Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

O kur ji pirkti geriau pasakyk, ir kiek jis kainuoja smile.gif
Atsakyti
Yra pirkti prekybos centruose kosmetikos skyriuose, o kainuoja, sakau, apie 20 lt.
Atsakyti
aš pavaliau su ūkišku muilu ir man sukietėjo, ką daryt? cry.gif
Atsakyti
Nieko sad.gif nieks jau nebepadės. Bent jau mano batams nepadėjo verysad.gif
Atsakyti
oj su ta kaina pati susiveliau... blush2.gif
Atsakyti
Nuolatinė mano problema cry.gif Dažniausia apsiklijuoju kojas pleistru ir kentėdama doh.gif nešioju batus kol prasitampo cry.gif
Atsakyti


Я стираю в стиральной машине - всю обувь, кроме туфель конечно ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2005 04 30, 04:46)
Я стираю в стиральной машине - всю обувь, кроме туфель конечно ax.gif


Na visos avalynes neskalbiu - tik medziaginius. O tie, kur dazo, tai dazniausiai buna dazyta oda ir/arba lakuota. Tai tu neisskalbsi (deja) sad.gif
Bet kedai tai issiskalbia thumbup.gif kaip nauji buna, ir kvapas geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 09:00)
Na visos avalynes neskalbiu - tik medziaginius. O tie, kur dazo, tai dazniausiai buna dazyta oda ir/arba lakuota. Tai tu neisskalbsi (deja) sad.gif
Bet kedai tai issiskalbia  thumbup.gif kaip nauji buna, ir kvapas geras  mirksiukas.gif



Ну лакированную не пробавала стирать, а зимнюю не меху, ботинки мужа...- стираю blush2.gif главное потом обувным жиром смазать
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2005 04 30, 13:21)
Ну лакированную не пробавала стирать, а зимнюю не меху, ботинки мужа...- стираю blush2.gif  главное потом обувным жиром смазать


A kak ty zimniuju stirajesh??? blink.gif Ona tam mex potom normalnyj ostajotsia? Ja kak-to nelabai isivaizduoju, kak eto vygliadit i poluciajetsia unsure.gif
Atsakyti
Patrink spiritu, tiksliau, leisk jam isigerti
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 13:45)
A kak ty zimniuju stirajesh???  blink.gif Ona tam mex potom normalnyj ostajotsia? Ja kak-to nelabai isivaizduoju, kak eto vygliadit i poluciajetsia  unsure.gif



Ты пиши на литовском biggrin.gif

Зимнюю стираю на режиме - Синтетика, быстрая стирка, 30 градусов, порошок- для деликатных тканей, потом полоскаю с добавками и отжим biggrin.gif Мех нормальный, с обувью все в порядке thumbup.gif Меня тетя научила blush2.gif
Atsakyti