Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesiai

Na man irgi kartais paranoja apima,bet kuo toliau tuo labiau bandau pateisinti maziuka kad jam ten mazai vietos arba yra nusisukes i nugaryte todel maziau ir kruta. Vat jusu norejau paklausti,o nuo kada gydytoja liepe skaiciuoti vaiko judesiukus??? nes mano gine tai kai is medzio iskritusi,is jos naudos jokios sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2007 04 10, 21:12)
Na man irgi kartais paranoja apima,bet kuo toliau tuo labiau bandau pateisinti maziuka kad jam ten mazai vietos arba yra nusisukes i nugaryte todel maziau ir kruta. Vat jusu norejau paklausti,o nuo kada gydytoja liepe skaiciuoti vaiko judesiukus??? nes mano gine tai kai is medzio iskritusi,is jos naudos jokios sad.gif

maniškė liepė skaičiuoti tik nuo 34 sav., nors knygose rašo, kad reikėtų stebėti maždaug nuo 30 sav.
kai nuvažiavau pas gyd., pas kurį gimdysiu, atidžiai žiūrėjo tą judesių lapą ir liepė toliau kruopščiai žymėtis..
Atsakyti
Pagalaiu ir man dave ta lapa skaiciuti judesiukus, tai gaunasi kad nuo 36 savaites ir tai buciau negavusi jei bebuciau paprasiusi, nu vienu zodziu nekas su ta mano gine
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 01 22, 17:43)
Sveikos,
mano lialius pradejo mane gasdinti.  blink.gif
Jis juda ne pagal kazkoki ritma, o kaip jam "uzeina".
Pvz., 3 dienas vos ji jauciu (judesiai labai silpni ir reti) fear.gif, po to kokia diena duodasi taip kad net skauda ir nieko negaliu daryt, po to vel gali kelias dienas beveik nejudet.  blink.gif 
Kazkaip man cia keista...
Taip jau tesias man gal nuo 34 sav., gydytojai nieko blogo neranda, o man baisu... juk anksciau lialius judejo kasdiena vienodu tempu. fear.gif

O kaip jums?


Maniskis mane irgi pradejo gasdinti nuo 34 savaites, tai visa diena nejauciu judesiu, jau skambinu vyrui su asarom, tai kai duoda, tai net zagseti pradedu doh.gif
Daktare nieko blogo nemato...

O del judesiu, tai daktare nuo 34 savaites liepe skaiciuoti, bet sake, kad turetu buti maziausiai 10 judesiu per 2 (!) valandas..

O kas ten per judesiu skaiciavimo lapas, gal galite kuri smulkiau aprasyti ji?..
Atsakyti
Oi, mergaites, gal galetu kas issamiau parasyti apie tas judesiu skaiciavimo metodikas ar koki internetini puslapeli nurodyti, nes as jau visai pasiklydau... unsure.gif

Man akusere liepe skaiciuoti judesius ir zymeti lape:
I - stiprius, lyg vaikas spirtu kojytemis arba krupteletu,
. - silpnus, atskiru galuniu judesius,
O -sukimosi, lyg apsiverstu visu kuneliu.

Na, bandziau as skaiciuot, bet man kazkokia nesamone gaunasi. Tarp smulkiu judesiuku buna nedideli tarpeliai, tai as juos skaiciuodavau kaip atskirus, tai man per 15 min. gaunasi koks 30 smulkiu ir kokie 3 stipresni.. tai vat, dabar atrodo, kad tikriausiai nusigrybaunu.. ir be to niekaip nesuprantu, ar tikrai labai butina tikslu skaiciu ir ta tikslia seka uzrasinet...
Papildyta:
P.S. judesiu skaiciavimo lapas sudarytas is 4 grafu:

data - registravimo laikas - judesiu registravimo duomenys - skaicius
Atsakyti
man ir poliklinikoj ir gimdymo namuose sake, ked judesiu dabar skaiciuoti nereikia. g.gif Svarbiausia is viso juos jausti,o ar stiprus ar ne jokio skirtumo unsure.gif Siaip as esu rami, nes maniskis tai tikrai memazai juda blush2.gif
Atsakyti
man gyd. taip sake kad per puslavandi turetu buti 5 judesiai...tai eiskia kad net ir miegodamas vaikelis per pusvalandi paspurda...

