Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

genute.... doh.gif kaip dar kazkam kyla noro pas ja lankytis.... Nzn , si karta gal nebeuztektu psichologes (eiciau pas profesionala), bet tikrai noreciau kazkokio patarimo, perspejimo ar panasiai, kad butu "i tema".... nezinau kur kreiptis.... Apie marija tai nelabai atsiliepimu kokiu girdejau, apie rasa, nezinau.... gal reikes....
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 02 22, 14:16)
Kokiam mieste čia?
Aš pabandymui užsirašiau į tą nemokamą puslapį, žiūrėsim, koks atsakymas bus, bet kažkodėl nelabai tikiu  ax.gif

as anglijos mieste buvau,newarke thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 22, 12:05)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Na prajuokinai tu cia mane biggrin.gif sekmes,tik gal viena koki issirink i tevus biggrin.gif

aha,rinksiuos izvalgiai bigsmile.gif ale as tik pagalvojau...kad jeigu as tik dabar issikyriau su saviskiu,tai dar neaisku kada ta kita sutiksiu...tai ka,iskart ir vaikas?! kaip ci areiks gyventi..? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 02 22, 12:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Linkiu sėkmės. 4u.gif

aciux! kad tik tetukas koks nezvairas ir ne klisas pasitaikytu-reikia gi garzaus man sunaus,ne betkokio! lotuliukas.gif
Atsakyti
Marija ima 30lt uz pusvalandi, jei ilgiau tai vel reik primoket...kazkaip taip g.gif
Atsakyti
Tai vis delto aiskiaregiu Vilniuj/Kaune/dar kazkur niekas nezinot? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2007 02 23, 12:12)
Tai vis delto aiskiaregiu Vilniuj/Kaune/dar kazkur niekas nezinot?  blush2.gif  4u.gif

rase merginos, vilniuje greta, tel. dabar neturiu, paskaityk mazdaug nuo 20 puslapio as su marfa apie tai kalbejome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 22, 17:34)
Laukiam ziniu ax.gif

Kol kas nieko gero: klausiau apie savo ir draugo santykius, atrašė, paprašė vienoj žinutėj mūsų abiejų vardus, pavardes ir gimimo datas, nusiunčiau, po to vėl parašė, paprašė į tą pačią žinutę ir klausimą įdėt... Įdėjau. Dabar atėjo vėl žinutė, klausia, kas kelia nerimą (po to turbūt bandys pritaikyti aiškinimui, kad va, jums tas ir tas negerai), ir liepė tikėt juo ir savimi lotuliukas.gif Parašiau, kad nerimo niekas nekelia, ir tipo tik įdomu, ar čia trumpalaikis įsimylėjimas. Lauksiu toliau atsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas zino geros burejos adresa Kedainiuose?!

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 20, 17:22)
Labas, gryzau is Jadvygos (gelezinio vilko), na ka galiu pasakyt, siaip viska abstrakciai pasake g.gif Tik minejo, kad turesiu berniuka, nors buvo isitikinusi, kad dabar pas mane ne mergaite, o berniukas blink.gif Liepe jokiu budu nesiskirt su vyru schmoll.gif Sake, kad ant musu seimos yra prakeikimas doh.gif Kad kazkokia moteris, gal mano drauge, nori sugriauti musu seima ir del sios itakos mes su vyru labai nesutariam del visko doh.gif Bet kas ta moteris, as niekaip negaliu suprast g.gif Is draugiu, tai lyg ir nera, kas dometusi mano vyru g.gif Vienu zodziu, pasiunte mane pas kazkoki vyra, kuriam turesiu nunesti savo ir vyro foto, tuomet tas zmogus pasakys kas tai per moteris ir nuims prakeikima ax.gif Skambinsiu sian tam vyrui ir uzsirasysiu mirksiukas.gif Dar teisingai pasake apie kelione, kuri turi buti vasara, is vyro puses rolleyes.gif Na mes is tiesu planuojam vasara vaziuoti pas vyro broli i Norvegija pasisveciuot rolleyes.gif Kol kas tiek, ziuresim ka tas zmogus, kuriam nesiu foto pasakys mirksiukas.gif


ar buvai pas ji?
Atsakyti
Burėja Kaune Danute, gyvena Krėvės pr. neotli Maximos (buvusi media).
Tel.771132
Ispudziai ir pastebejimai: 2 vizitai, trecias kito zmogaus kontrolinis
Visiems sako, kad mirs kazkas is tevu,jei esi jaunas. Klauso kiekvieno zodzio ir is karto interpretuoja, visai nepataiko, jei nenurodai aiskaus klausimo ar tikslo, manipuliuoja visa verbaline ir neverbaline informacija gaunama is buriamojo.
Jei eisite, patarimas - tegu pati pliurpia, o jus tik klausot. Jei norite burti zmogui is nuotraukos, tai geriau jai nerodyti vaizdo - apversti.
Kaina -50 lt.
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 02 22, 22:51)
Kiek ta Marija ima? ax.gif

O Genutė iš Rotušės a. tokia pati aiškeregė, kaip aš balerina lotuliukas.gif Nieko ji nemato ir dar nejautri/grubi su žmonėmis būna. Man tai labai nepatiko schmoll.gif



QUOTE(ngute @ 2007 02 22, 22:58)
genute.... doh.gif  kaip dar kazkam kyla noro pas ja lankytis....

Bet kokios skirtingos nuomonės apie ją... doh.gif
Mano draugė net iš Vilniaus lėkė pas ją, tai grįžo tiesiog sužavėta... Labai ji jai viską pasakė ir t.t. Tiesa, sakė, kad priėmė lyg skubėdama, ir jausmas, kad norėtų kuo greičiau baigt, bet kadangi draugė tokių ypatingai rimtų problemų neturėjo, tai nusprendė, kad Genutė tą "pamatė" ir todėl viską taip "pagreitintai pravarė"...
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 02 23, 18:11)
ar buvai pas ji?


Dar ne doh.gif Neturiu kam vaiko palikt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 24, 18:53)
Dar ne doh.gif Neturiu kam vaiko palikt doh.gif

o as jau laukiu issiziojus biggrin.gif , suku galva kaip tau sekasi biggrin.gif
o kaip jautiesi ? ar manai,kad yra butina pas ji eiti?
Atsakyti