Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(-Astreja- @ 2011 08 28, 22:11)
5 metus?  g.gif  sakyciau maziau pazistamu klausyk  mirksiukas.gif  siaip ESOL E3 yra per viduri, nes E levels prasideda nuo E1 ir eina iki level 2, tai E3 nera taip blogai  4u.gif  taip pat priklauso kiek tu ju planuoji pasibaigti ir kodel tu nori juos lankyti, ta prasme, kad pasigerinti kalba, ar kad gauti popieriu kad baigei?  g.gif  nes jei del popieriaus, tai tada geriau issilaikyti koki IELTS ir nereiks nei kursu lankyt ir priims visur. Jei sertifikato nereikia i specialybe kuria nori mokintis ir jautiesi kad anglu yra pakankamai gera, tada ir neik i ta ESOL kursa, nes kalba ir siaip pageres pradejus ana kursa lankyt. Jei i kursa nori eiti pasigerinti kalbai, tai eik, pasibaik metus ar du ir tada stok, nes jei nereikalauja situ mokslu sertifikato stojant, tai juk tau ir nebutina visus levelius pabaigti  smile.gif

i kursus priima be esol, manau galesiu mokytis ir taip (nes jau metus atsimokiau online), o i esol istojau, kad anglu pagerint ne del leveliu smile.gif

aciu labai uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ataner* @ 2011 08 28, 20:21)
i kursus priima be esol, manau galesiu mokytis ir taip (nes jau metus atsimokiau online), o i esol istojau, kad anglu pagerint ne del leveliu  smile.gif

aciu labai uz atsakyma smile.gif

na tai va, jei ne del levels eini, o pagerinti zinias, tai svarbiausia kad level pagal tavo zinias butu parinktas ir butu nauda is to, jokio skirtumo kokia ten raide parasyta smile.gif ir mokintis gali kiek nori, tikrai nereikalauja, kad visus levels pasibaigtai, tai jei matysi kad nera naudos, galesi baigt po pirmo kurso ir eiti tiesiai i specialybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ataner* @ 2011 08 28, 19:07)
sveikos smile.gif

turiu klausima: kas mokesi ar mokosi ESOL koledze, istojau mokytis esol E3  doh.gif  galvojau cia labai gerai itt o vat pazistamas priaiskino man, nieko cia gero, nes joks cia ne levelis, reikes mokytis 5 metus man  unsure.gif  destytoja man aiskino, jei gerai seksis, galesiu daug greiciau pabaigt, per pora metu...

tai vis sprendziu dilema g.gif dar savaite liko, ar eit i ta E3 ar tik i kursus buhalrerijos, kur esol nereikalingas g.gif
gal kas ka patars protingo mirksiukas.gif

Ar buvo testas pagal kuri nustate kad tur eit i E3? As irgi sakyciau eik, nepatiks, visada galesi nebeit rolleyes.gif .

Astreja, manau, kad jei paskyre E3, IELTS nelabai islaikytu dar unsure.gif . Bet jei tiesiog buvo vietu tik E3 ir ten pasiule, tai taip, galima megint ir IELTS rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2011 08 29, 00:04)
Astreja, manau, kad jei paskyre E3, IELTS nelabai islaikytu dar unsure.gif . Bet jei tiesiog buvo vietu tik E3 ir ten pasiule, tai taip, galima megint ir IELTS rolleyes.gif  biggrin.gif

Tai uztai ir sakau, kad jei i ESOL eina ne del kalbos tobulinimosi, nes su kalba viskas gerai, tada gali laikytis ir IELTS. O siaip IELTS negali neislaikyti, nes ten tiesiog nera fail, o jei kursas praso ESOL, tai IELTS kokiu 6 manau tikrai uztektu jiem g.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal yra mamų, gyvenančių Škotijoje, Aberdine. Sūnus su klasiokais įstojo į universitetą ir nelabai sekasi rasti gyvenamąjį plotą. Surado keletą butų, bet pagal tenykštę tvarką, reikia vietoje apžiūrėti ir tik tada galima nuomotis. Bėda, kad vaikai dar Lietuvoje. Gal kas galėtų pagelbėti apžiūrint butus. Toliau vaikai patys viską su savininkais susitartų. Atsilygintume. Labai prašau pagalbos. Mano tel. +37067432637, Facebooke - Jūratė Kaupienė.

