Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(ugi @ 2008 09 05, 16:03)
Kokia grazi mergyte wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Pamačiau avatare-pamaniau,kad šiaip iš kokios reklamos įsidėjo blush2.gif
Tikra lėlytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 09 05, 08:56)
user posted image



thumbup.gif išbandžiau...aišku man patirties ir praktikos dar trūksta blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Mano zuikai vakar patiko pintis(aš pyniau, žiūrėdama su ja pamokėlės per joutube). Va kas šiandien gavosi
user posted image wub.gif

Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 09 06, 11:14)
thumbup.gif išbandžiau...aišku man patirties ir praktikos dar trūksta blush2.gif
user posted image


Labai gerai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 09 06, 12:49)
Mano zuikai vakar patiko pintis(aš pyniau, žiūrėdama su ja pamokėlės per joutube). Va kas šiandien gavosi


bigsmile.gif Kokie stori plaukučiai ...labai gražu rolleyes.gif

QUOTE(ugi @ 2008 09 06, 13:00)
Labai gerai gavosi thumbup.gif

Ačiū ax.gif ...bet praėjo vos kelios valandos ir jau styro tie atauginėjantys plaukučiai išlindę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 09 06, 15:23)

Ačiū ax.gif ...bet praėjo vos kelios valandos ir jau styro tie atauginėjantys plaukučiai išlindę doh.gif


Su priekiu pas mus tai kazkaip nelenda- laikosi, o jau gale, tai nereikia nei valandos ir jau issitarsius visa doh.gif
Atsakyti
Niu,šiandien trečią dieną iš eilės taip pat pyniau,tai jau neblogai gavosi ir daug greičiau negu pirmą kartą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 09 08, 11:09)
Niu,šiandien trečią dieną iš eilės taip pat pyniau,tai jau neblogai gavosi ir daug greičiau negu pirmą kartą ax.gif


Ir man paciai kazkaip reikia prisiverst pabandyt, atrodo pinasi paprastai, o kaip Jus gale supinat g.gif kazkaip foto nesimato irgi kasa, kaip pas maniske unsure.gif
Atsakyti
Radau nuotraukytę ankstesniu mūsų įsidarinėjimu blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 09 10, 13:23)
Radau nuotraukytę ankstesniu mūsų įsidarinėjimu  blush2.gif
user posted image
user posted image

kai fainiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 08 25, 18:28)
gera jums cia , o mano pupos tokie plaukuciai trumpi doh.gif  verysad.gif
na nebent va sita galeciau pabandyt g.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pinam kasytes smile.gif jai patinka
Atsakyti