Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(Ruta26 @ 2008 07 04, 21:40)
Gal galima kontaktus?  ax.gif


Tai Adomas ir Virginija 860009926
Atsakyti
gal apie G.Baneviciu turit atsiliepimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 07 07, 11:32)
Tai Adomas ir Virginija 860009926


aciu 4u.gif
Atsakyti
Mūsų vestuves pravedė vedėjas ir DJ iš www.liuks.lt
Man laabai patiko, buvo tai ko aš noriu, nei per daug nei per mažai, vaikinas turėjo iškalbą, buvo pasiruošęs žaidimų, kurie visiems patiko, niekam nelindo į dūšią, na vienu žodžiu viskas buvo super. DJ irginepavedė, o plius į tą kainą kur mes mokėjom (1600lt.) dar ir karaoke atsivežė, tai buvo atrakcija po 1 val. nakties. (iki 4 val. ryto praplyšavom... lotuliukas.gif )
Atsakyti
o mes su zmona zinom pacius geriausius vedejus tai Egidijus Stancikas ir Nijolė Narmontaitė (aktoriai). kažkada kartu dirbo dabar atskirai.... kas geresni? labai nustebčiau. thumbup.gif
Atsakyti
Jei kas planuoja uzsisakyti Andrių Karabevičių savo asmeninei sventei ar renginiui siūlyčiau labai gerai pagalvoti. schmoll.gif Zmones, kurie buvo jo vestame renginyje liepos 12-13 d.pasibaiseje pasakojo kad tai greiciau buvo pasityciojimas is renginio. Atvyko visiskai nepasiruoses, zaidimai ir atrakcijos virto kazkokiu farsu, lydimu kandziu jo komentaru ir tvirtinimu kaip jam svarbus jo vardas ir kokia lieva publika. verysad.gif Vedimo stilius, kalbejimo maniera sokiravo. Vainikavo visa ta grozi tai kad jis su renginio dalyviais nusprende pasikaitinti pirtyje nuogas. Mano supratimu tokie dalykai renginio vedejui nedera. Bet čia jau jums spresti.
Atsakyti
Na gal kas jau turi atsiliepimu apie vedeja www.vakarovedejas.lt???????

4u.gif
Atsakyti
merginos, nuosirdziai aciu uz diskusijas ir atsiliepimus apie vakaro vedejus 4u.gif thumbup.gif perskaiciau visa tema ir pasidariau ilgiausia sarasa tiek su gereiciais, tiek su blogieciais thumbup.gif nors svente planuojame kitais metais, bet tikiuosi, jog viskas bus puikiai wub.gif
Atsakyti
kadangi neradome piršlių, tai užsisakėme Donaldą Meilželyte rolleyes.gif mano manymu ji labai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites gal kas girdejote, kaip Dautartas veda vestuves ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 07 18, 11:41)
kadangi neradome piršlių, tai užsisakėme Donaldą Meilželyte  rolleyes.gif  mano manymu ji labai tinka  rolleyes.gif


o kiek Donalda užsiprašė už vieno vakaro pravedimą, jei nepaslaptis? g.gif
kiek žinau, dar papildomai samdo ir įgarsinimą su apšvietimu, jei nebūna normalios grupės su įgarsinimu.

Mes galvojame apie Kristiną Savickytę. Gal kas esate dalyvavę vestuvėsi, kur ji būtų vedusi? Bent jau iš susirašinėjimo labai super atrodo bigsmile.gif ir honoraras prieinamas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prox579: 19 liepos 2008 - 14:42
Mes savo vestuvems radom vedeja www.funmaker.lt
Likom labai patenkinti smile.gif
Atsakyti