zodziu svarbu kad juda....o jei koki pusvalani ir ne toks aktyvus buna (gal prasta nuotaika jam ar kietai imiges biggrin.gif ) tai po valandos pabandyti vel pasakiciuoti... kaip suprantu 5 judesiai tai nesvarbu ar taskuciai ar bruksniukai - svarbu judesys. mirksiukas.gif

o as tai tauos 5 gertiai prizymiu..per pusvalandi turbut ir 25 gautusi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 27 balandžio 2007 - 15:05
Sveikos,

Niu mano lialius, tai sakyciau ramsto sonus smile.gif Ir dazniausiai isiremia i mano klubo kaula, ir atkisa subiniuka hihihi.gif ir judesiukai nepastovus, viena kart ramesnis, kita kart labiau duodas... Gydytoja sake, kad vietos maniskiui isvis ne per daugiausiai, nes ilgakojis bus wub.gif
Atsakyti
Mums šiandien prasidėjo 35 savaitėlė, bet aš specialiai judesiukų neskaičiuoju, kadangi į nėštumo pabaigą mažiulio ritmas labai panašus į naujagymio. Todėl, būna valandų (apie 3 val.) kai jo visai nesimakaluoja, tik atkiša lėtai kokią nors savo kūnelio dalį smile.gif , o kai bunda tai labai rąžosi. Tuomet tempiasi, o kartu tempia ir pilvą iš karto į dvi puses. na, o jau kai pabudęs - tuomet duodasi į visas puses. biggrin.gif Todėl, aš manau, kad svarbiausia reikia įsiklausyti į savo mažiuliuko judesiukus, į jo režimą ir nusiraminti jeigu tai vyksta maždaug panašiai kiekvieną dieną. ax.gif Tačiau, tai tik mano nuomonė. smile.gif
Atsakyti
as ir labai bijojau del tu judesiu,jei tik nejauciu ilgesni laika-iskarto panika.tai mane gimdziusi nesenai drauge nuramino-jei per diena leliukas nors kiek juda,tai viskas ok biggrin.gif susirupint tada, kai maziukas nejuda visiskai lotuliukas.gif tai nusiraminau,o ir maniskis kazkoks hyper aktyvus pasidare:lotuliukas: lyg ir vietos turetu buti mazoka,bet toks vaizdas, kad vartosi kaip karstoj keptuvej biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 01 23, 14:47)
5 judesiai per pusvalandį yra tikrai per daug smile.gif Iš tiesų skaičiavimo taisyklės tokios: skaičiuoji judesius tris kartus per dieną po valandą - ryte, dieną ir vakare. Kiekvieną skaičiavimo valandą judesių epizodų turi būti ne mažiau kaip 3. Jei judesiai eina vienas po kito iškart, tai laikoma vienu judesiu. Taip skaičiuojami judesiai ligoninėje. Kitas būdas - ne mažiau 10 judesių periodų per dieną. Atsimink, kad bus tokių valandų, kai mažius judės labai mažai, tačiau tada judės daugiau kitą valandą.

Tik nenusipezėkit, atsiprašau labai už išsireiškimą, bet jau nesusiturėjau. Vaisiau judesių sekimo atmintinėj, kurią gauna kiekviena nėščioji, aiškiai parašyta, kad vaisiaus judesių per 30 min turi būti ne mažiau nei 5. O aš kartais ir gerokai virš 15 suskaičiuoju. Pasakykit, kad nenormalu - parekomenduosiu pačiai jei ne gydytojos pasiklaust, tai bent med. literatūros pasiskaityt umn.gif
Atsakyti
man gine irgi dar nedave to lapo bet sia sav eisiu tai gal duos man beveik 36sav bet maniske daug malasi tai del to labai nepergivenu mirksiukas.gif
Atsakyti