir einu...
O blogos mintys...Kaip kas su jomis tvarkosi-kas saviitaiga naudoja,kas tikejimu remiasi,kas vaistukais...Budu daug-bet laikas visada prie visko prisideda..Viskas rimsta po truputi... As pati vartojau naujos kartos antidepresantus-to nesigediju,nes vienai istvert tikrai buvo sunku...
Atsakyti
QUOTE(saulelydis @ 2007 02 26, 14:30)
del maisto,rekomenduoja ligoniai,bet jei kaklo limfos isoperuotas tai austronautu arba kulturistu maista rekomenduoja ir gyditojai,nes nepraryja.tai per chemoterapija ne visi irgi praryja maista,tai skystas produktas gi geriau.as


Sportininkams skirtuose papilduose yra labai daug įvairių vitaminų, perdaug. Į sudėtį įeina priedai skatinatys raumenų masės augimą , kad ir glutamino rūgštis. Negerai jie onk. ligoniams. Už savo žodžius atsakau 100%. Aš, prieš nustatant ligą, nuėjau į sporto salę, buvo jau pabodę nugaros ir rankos skausmai. Nors apie 10 metų lankiau aerobiką, trenerė apžiūrėjusi mane pasakė, kad yra nugaros raumenų atrofija, (įtariu, ją sukėlė hormoninės injekcijos, kurias manydamas, kad man užspaustas nervas, leido toks privatus garsus Šiaulių ortopedas). Trenerė pasiūlė baltyminius kokteilius ir glutamino rūgštį. Sutikau su jos pasiūlymu ir pradėjau vartoti. Dozė buvo parinkta pagal mano masę, trenerė - ne piemenė, turi didelę patirtį. Kas įvyko? Po dviejų mėnesių vartojimo pradėjo augti krūtys. Kai pasakiau, trenerė paaiškino, kad tai dėl raumenų augimo, vėliau viena sugrįžo į pradinį dydį, kita toliau didėjo. Pasidarė neramu, nuėjau pas ginekologą, griebėsi už galvos - vėžys. Be jokių gumbų, be jokių aiškių, konkrečių ribų. Išplitęs, labai išplitęs. Kitaip ir negalėjo būti, pamaitintas sportininkų maistu. Visi stebėjoi dėl tokio greito jo vystymosi, kai pasakiau, kad vartojau sportininkams skirtus papildus, gydytojams pasidarė aiški priežastis. Sportininkų maiste dažnai būna pridėta dar augimo hormonų, nereikia aiškinti, ką tai reiškia. Be to, pasirodo baltyminiai kokteiliai dar yra didelis krūvis inkstams, reikia, kad jie labai sveiki būtų. Taip man sakė sporto klubo kinezeterapeutė. Jos ir trenerės nuomonės tuo klausimu kryžiavosi. Po šio pasakymo papildų nebevartojau ir kreipiausi į ginekologą.

Todėl manau, tik esant konkrečiam mediko paskyrimui konkrečiam sportininkų papildui, tai galima daryti.

Lietuvoje rekomenduojams kūdikių maistas, kai jau nieko neįmanoma valgyti.

