Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Mergaites, cia gal ne visai i tema biggrin.gif , bet kas nemoka anglu kalbos pasinaudokit automatiniu internetinio puslapio vertimu, pvz cia.:
http://vertimas.vdu....ns/URLForm.aspx lietuviskas vertimas,
O stai cia:
http://www.translate...fault.aspx/Site rusiskas.
Aisku yra paklaida, bet esme tikrai suprasit mirksiukas.gif

Dilma - sukuosena tiesiog super! Na o dukrytei balionelis uz istverme 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2008 09 04, 10:39)

Dilma - sukuosena tiesiog super! Na o dukrytei balionelis uz istverme  4u.gif  biggrin.gif

aciuks.gif šiandien jau taip ir į darželį išsiruošėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 09 03, 09:54)
Naujas mano ir dukters galvos skausmas biggrin.gif - virvutės ax.gif

wub.gif
rolleyes.gif išmėginsim 4u.gif
Atsakyti
Oho kokias gražias kasytes pripynėt, gerai kad atradau šią temą, o tai jau nusibodo tas pačias šukuosenas daryt, o plaukiukai pas mus ilgi, iki juosmens, tai mums kasytes labai aktualu blush2.gif
QUOTE(Dilma @ 2008 09 03, 09:54)

Dukrytei už kantrumą 4u.gif
Atsakyti
schmoll.gif Nepavyko,nesigavo verysad.gif ... mėginsiu kai laiko bus daugiau tongue.gif
Atsakyti
user posted image

Is galo smile.gif

user posted image
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 09 05, 08:56)
user posted image

Is  galo smile.gif

user posted image

Kaip gražu wub.gif O jus praskiriat plaukiukus su šukom? Man tai reikia arba plaukus laikyt arba šukas, kartu neišeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 09 05, 10:49)
Kaip gražu wub.gif  O jus praskiriat plaukiukus su šukom? Man tai reikia arba plaukus laikyt arba šukas, kartu neišeina doh.gif


Neisivaizduoju, nes mano pupa sukuoja busima broliene biggrin.gif As tik nuvedu, o jau jos ten grazinasi nail.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 09 05, 10:55)
Neisivaizduoju, nes mano pupa sukuoja busima broliene biggrin.gif As tik nuvedu, o jau jos ten grazinasi nail.gif



super variantas thumbup.gif
gaila kad mano broliene kitam mieste gyvena ir plius sunu augina verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 09 05, 08:27)
schmoll.gif Nepavyko,nesigavo  verysad.gif ... mėginsiu kai laiko bus daugiau tongue.gif

console.gif, kaip sakė draugas Karlsonas - kantrybės, tiktai kantrybės biggrin.gif . Būtinai išeis, reikia tik daugiau praktikuotis mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 09 05, 11:07)
console.gif, kaip sakė draugas Karlsonas - kantrybės, tiktai kantrybės biggrin.gif . Būtinai išeis, reikia tik daugiau praktikuotis mirksiukas.gif .

Tiesiog kol aš plaukus atskiriu, pradedu pint, jie susivelia(plaukučiai iki juosmens) doh.gif
Atsakyti