Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinės žuvytės

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gyvaciukes,paziurek memo foto,kairej prie kriaukles matosi mirksiukas.gif
turiu dvi tokias akvariume,jos dugnines zuvys..jos needa sauso pasaro tongue.gif
Atsakyti
ooOOooooo - dabar pastebejau. nu mano akvariumas per mazas tokiems dalykams. man ir 2 auksiniu su likusiu vienu samuku per akis kol kas uztenka irnesakyk.gif
Atsakyti
mano pirmas akva buvo -burbulas,paskui drauge atidave 8 litru...apetitas auga bevalgant... lotuliukas.gif dabar noreciau nu minimum 100 litru
Atsakyti
pas mumi 25-inis, bettai ir tas virtuvej stovi. o as noriu i svetaine dyyyyydelio. doh.gif ir jurinio topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babetta: 01 spalio 2010 - 13:59
tai jau taip-akvariumas jau toks dalykas..kad noris dar ir dar didesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas smile.gif temos prazdzioj skaiciau,kad auksinem zuvytem netinka apvalus akvariumas,o kaip tik tokiame jos ir auga man,viena zuvyte tai sveikiausia,o stai antra tai pabalo, buvo auksine,o dabar puse baltos,gal zinot ar tai pavojinga? g.gif
Atsakyti
Dovanoju auksinę žuvelę. Veiksmas Klaipėda, pasiimti patiems.
Kontaktai: Zivile 867018601
zivile@esv.lt
Atsakyti
gal žinote kodel auksinė žuvyte būna ant dugno,gal serga kuo
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2010 10 21, 20:51)
gal žinote kodel auksinė žuvyte būna ant dugno,gal serga kuo


aiskiarregiai cia paprastai nesilanko, turit nurodyt kokiom salygom auginat... kiek litru akvariumas, ar seniai turit, ar aeruojamas, kaip maitintat

jeigu nieko nedaro vien tik guli ant dugno, tai tikrai serga
Atsakyti
100 l akvariume auga 2 auksines žuvytės,o ka reiškia eruojamas
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2010 10 22, 09:23)
100 l akvariume auga 2 auksines žuvytės,o ka reiškia eruojamas


tai reiskia, kad tiekiamas deguonis... puciami oro burbuliukai smile.gif
Atsakyti
aišku..turim filtra kuris pučia burbulus,kiek metų auksinės žuvytes gyveną
Atsakyti