Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

Manau, kad koja kojai nelygu biggrin.gif
Vat mano ataugom jokie batai netinka: ar už 30, ar už 300 Lt - tai einu dantis sukandus kol prasinešioja ir nieks nepadeda cry.gif Tad naujų batų pirkimas amžina tragedija. Net šliurės ir tos nutrina... cry.gif Ir taip nuo vaikystės, užkulniai pastoviai pleistrais nuklijuoti...
Atsakyti
Nemaciasu tokios temos, bet ka daryti ,aki nusipirkau batus, o jie dazo kojines? sad.gif ir dar nyksti nudazo, net panages juodos:(
Atsakyti
QUOTE(groovy_chick @ 2005 04 23, 11:28)
Nemaciasu tokios temos, bet ka daryti ,aki nusipirkau batus, o jie dazo kojines? sad.gif  ir dar nyksti nudazo, net panages juodos:(


O pas mane raudooonos. Panagiu nenudazo, nes nesioju ne su nailoninem kojinytem, o su paprastom, bet spalvyte iki odos kartais daeina doh.gif Nieko nedarau, jau 2 metus turiu, kaip daze - taip dazo. Pirkau Zygio Batuose, ir nepigiausi buvo, nu bet grazus labai wub.gif tai ir vaikstau raudonom kojinem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2005 04 23, 10:17)
Manau, kad koja kojai nelygu  biggrin.gif
Vat mano ataugom jokie batai netinka: ar už 30, ar už 300 Lt - tai einu dantis sukandus kol prasinešioja ir nieks nepadeda cry.gif Tad naujų batų pirkimas amžina tragedija. Net šliurės ir tos nutrina... cry.gif Ir taip nuo vaikystės, užkulniai pastoviai pleistrais nuklijuoti...


Uzjauciu console.gif Man kaip kada, kartais trina kol prasinesioja, kartais netrina is viso. Bet kartais trina iki kraujo ir neprasinesioja sad.gif Bet uzkulniai jau tokie kietesni, tai nelabai nutrinami ax.gif
Atsakyti
Pritariu tau Frosted berry dėl batų skirtumų. Man ir vieni trina , kiti ne, prie trečių prisitaiko kojelės. O tie mano kuntapliai tai tikra tragedija. Na regis man jie kaip ir nemaži, pats tas, tik va kažko tas užkulnis remiasi ir trina kaip patrakęs. Reiks nusipirkt Salamander purškiklio. smile.gif
Atsakyti
Nu tas purskiklis nesuminkstina odos, bet labai padeda ja pratampyt pagal koja.
O dar budas smile.gif As buvau odinius batus nusipirkusi, nelabai ilgus, nu labai grazus buvo, bet kaire koja vos tilpo. Ir pradejo man jie spaust, trint... Tai zinot ka dariau? smile.gif prisipyliau ten vandens, uzsimoviau storesne kojine, ikisau koja - ir pavaiksciojau namie!!! Ir taip kelias dienas. Padejo thumbup.gif Nesioju jau antrus metus ir atsidziaugt negaliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 24, 13:47)
Tai zinot ka dariau? smile.gif prisipyliau ten vandens, uzsimoviau storesne kojine, ikisau koja - ir pavaiksciojau namie!!! Ir taip kelias dienas.

O nebijojai, kad susigadins batai taip? g.gif Nesenai nusipirkau vienus tokius bačiukus, tai trina užkulnį siaubingai, iki kraujo nuvarė cry.gif mama irgi patarė prisipilt ten spirito ar vandens, bet man kažkaip baisoka, kad neatsiklijuotų kas blush2.gif gaila vistik batų unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau batus Ecco parduotuvėj, nu super super atrodė oda minkštutė, supinatoriai, o diena kojos truputį patino ir spaudzia virs kulno, uzkulni cry.gif Kaip gi man dabar? Kaip juos palaisvint?
Gal spiritu patrint g.gif - kažkur esu taip girdėjus...
Padekit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 25, 10:15)
O nebijojai, kad susigadins batai taip? g.gif  Nesenai nusipirkau vienus tokius bačiukus, tai trina užkulnį siaubingai, iki kraujo nuvarė  cry.gif  mama irgi patarė prisipilt ten spirito ar vandens, bet man kažkaip baisoka, kad neatsiklijuotų kas  blush2.gif gaila vistik batų  unsure.gif


Bijok nebijojus, vistiek, kaipo surantu, naujųjų batų nešiot negali. Tad jei pabandysi blogiau nebus: tokių nešiot negali - trina, išmest gaila. Tai po bandymo pranešiot arba džiaugsies, arba išmesi. Kito varianto lyg ir nelieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Turėjau tik 1 porą zomšinių batų. Ir dar be to baltus doh.gif tai gražu buvo tik pirmas dvi savaites. Kol neišėjau į šlapdribą doh.gif Siaubas! Kaip aš jų tik nevaliau, nu niekas nepadėjo. Beje, prieš nešiojimą ir impregnavau... bet tikras š... tos priemonės schmoll.gif
Tai padariau išvadą, kad ne mūsų žiemoms tokie batai schmoll.gif
Atsakyti
O as Danijoj:) Nors gal zinok pamazu issidazo ir vis maziau tepa...
Atsakyti
O aš, kad kojos mažiau prakaituotų perku tokį kristalą (akmenį) spec. kojoms. Kai nusiplauni kojas, juo patepi visą kanopą ir keliauji į batus. Tikrai geras dalykas ir labai ilgam užtenka, tą akmenį turiu gal jau 4 metai ir dar toli gražu iki pabaigos. Jis kainuoja apie 20 litų.
Atsakyti