Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

Aš šlapindavausi į lovą naktimis(ir ne tik) iki pat 15 metų berods g.gif Na, kai pradėjau sirgti mėnesinėm po truputį tas "reiškinys" retėjo... Taigi, galiu drąsiai jus informuoti, kad jokių vaistų nuo šios "ligos" nėra verysad.gif Ko tik man tėvai nedarė... ir pas įvairius gydytojus vedė ir į šildymus visokius reikėdavo eiti doh.gif Tai buvo paveldėta ir niekas nieko negalėjo pakeisti. Dabar gerai, yra visokių dydžių pampersų, o mano vaikystės laikais nieko panašaus nebuvo, miegodavau su vadinama "cirata"(klijonkė kitaip). Atsikeli ryte... o kvapas...o vaizdas... doh.gif verysad.gif Ir dar patalynės skalbimas kiekvieną dięną wink.gif
Labai bijojau, kad ir dukrytė nepaveldėtų to iš manęs, bet... kol kas jokių požymių nematau... unsure.gif
Ptarimas - nekiškite vaikams tų vaistų, nes iš jų nebus jokios naudos, o jei ir bus, tai vaistai pakenks kitiems organams. wink.gif Reikia tik laukti. Vaiko pūslė turi pati sustiprėti, o kada ji tai padarys - niekas nežino. Man ji sustiprėjo tik brendimo laikotarpiu(14-15 metais)
Atsakyti
Sveikos šlapukų mamos,
Vėl užsukau pasižiūrėti kaip einasi reikalai šioje temoje. Tuoj mums sueis šeši metai ir laikomės neblogai. Tris keturis kartus per mėnesį naktį sušlampame. Keliamės du kart per naktį ir vedame į tualetą. Per pietų miegą darželyje sušlampame kartą. Kaip tik vakar buvo tas pirmas kartais šiais mokslo metais doh.gif .

Ačiū Dievui, dukra labai ramiai žiūri į situaciją. Aišku, tuo nesididžiuoja, bet ir didelės dramos nedaro. Kaip paklausiau kaip ten tas nelaimingas kartas darželyje buvo - ai, sako, visi vaikai iš manęs juokėsi. Nepatiko man tai, bet aš jiems paaiškinau, kad negražu juoktis.

Prispažinsiu dabar daug geriau jaučiuosi ir daug mažiau nervinuosi dėl šių problemų nei prieš porą metų. Visiškai pritariu Datulei, kad nereikia vaiko farširuoti vaistais, o tiesiog bandyti išlaukti tą laiką.

Bent jau mums buvo pasiūlytas tik simptominis gydymas, bet jis problemos iš esmės nesprendžia. Įdomu, ar yra (kam nors buvo pasiūlyta) ne simptominis gydymas. Ar jis toks apskritai egzistuoja?
Atsakyti
Mielosios mamytės, jei padės, siūlau pasiskaityti apie šlapinimąsi į lovytę štai čia
Atsakyti
Baisus dalykas tie vaistai, bet jei pradedi gydit, tai tik vaistus ir tekiša. Mane masažistė pamokė taškinio masažo, tai dabar darau, gal padės.
Atsakyti
Mane ta beda irgi paliko, kai pradejau sirgt menesinemis, tik kad susirgau as anksti, 10 metu, tai ir man ir tevams palengvejimas buvo.
O del vaistu tai manau kad beda bedai nelygu. Jei slapinimosi beda fiziologine - tai ko gero vaistai labai jau stipriai nepakenks.
Atsakyti
Aš ligišiol dar neišdrysau nupirgti sūnui antidepresantų. Taip bijau, jie turi pašalinį poveikį. Labai gadina kepanis, vaikas nakti blogiau miega ir dieną būna pavargęs. g.gif Tai ar tokie vaistai reikalingi? Tik tam, kad naktį jautriau miegotų ir tada gal pajus, kad nori sisioti.
Atsakyti
Mano vyresnelis nuo dvieju su puses metu nutojo miegoti su pampersu ir is padziu keldavome nakti sysiu padaryti, o veliau kazkaip isaugome. Taciau jo pusle stipresne, nei maziuko. Maziukas dabar 3 su trupuciu ir dar kiekviena nakti pampersas buna slapias, tai ir dedame nakciai, kai jau bent 3 nektis per savaite ismiegos su sausu, tai nuimsime... Visai del to nesuku galvos, nes cia i tai ziuri gan normaliai ir sako, kad nereikia traumuoti vaiku, o uzdeti nakciai pampersa nors ir iki 7 metu. Juk vaikiukas turi ramiai be stresu ismiegoti ir pailseti
Atsakyti
QUOTE(irma @ 2006 02 20, 18:34)
Mano vyresnelis nuo dvieju su puses metu nutojo miegoti su pampersu ir is padziu keldavome nakti sysiu padaryti, o veliau kazkaip isaugome. Taciau jo pusle stipresne, nei maziuko. Maziukas dabar 3 su trupuciu ir dar kiekviena nakti pampersas buna slapias, tai ir dedame nakciai, kai jau bent 3 nektis per savaite ismiegos su sausu, tai nuimsime... Visai del to nesuku galvos, nes cia i tai ziuri gan normaliai ir sako, kad nereikia traumuoti vaiku, o uzdeti nakciai pampersa nors ir iki 7 metu. Juk vaikiukas turi ramiai be stresu ismiegoti ir pailseti