Dėl psichologinio savęs nuteikimo, aš atsakymus radau įvertinus savo tikrąją padėtį, pabuvusi vienatvėje, bendraudama su psichologe. Tiesiog kreipiausi į ją, kad padėtų save stabilizuoti, nes buvo nuotaikų kaita. Nuo euforijos iki gilių kritimų į duobes. Dar ir dabar tai išlieka: didžiulė euforija po patikrinimų ir duobė prieš. Daugiau sau to neleidžiu, per didelė kaina būtų nuolatos gyventi strese. Gaila prarasto laiko, stresas neprideda mano gyvenimui kokybės. Kadangi jos man jau ir taip trūksta, aš negaliu iš savęs dar daugiau atimti. Perdaug save myliu, kad skriausčiau. Mėgaujuosi kiekviena dabarties akimirka. Na taip, yra pažastyje nerimą keliantis limfmazgis, nuo mano draskymosi jis tikrai nesumažės. Yra krūtyje neaiški dėmelė, po mėnesio bus papildoma echoskopija ir žiūrėsim. Dabar turiu dar vieną ilgą mėnesį, koks jis bus priklauso nuo manęs. Ramus, taikus, parsmingas, ar gąsdinantis, kankinantis, alinatis. Galutinis rezultatas bus toks, kokį parodys tyrimai. Tuo tarpu, mėnesį galiu ir prarasti, kokybės prasme. Taip, kad kiekvienas, kaip vyturėlis sakė, ieško savo sprendimo būdų.
Vaistai, psichologai, draugai, šeima, malda, save transformuoti padedančios knygos, dienoraštis - daug sprendimo būdų.
P.s. man dar daug padeda vyras, kai aš sakau - bijau, jis atsako aš ir bijau. Neslepiu to nuo jo. Dar, man atsibosta bijoti. tongue.gif
P.s. visą šitą litaniją kartoju kažkelintą kartą, pasižiūrėk mūsų temas daug ten kalbėta:
Onkologinės ligos
Onkologinės ligos 2
Onkologinės ligos 3
Onkologinės ligos 4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 vasario 2007 - 20:00
QUOTE(Vyturelis @ 2007 02 26, 05:56)
ne visiskai supratau ka noretum isgirst is manes...Uzsienyje as nesigydziau,bet jei butu reikeje,manau,geriau jau grizt i Tevyne...Del  tikrinimosi-tai ir mane nuolat priima vis kiti gydytojai...Net i skirtingas ligonines siuntineja...Cia,kaip suprantu,asmeninio gydytojo,tiketis neimanoma...
O baime...JI po truputi nyksta metams begant...Neramu,kai lauki prie kabineto duru,bet juk nebegsi nuo to-musu gi labui tie patikrinimai...Taip  save guodziu ir einu...
O blogos mintys...Kaip kas su jomis tvarkosi-kas saviitaiga naudoja,kas tikejimu remiasi,kas vaistukais...Budu daug-bet laikas visada prie visko prisideda..Viskas rimsta po truputi... As pati vartojau naujos kartos antidepresantus-to nesigediju,nes vienai istvert tikrai buvo sunku...

dekui,man atrodo,kad nera jokios gedos vartoti antidetresantus,geriau negu su asarom akyse vaikscioti,bandysiu as irgi auksciau galva kelti.gal ir tiesa laikas viska gydo.tevyn ,tik mamos kapas,kur tai pat ji kovojo su ta pacia,tik kitos rusies,tai ..
Papildyta:
QUOTE(adis @ 2007 02 26, 09:34)
Sportininkams skirtuose papilduose yra labai daug įvairių vitaminų, perdaug. Į sudėtį įeina priedai skatinatys raumenų masės augimą , kad ir glutamino rūgštis. Negerai jie onk. ligoniams. Už savo žodžius atsakau 100%. Aš, prieš nustatant ligą, nuėjau į sporto salę, buvo jau pabodę nugaros ir rankos skausmai. Nors apie 10 metų lankiau aerobiką, trenerė apžiūrėjusi mane pasakė, kad yra nugaros raumenų atrofija, (įtariu, ją sukėlė hormoninės injekcijos, kurias manydamas, kad man užspaustas nervas, leido toks privatus garsus Šiaulių ortopedas). Trenerė pasiūlė baltyminius kokteilius ir glutamino rūgštį. Sutikau su jos pasiūlymu ir pradėjau vartoti. Dozė buvo parinkta pagal mano masę, trenerė - ne piemenė, turi didelę patirtį. Kas įvyko? Po dviejų mėnesių vartojimo pradėjo augti krūtys. Kai pasakiau, trenerė paaiškino, kad tai dėl raumenų augimo, vėliau viena sugrįžo į pradinį dydį, kita toliau didėjo. Pasidarė neramu, nuėjau pas ginekologą, griebėsi už galvos - vėžys. Be jokių gumbų, be jokių aiškių, konkrečių ribų. Išplitęs, labai išplitęs. Kitaip ir negalėjo būti, pamaitintas sportininkų maistu. Visi stebėjoi dėl tokio greito jo vystymosi, kai pasakiau, kad vartojau sportininkams skirtus papildus, gydytojams pasidarė aiški priežastis. Sportininkų maiste dažnai būna pridėta dar augimo hormonų, nereikia aiškinti, ką tai reiškia.  Be to, pasirodo baltyminiai kokteiliai dar yra didelis krūvis inkstams, reikia, kad jie labai sveiki būtų. Taip man sakė sporto klubo kinezeterapeutė. Jos ir trenerės nuomonės tuo klausimu kryžiavosi. Po šio pasakymo papildų nebevartojau ir kreipiausi į ginekologą.

