Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesiai

QUOTE(edita22 @ 2007 06 03, 16:38)
man gine irgi dar nedave to lapo bet sia sav eisiu tai gal duos man beveik 36sav bet maniske daug malasi tai del to labai nepergivenu  mirksiukas.gif

Man dave jau 25 nestumo savaite, bet pasake, kad dar sekti nebutina. Taciau nuo 30 savaites - butina. O tai kur jus tuos judesius registruojat, jei gimdymas ant nosies, o dar vaisiaus judesiu sekimo lapo nedave? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 04, 07:23)
Man dave jau 25 nestumo savaite, bet pasake, kad dar sekti nebutina. Taciau nuo 30 savaites - butina. O tai kur jus tuos judesius registruojat, jei gimdymas ant nosies, o dar vaisiaus judesiu sekimo lapo nedave?  blink.gif  blink.gif



o kas nuo to lapo pasikeis? cia, Portugalijoj, tokiu lapu isvis nera ir nieko, pagimdo gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 06 04, 11:32)
o kas nuo to lapo pasikeis? cia, Portugalijoj, tokiu lapu isvis nera ir nieko, pagimdo gi  biggrin.gif

Neteigiu, kad nepagimdo. Viduramžiais irgi gimdė. Bet ne viduramžiais gyvenam - tai gal nelyginkim. Gal portugalės sugeba atsakingai sekti vaisiaus judesius ir jų nežymėdamos biggrin.gif Niekas neprivers, jei mama pati nenorės, ir čia jų žymėt, bet, kaip parašyta atmintinėj, "vaisiaus judesių skaičiavimas padės Jums pagidyti gyvą ir sveiką kūdikį" tongue.gif
Atsakyti
Nesioju trecia vaikeli,bet dar ne karto neskaiciavau judesiu ir nevedziau jokiu lapu... blink.gif Ir gimdant nieks pas mane neklause apie tai...Jei jauciu vaiko judesius,tai viskas gerai.O jei nejausciau,tai iskart lekciau pas gydytoja. Labai juokingai skamba,kad turi but kazkokia norma judesiu per tam tikra laika lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2007 06 17, 14:06)
Nesioju trecia vaikeli,bet dar ne karto neskaiciavau judesiu ir nevedziau jokiu lapu... blink.gif Ir gimdant nieks pas mane neklause apie tai...Jei jauciu vaiko judesius,tai viskas gerai.O jei nejausciau,tai iskart lekciau pas gydytoja. Labai juokingai skamba,kad turi but kazkokia norma judesiu per tam tikra laika  lotuliukas.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Matyt tiems, kurie tą normą nustatė, tai neatrodo juokinga. Mano lapą prižiūrinti gydytoja karts nuo karto patikrina, pasirašo ir užantspauduoja, nors nelabai sąžiningai jį žymiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 17, 15:09)
Matyt tiems, kurie tą normą nustatė, tai neatrodo juokinga. Mano lapą prižiūrinti gydytoja karts nuo karto patikrina, pasirašo ir užantspauduoja, nors nelabai sąžiningai jį žymiu  ax.gif

Bet leliukai juk skirtingi ir ju ritmas skirtingas,kaip ir mes kiekviena turi savo rezima,tai kaip gali nustatyt kazkokius standartus?juk taip busimai mamai ir stresa gali ivaryt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2007 06 17, 14:14)
Bet leliukai juk skirtingi ir ju ritmas skirtingas,kaip ir mes kiekviena turi savo rezima,tai kaip gali nustatyt kazkokius standartus?juk taip busimai mamai ir stresa gali ivaryt blink.gif

Bet juk niekas konkrečiai ir nenurodo, kad turi suskaičiuot tiksliai tiek ir tiek judesių per lygiai 30 minučių. Rašoma NE MAŽIAU kaip 5 judesius. Ir susirūpinti reikia, jei suskaičiuojama mažiau nei 5 judesius per valandą, sekant kelis kartus per dieną (jei suskaičiuoji 5 ir daugiau judesių, tą dieną sekti nebereikia) arba jei jauti tik silpnus judesius, nebejauti stiprių, tik tada reikia kreiptis į gydytoją. Niekas gi nesako, kad po 30 minučių nesuskaičiavus 5 judesiukų reikia lėkti į ligoninę doh.gif
Atsakyti
na kol kas man jokio lapo gine nedave, bet kad man su skaiciavimu tai prastai butu lotuliukas.gif kadangi mano mazasis chuliganas duodasi nakti labai intensyviai, pvz. kai gryztu is tuliko, na as tokia miegale, tai greitai vel nuluztu, o jei reiktu dar ir skaiciuot.... doh.gif
Atsakyti
Musu lelius nuo vakar jau nebelabai aktyvus,seniau budavo kai miegodavau tai makaluodavos kaip pasiutes,o dabar atsigulu pietu ir ne krust.Jau gerokai reikia pilveli pamaigyt,kad atsakytu.na vakarais dar siek tiek pabanguoja ir tiek unsure.gif na bet jei jau nors kiek juda tai manau viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2007 10 28, 20:00)
Musu lelius nuo vakar jau nebelabai aktyvus,seniau budavo kai miegodavau tai makaluodavos kaip pasiutes,o dabar atsigulu pietu ir ne krust.Jau gerokai reikia pilveli pamaigyt,kad atsakytu.na vakarais dar siek tiek pabanguoja ir tiek unsure.gif na bet jei jau nors kiek juda tai manau viskas gerai unsure.gif


Aš jau nebe nestuke.gif , bet dėl judėsiukų pasakysių, kad maniškė buvo irgi aktyvystė, tai kai kokia dieną v os pajudėdavo iškart neramu būdavo, bet gydytoja sakė, kad tai normalu. O šiaip man sakė skaičiuot taip kad per 10 val būtų 12 judesių. Taip ir dariau.
Lengvo jums nešiojimo ir dar lengvesnio gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 10 28, 19:16)
Aš  jau nebe  nestuke.gif , bet dėl judėsiukų pasakysių, kad maniškė buvo irgi aktyvystė, tai kai kokia dieną v os pajudėdavo iškart neramu būdavo, bet gydytoja sakė, kad tai normalu. O šiaip man sakė skaičiuot taip kad per 10 val būtų 12 judesių. Taip ir dariau.
Lengvo jums nešiojimo ir dar lengvesnio gimdymo 4u.gif


Dekui wub.gif
Atsakyti
As tai net nezinojau, kad dar buna kazkoks judesiuku skaiciavimo lapas g.gif , bumsiukus dar tik vakar pirma karta pajutau, tai kol kas tuom ir laiminga biggrin.gif
Atsakyti