Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Niekada nebūčiau pagalvojus, kad tai problema doh.gif ar nenormalu ir pan. tongue.gif
Atsakyti
Lytinių lūpų plastika-jei neturi kur pinigų kišti tai prašom...bet kuris ginekologas jums tai atliks, nieko ten sunkaus nėra...bet jei norite rodyti klasę..tai aišku tik į privačią, kur kainos išpūstos 300 kartų nei kad pati operacija kainuoja. Juk ten vienas malonumas operuoti sveiką moterį, kai operacija trunka max 20 min,komplikacijų tikimybė maža.... lotuliukas.gif Bet už tai kaip išdidžiai skamba Lytinių lūpų plastika atlieka gydytojas ginekologas- plastikos chirurgas bigsmile.gif Ir kaina 600 lt...
Manau reikia sau moeros kuo mažiau kompleksų įsivaryti ir kuo mažiau kvailų amerikietiškų reklaminių filmukų žiūrėti.Aš už tas plastines operacijas, kurios gerina žmogaus gyvenimo kokybę..pvz 0 dydžio krūtinė virsta 2-3 dydžio, koreguojamos atsikišusios ausys, randai ir t.t.Na bet lytinių lūpų plastika, mergystės plėvės atstatymas...soory juokinga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 18:31)
butent kad as bijau ir nenoriu operacijos.o maciau xxx puslapiuse daug tokiu, bet vistiek...nezinau....jei as zinociau kad kitiems tai nera atgrasu,keista,negrazu ir pan, manau mano komplekso nebeliktu.sukurdama sita tema galbut norejau nuomoniu kad tai normalu....

O aš manau, kad jau pati sau atsakei, juo labiau, kad vyras nenori nieko girdėti apie tokią operaciją. schmoll.gif Viskas pas tave normalu, Miauka, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 25, 08:32)
kaip suprast "tokios kaip tu"??????????????????????? lettele, kas cia tokios? o tu kokia, jeigu jau net motina tau liepia operuotis????

Man? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
seniai buciau pasidarius jei rektu,problemu tame nematau...
o tau pinigu truksta,kad taip reaguoji? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 01 25, 07:55)
tik pamanyk koks tonas lotuliukas.gif tu manes neizeidei,as tai ne viena karta paminejau.tiesiog tokie epitetai nera korektiski ir kita zmogu pilnai gali izeist,ko tu norejai ar nenorejai man giliai vienodai,esme kad parasei tai ka parasei.zinai cia tas pats kas as imu, tarkim kaip pavyzdi, ant taves gerai pavarau ir poto sakau kad nieko izeist nenorejau,mazdaug uzsiaugink tvirtesne oda.kas per nesamone.tada tu zmogus tiesiog svelniai tariant nekoks.
tema perskaiciau nuo pirmo psl.tai ka?viska supratau ir be tavo vaizdingo apibudinimo.
as nesuprantu siaip ko tu cia taip karstai reaguoji,tau sitai neaktualu kaip pati minejai lotuliukas.gif as irgi nematau nieko blogo jei kam trukdo ir nori darytis opercija.ne apie tai sneka.esme kad tu pateiki is esmes taip kaip blogi ir kad operacijos visgi kone butinai reikia.o tai yra normalu.daeina?merginai kuriai tai netrukdo,atrodo normalu,pasiskaicius tokiu netaktisku 'vaizdingu' pasisakymu kaip tamstos gali isivaryt kompleksas.
lattele darykis tu ta operacija lotuliukas.gif

Tik neisivaryk.... lotuliukas.gif
Siulau dar karta tema perskaityti is pradziu.... lotuliukas.gif
Suprantu dabar tavo destytojus.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
betgi tu rimtai turi problemu...ir ne tik fiziniu...
Atsakyti
Nu, panos, jūs pavarot blink.gif Juk Miauka ne tam temą užvedė, kad jūs pliektumėtės, žmogus gi patarimo prašo, pagalbos, o jūs pešatės... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 01 30, 15:59)
Man? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
seniai buciau pasidarius jei rektu,problemu tame nematau...
o tau pinigu truksta,kad taip reaguoji? lotuliukas.gif
Papildyta:

Tik neisivaryk.... lotuliukas.gif
Siulau dar karta tema perskaityti is pradziu.... lotuliukas.gif
Suprantu dabar tavo destytojus.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aha pritariu,kazkokiu problemu turi..kas cia tau?isterija uzejo?prie ko cia mano destytojai?eik gal dar pasiknaisiok po mano postus visus ir varyk i nesusijusias temas?fu kaip zema..
as tau dar karta lietuviskai rasau:TEMA PERSKAICIAU.kodel tu kaip uzsukta ta pati kartoji?ot nemegstu buku zmoniu..
o dar kisi cia nesusijusius dalykus apie mane,as nepatingesiu paknist apie tave ir parasinet kur papuola.cia perspejimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 31 sausio 2007 - 06:32
b.brigite, nenusileisk iki turgaus bobos lygio, kam tau tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 31 sausio 2007 - 07:13
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 31, 09:12)
b.brigite, nenusileisk iki turgaus bobos lygio, kam tau tai?


tu teisi.siaip ar anaip su tokiais zmonem kaip latelle diskutuot lygu dauzyt galva i siena.
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 01 27, 21:19)
Lytinių lūpų plastika-jei neturi kur pinigų kišti tai prašom...bet kuris ginekologas jums tai atliks, nieko ten sunkaus nėra...bet jei norite rodyti klasę..tai aišku tik į privačią, kur kainos išpūstos 300 kartų nei kad pati operacija kainuoja. Juk ten vienas malonumas operuoti sveiką moterį, kai operacija trunka max 20 min,komplikacijų tikimybė maža.... lotuliukas.gif Bet už tai kaip išdidžiai skamba Lytinių lūpų plastika atlieka gydytojas ginekologas- plastikos chirurgas bigsmile.gif Ir kaina 600 lt...
Manau reikia sau moeros kuo mažiau kompleksų įsivaryti ir kuo mažiau kvailų amerikietiškų reklaminių filmukų žiūrėti.Aš už tas plastines operacijas, kurios gerina žmogaus gyvenimo kokybę..pvz 0 dydžio krūtinė virsta 2-3 dydžio, koreguojamos atsikišusios ausys, randai ir t.t.Na bet lytinių lūpų plastika, mergystės plėvės atstatymas...soory juokinga... ax.gif

tai va ,kad kartais lytinių lūpų plastika ir yra gerinti gyvenimo kokybę.Yra situacijų,kai moteriškėms mažosios lytinės lūpos trukdo:trinasi į kelnaites,negali mūvėt kelnių.
Mergystės plėvės atstatymas lotuliukas.gif .Nereikia prisižaist,kad paskui reiktų atstatinėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 01 27, 20:19)
Lytinių lūpų plastika-jei neturi kur pinigų kišti tai prašom...bet kuris ginekologas jums tai atliks, nieko ten sunkaus nėra...bet jei norite rodyti klasę..tai aišku tik į privačią, kur kainos išpūstos 300 kartų nei kad pati operacija kainuoja. Juk ten vienas malonumas operuoti sveiką moterį, kai operacija trunka max 20 min,komplikacijų tikimybė maža.... lotuliukas.gif Bet už tai kaip išdidžiai skamba Lytinių lūpų plastika atlieka gydytojas ginekologas- plastikos chirurgas bigsmile.gif Ir kaina 600 lt...
Manau reikia sau moeros kuo mažiau kompleksų įsivaryti ir kuo mažiau kvailų amerikietiškų reklaminių filmukų žiūrėti.Aš už tas plastines operacijas, kurios gerina žmogaus gyvenimo kokybę..pvz 0 dydžio krūtinė virsta 2-3 dydžio, koreguojamos atsikišusios ausys, randai ir t.t.Na bet lytinių lūpų plastika, mergystės plėvės atstatymas...soory juokinga... ax.gif

visiskai pritariu. thumbup.gif as irgi manau kad plastine operacija turi buti atliekama tada kai to tikrai reikia, o ne del mados ar amerikietiskos kulturos itakos. galeciau pateisinti nebent tada kai tai tikrai trukdo normaliai gyventi.
Atsakyti
O gal kas žino,kur daro tas operacijas?kiek domėjausi internete,radau tik kur daro lytinių lūpų korekcijas,o aš norėčiau daugiau sužinoti apie makšties operaciją.visus vaikus gimdžiau pati,pirmą kartą kirpo,antrą ir trečią plyšo,trečias vaikelis gimė 4460g,taigi manau koreguoti būtų ką.Šiaip tai gal nė negalvočiau apie tokią operaciją,bet akušerė po paskutinio gimdymo sakė,kad pas mane ten negražiai susiūta ir patarė pasidaryti plastinę operaciją.
Atsakyti