Todėl manau, tik esant konkrečiam mediko paskyrimui konkrečiam sportininkų papildui, tai galima daryti.

Lietuvoje rekomenduojams kūdikių maistas, kai jau nieko neįmanoma valgyti.

Dėl psichologinio savęs nuteikimo, aš atsakymus radau įvertinus savo tikrąją padėtį, pabuvusi vienatvėje, bendraudama su psichologe. Tiesiog kreipiausi į ją, kad padėtų save stabilizuoti, nes buvo nuotaikų kaita. Nuo euforijos iki gilių kritimų į duobes. Dar ir dabar tai išlieka: didžiulė euforija po patikrinimų  ir duobė prieš. Daugiau sau to neleidžiu, per didelė kaina būtų nuolatos gyventi strese. Gaila prarasto laiko, stresas neprideda mano gyvenimui kokybės. Kadangi jos man jau ir taip trūksta, aš negaliu iš savęs dar daugiau atimti. Perdaug save myliu, kad skriausčiau. Mėgaujuosi kiekviena dabarties akimirka. Na taip, yra pažastyje nerimą keliantis limfmazgis, nuo mano draskymosi jis tikrai nesumažės. Yra krūtyje neaiški dėmelė, po mėnesio bus papildoma echoskopija ir žiūrėsim. Dabar turiu dar vieną ilgą mėnesį, koks jis bus priklauso nuo manęs. Ramus, taikus, parsmingas, ar gąsdinantis, kankinantis, alinatis. Galutinis rezultatas bus toks, kokį parodys tyrimai. Tuo tarpu, mėnesį galiu ir prarasti, kokybės prasme. Taip, kad kiekvienas, kaip vyturėlis sakė, ieško savo sprendimo būdų.
Vaistai, psichologai, draugai, šeima, malda, save transformuoti padedančios  knygos, dienoraštis - daug sprendimo būdų.
P.s. man dar daug padeda vyras, kai aš sakau - bijau, jis atsako aš ir bijau. Neslepiu to nuo jo. Dar, man atsibosta bijoti. tongue.gif
P.s. visą šitą litaniją kartoju kažkelintą kartą, pasižiūrėk mūsų temas daug ten kalbėta:
Onkologinės ligos
Onkologinės ligos 2
Onkologinės ligos 3
Onkologinės ligos 4

Atsakyti
Neskaiciau visu zinuciu jusu nuo pradzios, bet visoms rasancioms sia tema is visos sirdies linkiu stiprybes ir laimeti.Uzjauciu visas kurios serga ,ar turi serganciu artimuju. Zinokit ,kad laikau kumscius uz jus! Mes ,deja pralaimejome...Pries savaite palaidojau grazia jauna mama nuo kruties vezio...Baisu...Nebemiegu..Galiu patarti visoms ,turiu daug patirties. Rasykite, mes daug isbandeme ir Lietuvoje ir svetur.Mamos atvejis buvo super piktas, nepavyko verysad.gif
Atsakyti
Uzjauciu.. verysad.gif Manau, sunki buvo pabaiga jums abiems...Gal taip ir geriau?!
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 03 03, 22:19)
Uzjauciu.. verysad.gif  Manau, sunki buvo pabaiga jums abiems...Gal taip ir geriau?!