Tai žinok, kad jau nebelabai norisi tokiam dideliam dėti sauskelniu, pats vaikas blogai jaučiasi. Vaikiškos sauskelnės jau permažos, o suaugusiųjų, nors ir mažiausi, dar dideli.
Atsakyti
Mano sūnus dare naktimis turbūt iki 7 metų. Jau nuo 5 metų pradėjau gydymą (vedžiau pas gydytojus), kadangi mačiau, kokia tai vaikui trauma. Jo neguosdavo tas, kad miega su pampersu, jis tiesiog bijojo eiti gulti. Išbandėm įvairius vaistus, psichoterapiją, kol galiausiai paskyrė hormoninius vaistus Minirin. Tie vaistai tarsi stebuklas: nuo pirmos tabletės naktį nesišlapino. Tačiau juos kompensuoja tik trijų mėn. kursą į metus, nes jų 30 tabl. kainuoja 230 Lt. Išgėrus kursą kokį pusmetį bėdelių nebuvo, po to vėl tas pats. Taip gydėmės beveik 2,5 metų (sugėrėm tris kursus), tame tarpe atlikom elektrofarezę šlapimo pūslei bei ėjome į specialią manktą stiprinti pilvo pūslės raumenims. Ir rezultatas nuostabus: mes išgijome. Aš džiaugiausi, kad nelaukiau ilgai, nes kol vyko gydymas, vaikas jautėsi saugesnis, nes mama stengėsi padėti, o ne tik raminti ir eilinį kartą keisti sauskelnes. Be to mano minėtus vaistus kompensuoja tik iki 11 metų, todėl ilgai laukti neverta.
Papildyta:
QUOTE(Meilė @ 2006 01 24, 17:11)
Aš šlapindavausi į lovą naktimis(ir ne tik) iki pat 15 metų berods g.gif Na, kai pradėjau sirgti mėnesinėm po truputį tas "reiškinys" retėjo... Taigi, galiu drąsiai jus informuoti, kad jokių vaistų nuo šios "ligos" nėra verysad.gif Ko tik man tėvai nedarė... ir pas įvairius gydytojus vedė ir į šildymus visokius reikėdavo eiti doh.gif Tai buvo paveldėta ir niekas nieko negalėjo pakeisti. Dabar gerai, yra visokių dydžių pampersų, o mano vaikystės laikais nieko panašaus nebuvo, miegodavau su vadinama "cirata"(klijonkė kitaip). Atsikeli ryte... o kvapas...o vaizdas... doh.gif  verysad.gif Ir dar patalynės skalbimas kiekvieną dięną wink.gif
Labai bijojau, kad ir dukrytė nepaveldėtų to iš manęs, bet... kol kas jokių požymių nematau... unsure.gif
Ptarimas - nekiškite vaikams tų vaistų, nes iš jų nebus jokios naudos, o jei ir bus, tai vaistai pakenks kitiems organams. wink.gif Reikia tik laukti. Vaiko pūslė turi pati sustiprėti, o kada ji tai padarys - niekas nežino. Man ji sustiprėjo tik brendimo laikotarpiu(14-15 metais)