Vaikai rašo:

QUOTE
Esam rade 3 butukus centre ir mums reikėtų juos apžiūrėti ir tik tada galėsim mokėt deposit'ą ir rašytis sutartis,bet visa bėda,kad mes negalime šiuo metu būti Aberdeene ir prašome,gal atsirastų geriečių,kurie galėtų viewingus padaryti už mus,viską mes sutartume su savininkais patys;]
Atsakyti
Sveikos merginos
Gyvenu UK jau beveik 5 metus galvojau padirbesiu ir grisiu i Lt. bet gyvenimo salygos cia kol kas geresnes nei lt. Tad dabar sumasciau gal reiketu kazka pasimokyti?esu baigusi matematikos bakalaura Lietuvoj. Ir cia forume skaiciau apie http://www.naric.org.uk kiek supratau ten nusiunti savo diploma ir jie ivertina tavo lygi, atitinkmeni i uk. Ar kuri mergina naudojosi siuo saitu?ar padejo? gal kuri is Jusu turi toki pat bakalaura ir ka darote? aciu
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2011 09 06, 15:44)
Sveikos merginos
Gyvenu UK jau beveik 5 metus galvojau padirbesiu ir grisiu i Lt. bet gyvenimo salygos cia kol kas geresnes nei lt. Tad dabar sumasciau gal reiketu kazka pasimokyti?esu baigusi matematikos bakalaura Lietuvoj. Ir cia forume skaiciau apie http://www.naric.org.uk kiek supratau ten nusiunti savo diploma ir jie ivertina tavo lygi, atitinkmeni i uk. Ar kuri mergina naudojosi siuo saitu?ar padejo? gal kuri is Jusu turi toki pat bakalaura ir ka darote? aciu


Laba, as kaip tik neseniai pasinaudojau Naric UK paslaugomis, nieko jie man ispudingo neatsiunte, tiesiog parase, kad mano Lietuviu filologijos bakalauras, mokytojos specialybe atitinka standartini UK bakalauro laipsni, o esu kvalifikuota destyti lietuviu kalba tik Lietuvoje. Ir viskas, jokiu ten leveliu ar dar kazko nerase. Tai dabar, kai sprendziasi, i magistra ar bakalaura galiu pretenduot, universitetui svarbiausia mano overall average (procentais). Tik idomu ar jie ta average ims is baigiamuju egzaminu ar is visu dalyku, pereitu per studiju metus g.gif sedziu ir laukiu spygas laikydama biggrin.gif kita savaite anglu kvalifikacinis egzas laukia ir ese turiu parasyti per 3 savaites unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2011 09 07, 21:42)
Laba, as kaip tik neseniai pasinaudojau Naric UK paslaugomis, nieko jie man ispudingo neatsiunte, tiesiog parase, kad mano Lietuviu filologijos bakalauras, mokytojos specialybe atitinka standartini UK bakalauro laipsni, o esu kvalifikuota destyti lietuviu kalba tik Lietuvoje. Ir viskas, jokiu ten leveliu ar dar kazko nerase. Tai dabar, kai sprendziasi, i magistra ar bakalaura galiu pretenduot, universitetui svarbiausia mano overall average (procentais).  Tik idomu ar jie ta average ims is baigiamuju egzaminu ar is visu dalyku, pereitu per studiju metus g.gif  sedziu ir laukiu spygas laikydama biggrin.gif  kita savaite anglu kvalifikacinis egzas laukia ir ese turiu parasyti per 3 savaites unsure.gif