Taip.Lyg ir jauteme su tevu kad taip bus, laiko tik klausimas.Bet tam pasiruosti neimanoma, nei kiek pasirodo....Kai matai kencianti artimiausia zmogu,meldi Dievo sutrumpinti kancias...As dar dabar tarsi transe, netikiu tuo kas atsitiko.Labai gerai suprantu visus, kurie turi panasios patirties. Galiu tik pasakyti ,kad siunciu jums, likimo drauges ir draugai baisiai didelius ir nuosirdzius linkejimus, labai jus myliu ir linkiu laimeti, iš visos širdies
Atsakyti
QUOTE(Myl @ 2007 03 03, 22:32)
Taip.Lyg ir jauteme su tevu kad taip bus, laiko tik  klausimas.Bet tam pasiruosti neimanoma, nei kiek pasirodo....Kai matai kencianti artimiausia zmogu,meldi Dievo sutrumpinti kancias...As dar dabar tarsi transe, netikiu tuo kas atsitiko.Labai gerai suprantu visus, kurie turi panasios patirties. Galiu tik pasakyti ,kad siunciu jums, likimo drauges ir draugai baisiai didelius ir nuosirdzius linkejimus, labai jus myliu ir linkiu laimeti, iš visos širdies



Myl, nuoširdžiai užjaučiu. verysad.gif
Atsakyti
Myl, užuojauta Tau. Stiprybės išgyvenant netektį.

QUOTE
Lietuvoje rekomenduojams kūdikių maistas, kai jau nieko neįmanoma valgyti


Mes irgi sirgdami vartojom kūdikių maistą dėl išopėjusios burnos. Dar skystos nekarštos košės gerai. Dabar po viso gydymo labai padidėjęs skrandžio rūgštingumas. Kadangi gydymas baigtas, tai valgom viską, bet niekaip neišeina man mėsą minštą padaryt (o faršas ir paukštiena jau nusibodo). Gal turit, kokių patarimų kaip jautieną ar kliaulieną "sukramtomą" padaryti doh.gif
Atsakyti
MIELOSIOS-ir beliūdinčias, ir besišypsančias sveikinu su prasidėjusiu pavasariu...Visoms linkiu šiltų saulės spindulių,nuostabių vyturio giesmių,mėlinakių žybuoklių-džiaukimės pavasariu 4u.gif .
Atsakyti
Nu mergaitės stresą apturėjau šiandien. Onkologiniam sumaišė rentgeno nuotraukas ir mums diagnozavo metastazes šonkaulyje blink.gif (kadangi turėjom kortelę tai pačios pasiskaitėm kas parašyta). Kadangi markeris padidėjo lyginant su praeitu kartu tai iš karto tuom patikėjom. Po to 4 valandas "laidojomės" ten kol darė kitus tyrimus. Nors buvo ir abejonių - kodėl markeris toks mažas o metastazė tokia didelė? Ar turi kaulas epitelinių ląstelių? O gal čia dar koks kitas vėžys prisikabino - sarkoma? Nuėjom paskui pas gydytoją konsultacijos - paaiškėjo kad su mūsų liga faktiškai tokios metastazės neįmanomos. Nuėjo gydytoja aiškintis į rentgeną ir grįžo su kitokia diagnoze - pakitimų nerasta. kadangi kitur irgi jokių pakitimų nerasta o markerio padidėjimas anot onkologų nereikšmingas (toli dar jam iki viršutinės ribos) tai remisija tęsiasi. Skamba labai paprastai viskas bet po visų nervų sėdžiu visai be jokio proto. Tik galvoju, kad tas vargšas žmogus su kuriuo mus sumaišė turbūt blogų žinių nežino ir laiku negaus reikiamo gydymo...
Nu vat, o sako stebuklų nebūna. jau galvojau kad blogiau nebūna o iš tikro geriau nebūna
Atsakyti