Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

Labai ačiū visoms pasisakiusioms mamytėms 4u.gif Tikrai mane nuraminot, kad nieko čia dar baisaus nėra ax.gif Ech, kaip gerai, kad yra supermama.gif wub.gif
Atsakyti
Mano vienas sūnus naktį į lovą šlapinosi iki 11 m, nes yra labai jautrus. Išaugo.
Atsakyti
QUOTE(ka ka du @ 2009 04 01, 13:16)
Labai ačiū visoms pasisakiusioms mamytėms  4u.gif Tikrai mane nuraminot, kad nieko čia dar baisaus nėra  ax.gif Ech, kaip gerai, kad yra  supermama.gif  wub.gif

tai tau dar anksti manau nervintis, juk dar mažiukė mirksiukas.gif

O aš vėl pasigirsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif po tų poros šlapių naktų, lyg ir baigėsi ax.gif Gal tikrai tas stresas šioks toks buvo, kai po ilgų atostogų daržan išėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 04 06, 10:32)
tai tau dar anksti manau nervintis, juk dar mažiukė  mirksiukas.gif

O aš vėl pasigirsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  po tų poros šlapių naktų, lyg ir baigėsi  ax.gif Gal tikrai tas stresas šioks toks buvo, kai po ilgų atostogų daržan išėjo  g.gif

drinks_cheers.gif maniskis taip dziugino,kad lova sausa,o siandien pirma diena i darzeli po ligos ir se tau-lova slapia doh.gif
Atsakyti
Sveikos, turejom bedu ir mes, nors manoji panele jau 5.. pagerem minirin'a ir tfu tfu tfu, debeseliu nebeliko.
Atsakyti
o as galvojau, kad tik mano bernaiciui kazkas ne taip, o pasirodo cia musu daug. sunui beveik 5m. naktimis, jeigu prireikia, visada atsikelia ir vienas nubega i tualeta, bet dienomis pakeicia kruvas kelnyciu, nors jose buna tik keli lasiukai, tuoj bega persimauti. as pastoviai ant jo rekiu, keliu baisulines scenas, bet paskaicius komentarus, prizadu, kad raminsiuosi ir bandysiu geruoju.
Atsakyti
Na net nezinau nuo ko cia gal menulio fazes,jau menesi keldavosi maniskis sausas apsidziaugiau,sakau jau ir prie darzelio priprato,o si ryt vel pazvejojom verysad.gif
Atsakyti
Mūsiškis vakar pažvejojo doh.gif Su MB ilgai teliką žiūri, aš jau miegu, o paskui blūdina per naktį ir neatsikelia nei pats, nei MB neatsikelia, kad vaiką pakelt doh.gif Nes man dabar "išeiginės" dėl vaiko kėlimo naktį, miegu atskirai nuo vyrukų, nes su savo arbūzu nebtelpu su jais, taip kad sakiau vyrai tvarkykitės patys, ale ne visad pavyksta jiems susitvarkyt tongue.gif
Atsakyti
mano mergyte ir vis dar naktim slapinasi..As pavargau nuo kelimu ir nuo skalbimu. Dedu nakciai pampersus.kartais jie buna sausi.ir visada vakarais, o ypac pries nakti , neduodu daug gerti.
Atsakyti
QUOTE(deimadre @ 2009 04 20, 11:43)
mano mergyte ir vis dar naktim slapinasi..As pavargau nuo kelimu ir nuo skalbimu. Dedu nakciai pampersus.kartais jie buna sausi.ir visada vakarais, o ypac pries nakti , neduodu daug gerti.

O mūsų vaikis, kai uždedu supykusi pampersą, tai atsikelia ir nori ant puoduko, nes į pampį bijo daryt tongue.gif nors ir pampio jau nelab nori, bijo, kad kas nors pamatys ir sakys kad leliukas lotuliukas.gif Gėrimai pas mus kaip tik ir prasideda prieš miegą doh.gif
Atsakyti
Nieko čia baisaus kad tokie daro,buvau su savuoju 6 metu pas nervų daktare,nes turėjome tokia pačia bėdą.tai liepė riboti gėrimą, nuo18hnebedauoti gerti,pagerti ,,sedatifo'.' sakė išaugsite.o be to sakė iki 7m jei daro dar nėra liga.ir rimto gydimo neskiriam.Aišku maniškis ir pats pergyveno ,vakarais nebegerdavo,bet nelaimės būdavo 2, 3 kartus savaitėje .Dabar 9m, miegam sausai jau visi metai .KANTRYBĖS MAMAI : Viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(padukele-as146 @ 2009 04 20, 23:33)
Nieko čia baisaus kad tokie daro,buvau su savuoju 6 metu pas nervų daktare,nes turėjome tokia pačia bėdą.tai liepė riboti gėrimą, nuo18hnebedauoti gerti,pagerti ,,sedatifo'.' sakė išaugsite.o be to sakė  iki 7m  jei daro dar nėra liga.ir rimto gydimo neskiriam.Aišku maniškis ir pats pergyveno ,vakarais nebegerdavo,bet nelaimės  būdavo 2, 3 kartus savaitėje .Dabar 9m, miegam sausai jau visi metai .KANTRYBĖS MAMAI : Viskas bus ok.

Oi, tai ilgai tos kantrybės reikės tongue.gif bet ką dabar, negi vaiką į gatvę dėl to išmesi unsure.gif kai pagalvoji, gyvenime didesnių bėdų būna. Nors kartais ir tos bėdelės susikaupia doh.gif
Atsakyti