Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesiai

Na o man su tais judesiais nieko neiseina. Su pirmu vaiku vis supanikuodavau, kad nejuda ir lekdavau pas daktare - jis labai retai judedavo. O gime toks, kad atrodo kas varikliuka butu itaises, neina sustabdyt, vis lekia, kruta, juda bigsmile.gif . Dabar vel pilvelyje ramybe, kartais pabanguoja, tai as net nesigilinu i skaiciavimus, tik dziaugiuosi, kad is viso kazka jauciu smile.gif
Atsakyti
Pas mane su judesiais buna kaip kada. Kartais diena jauciasi tik pabangavimai, o kartais vaikiukas kruta taip, kad net suskausta sonus. Didziausias judejimas buna vakarais, kai ruosiuosu miegoti thumbup.gif O del skaiciavimu - gydytojos klausiau, ar skaiciuoti, kiek per pusvalandi sujuda, ar tik tuos penkis judesius, nes juos suskaiciuoju per pirmas penkias minutes. Gydytoja sake, kad uztenka tu penkiu judesiuku lotuliukas.gif
Atsakyti
aš vis dar sąžiningai skaičiuoju lotuliukas.gif prieš kelias savaites per pusvalandį būdavo apie 15 judesių, bet daugiau silpnų...o dabar per pusvalandį sujuda apie 10 kartelių ir tie judesiukai gana stiprūs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man 17 sawaite,judesius pajutau 16 sawaite,labai dziaugiuosi,ir laukiu sawo leliuko nestuke.gif pilwas jau matosi,daug kas sako kad keista nes dar neturetu sitaip matytis,laukuiu kol prades spardytis smarkiai bigsmile.gif
Atsakyti
Su pirmu vargome skaiciuojant judesiukus, nes kai nejudedavo kelias valandas arba kokia diena budavo ramesnis panika kildavo, tada atradau priemone - nusiperku apelsinu sulciu ir stikline isgeriu - po kike laiko nepatenkinta smaziukas del ruksteles visada pradedavo judeti smile.gif))
O su antru net nedave lapo ir pasake kad jei jauciu bent kokius judesius per diena, bent 5-10 viskas tvarkoje ir nesciuju nekankina...
Taigi jau terminas, judesiukai is vis nerangus ir reti - bet tachograma geras - reikia tik laukti smile.gif
Atsakyti
Man irgi dėl to paties buvo nermu... Paklausiau gines, tai ats buvo toks: O tai ką, ir tu kasdien tokia pat? Sakau, nu nea, visko būna... Sako tai žinok, kad ir tavo leliukas visaip jaučiasi, jam gal kartais visai nesinori tango šokti, ne ta nuotaika gal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2007 12 16, 12:37)
Man irgi dėl to paties buvo nermu... Paklausiau gines, tai ats buvo toks: O tai ką, ir tu kasdien tokia pat? Sakau, nu nea, visko būna... Sako tai žinok, kad ir tavo leliukas visaip jaučiasi, jam gal kartais visai nesinori tango šokti, ne ta nuotaika gal  lotuliukas.gif


sveikutes nestukes,
as irgi jauciu mazyles koju bei ranku judesiukus....tada jau pradedu kalbinti savo lelyte....jau visai nebedaug liko..... 4u.gif 4u.gif iki musu susitikimo...... nestuke.gif
Atsakyti
o pas mane kuo toliau tuo daugiau judesiuku atsirado.o stipriausi tai 12 nakties ir 10 ryto kazkodel tuo paziu metu biggrin.gif
Atsakyti
nezinau ar be reikalo pergyvenu bet mus dar tik32sav ir nuo 30sav susilpnejo ir suretejo vaikiujo judesiai kartais isvis vos juda verysad.gif
buvau pas daktare paziurejo sirdutes ritmas normalus liepe skaiciuoti ir viskas.sakiau kad skaiciuojiu ir ne visada buna reikemas spyriu kiekis bet ji nieko nesake verysad.gif
nebezinau ar cia man tik paranoja
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 05 24, 17:50)
nezinau ar be reikalo pergyvenu bet mus dar tik32sav ir nuo 30sav susilpnejo ir suretejo vaikiujo judesiai kartais isvis vos juda  verysad.gif
buvau pas daktare paziurejo sirdutes ritmas normalus liepe skaiciuoti ir viskas.sakiau kad skaiciuojiu ir ne visada buna reikemas spyriu kiekis bet ji nieko nesake  verysad.gif
nebezinau ar cia man tik paranoja



Pas mane lygiai tas pats doh.gif
Atsakyti
Mūsiškis, tai kartais kai tėtį prisiglaudžiam ir apsikabimam iš nugaros taip pradeda makaluotis, kad vyras ir juokias, kad baigia visus inkstus atmušti blush2.gif.
Atsakyti
mano boksininke anksčiau labai stipriai judėjo, o prieš 2 savaites judėsiukai labai sumažėjo verysad.gif vakar išvis beveik nejudėjo tai naktį negalėjau normaliai miegoti blogos mintys į galvą lindo doh.gif Gal pas ginekologe reikia nuvaryt? Ar kam taip yra buvę? Patarkit ką daryt blush2.gif
Atsakyti