Bėda bėdai nelygi. Mano vaikui pūslė buvo stipri. Jis dieną tik kokius tris kartus eidavo, tačiau ir naktį tiek pat. Teko matyti laidą, kad būna kažkokių hormonų trūkumas, kurie paprastai išsiskiria žmogui miegant ir tas hormonas sulėtina šlapimo gamybą. Bųtent, jei pastebėjote, kad jūsų vaikučio pūslė dieną veikia normaliai, nelaksto per dažnai, ir padeda Minirinas. O manau dėl kenksmingumo-psichologiją pažeidus gali būti dar blogiau. Bent jau aš mačiau, kad mano vaikui buvo labai blogai, jis net drebėdavo ištikus bėdai, nors visais įmanomai būdais aš jam aiškinau, kad taip nesinervintų. Manau nereikia tikėtis kad savaime praeis-pirma reikia išbandyti visus galimus būdus: masažai, elektrofarezė, akupunktūra(mums neprireikė, bet girdėjau, kad l.gerai veikia), mankštos ir vaistukai. Dar geriau, kai mes trečią vaistų kursą atlikome karu su kitom procedūrom, tai gal ir padėjo. Sėkmės ir jums. Nenuleiskit rankų ir kantrybės svarbiausia tėveliams.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 13, 12:11)
Reikia turėti kantrybės... Mano sūnui tuoj bus 9 m. Jau retai pasitaiko. Kokį kartą per mėnesį. O būdavo kasnakt po du kartus... Ir man taip buvo nusibodęs skalbimas ir šlapimo kvapas...
Būtinai reikia pasidaryti echoskopiją, kitus tyrimus.


labas,o ar pakaitinę hormonų terapiją bandėte?Mes turėjom tokią problemą iki 11metų,bandėm hormonus ,pagal formulę lašinomės į nosį porą mėnesių,o paskui patarė tiesiog gerti homeopatinius vaistus Uralganą.Panašu ,kad mums labiau padėjo homeopatina ,šiandien Rimantui jau 15 ir viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 08 05, 09:58)
Slapuku mamytems siulyciau pasiziureti, ar viskas gerai su vaiku vestibiuliariniu aparatu - ar nesikuprina, neatkisa apatinio zadikaulio, ar nekreipia klubiuku.

Siulyciau isbandyti osteopatija - osteopatai kazkiek nuima nereikalingas raumenu itampas ir "atstato" kraujotaka.

Musu abiem maziukam ne vaistai, o osteopato rankos pagelbejo nuo slapiu naktu.
Nes jei neprivalgo arbuzo vakare, ir pasisioja pries mieguti, o naktis slapia - tai mums reiskia, kad laikas i manksta...

Siaip tas isaugimas gal ir yra. Bet iki jo gan skaudus kelias vaikui. Kiek save pamenu - ir bardavo mama ir gedindavo, ir paciai budavo nyku ir tik blogiau. Mazosios nors ir negedindavom, bet pati ne kaip jautesi.



O is kur gauti ta osteopata g.gif ? Kiek teko man girdeti, kad siuo metu Lietuvoje ju nera, o tik ruosiami, kazkoks buvo Kaune, bet isvykes i uzsieni.... O del sysiojimu i lova, manau kad reikia stiprinti vaikuciu pilvo raumenukus-manksteles, masaziukai nuo lirmuju dienu....
Atsakyti
QUOTE(irmalisa @ 2006 03 03, 21:03)
O del sysiojimu i lova, manau kad reikia stiprinti vaikuciu pilvo raumenukus-manksteles, masaziukai nuo lirmuju dienu....

Kazi ar stipresni pilvo raumenukai gali padet sulaikyt sysiuka... Gal g.gif
Atsakyti