dekui labai uz atsakyma nezinau ka dabar daryt turiu ta diploma o sioje salyje pasirodo jis yra bevertis sad.gif
dideliausios sekmes tau pranesk kaip sekesi tau toliau!sekmes
Atsakyti
Gal kas patartumete ar yra prasme dar bunant LT distanciniu budu darytis kokius nors sertifikatus (na kas praverstu darbinantis), jei planuoju darba slaugoje UK (issilavinimo ir patirties sitoje srityje neturiu, planuose isidarbinti slauge ir ten kartu su darbu darytis NVQ).
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2011 09 08, 15:07)
dekui labai uz atsakyma nezinau ka dabar daryt turiu ta diploma o sioje salyje pasirodo jis yra bevertis sad.gif
dideliausios sekmes tau pranesk kaip sekesi tau toliau!sekmes


o kodel manai,kad tavo matematikos bakalauras bevertis, juk matematika ir lieka matematika, o va mano pavyzdziu, Lietuviu kalba ir literatura juk ne visur padestysiu biggrin.gif tavo vietoje, as issirinkciau kelias patinkancias mokymo istaigas ir bandyciau uzpildyti stojimo formas. Per galva niekas juk neduos, kad bandai 4u.gif o viso to eigoj viskas ir issipres, pamatysi, ar tau kazko truksta iki istojimo ar ne, universitetai, koledzai pateikia savo salygas, kurias turi ispildyt, jeigu jiems kazko truksta, o gal ten nieko ir netruks, tik lieps issilaikyt koki anglu testa, kurio dauguma visi ir praso, jei tavo pirmoji kalba ne anglu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2011 09 08, 16:14)
o kodel manai,kad tavo matematikos bakalauras bevertis, juk matematika ir lieka matematika, o va mano pavyzdziu, Lietuviu kalba ir literatura juk ne visur padestysiu biggrin.gif  tavo vietoje, as issirinkciau kelias patinkancias mokymo istaigas ir bandyciau uzpildyti stojimo formas. Per galva niekas juk neduos, kad bandai 4u.gif  o viso to eigoj viskas ir issipres, pamatysi, ar tau kazko truksta iki istojimo ar ne, universitetai, koledzai pateikia savo salygas, kurias turi ispildyt, jeigu jiems kazko truksta, o gal ten nieko ir netruks, tik lieps issilaikyt koki anglu testa, kurio dauguma visi ir praso, jei tavo pirmoji kalba ne anglu smile.gif


dekui uz padrasinima 4u.gif pas mus netoli yra koledzas bandysiu ten nueit pasisneket dar galvoju ir apie open university bet kazkaip nesu pratusi internete mokintis kazkaip baugu blush2.gif o kaip tu vis dar lauki kol informuos apie studijas? kada zinosi?
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2011 09 10, 13:04)
dekui uz padrasinima 4u.gif  pas mus netoli yra koledzas bandysiu ten nueit pasisneket dar galvoju ir apie open university bet kazkaip nesu pratusi internete mokintis kazkaip baugu  blush2.gif  o kaip tu vis dar lauki kol informuos apie studijas? kada zinosi?


Man irgi kazkaip labiau priimtinas mokslas, kai realiai eini i paskaitas ir t.t., o ne internetu biggrin.gif o as buvau nuejus i Postgraduate atviru duru dienas, pasisnekejau su vyr.lektore, isaiskinau savo situacija, ka noriu studijuot ir ko noriu is tu studiju, tai zodziu, ji man patare pirmiausia ne i magistra kibti, o baigti vienu metu kursa, po kurio igyjama mokytojo kvalifikacija, su kuria galesiu destyti UK, paskui dar ten kazka issilaikyt reikes, o tik paskui galesiu stot(jei dar noresiu) i magistra smile.gif zodziu, liepe ji man gerai pagalvot, tai as visdelto paklausysiu jos, nes net pabaigusi magistra, as vistiek negalesiu mokyti, ko as ir noriu kuo greiciau, o kiekvieni metai mokslu kainuos didziulius pinigus, tad ruosiuosi uzsibookinti IELTS egzaminui kazkur apie pavasari ir ji issilaikius bandysiu stot, tad mokslai prasidetu kitu metu rudeni, nes siais metais jau viskas uzimta unsure.gif gaila tik tiek,kad viskas nusikelia.
Atsakyti