Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai II

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 02 22, 10:53)
Tai saunu,o pastot ne tik lauk,bet ir B6 istikruju gerk mirksiukas.gif

eina sau..!kazkaip keista,nesitiki,kad tikrai galesiu pastoti-taip seniai to noriu,tik kad mano kandidatai pastoviai nenori-netikeliai kazkokie! irnesakyk.gif tegu tik pabando dabar man niekas vaiko nepadaryti! aggressive.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2007 02 22, 09:59)
eina sau..!kazkaip keista,nesitiki,kad tikrai galesiu pastoti-taip seniai to noriu,tik kad mano kandidatai pastoviai nenori-netikeliai kazkokie!  irnesakyk.gif  tegu tik pabando dabar man niekas vaiko nepadaryti!  aggressive.gif    hihihi.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na prajuokinai tu cia mane biggrin.gif sekmes,tik gal viena koki issirink i tevus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2007 02 22, 10:59)
tegu tik pabando dabar man niekas vaiko nepadaryti!  aggressive.gif    hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Linkiu sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2007 02 22, 00:49)
sveikutes mamytes ir ne tik  4u.gif  siand ir as buvau pas bureja.tiesa,ne lt.bet einana,viska isklojo nuo iki teisybe!  ziauriai patiko  thumbup.gif  taip taikliai apibudino dabartini mano drauga!ir visa kita ziauriai gerai papasakojo.netgi,kad man siand buvo bloga!!! na,bet tik va idomu-pasake,kad man reikai gerti vitamina B6 ir iki rugpjucio tureciau pastoti!  g.gif  idomu idomu...lauksim rugpjucio  biggrin.gif

Kokiam mieste čia?
Aš pabandymui užsirašiau į tą nemokamą puslapį, žiūrėsim, koks atsakymas bus, bet kažkodėl nelabai tikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 02 22, 13:16)
Kokiam mieste čia?
Aš pabandymui užsirašiau į tą nemokamą puslapį, žiūrėsim, koks atsakymas bus, bet kažkodėl nelabai tikiu  ax.gif

Laukiam ziniu ax.gif
Atsakyti
parasykit kas nors burejos kaune, bet patikimos, kontaktus, tikrai labai reikia.... labai viskas susidejo... nzn, anksciau buvau pas bureja, niekas aisku neissipilde beveik (kreves pr. rita atrodo), bet tikrai po pokalbio jauciausi labai gerai, suveike kaip vizitas pas psichologa... bet dabar noreciau TIESOS... nors kiek....
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 19, 16:31)
Marija :
mobilus: 8 698 15806
namu : 79 46 95


pabandyk jai pasiskambint, manau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(mulatux @ 2007 02 22, 01:49)
sveikutes mamytes ir ne tik  4u.gif  siand ir as buvau pas bureja.tiesa,ne lt.bet einana,viska isklojo nuo iki teisybe!  ziauriai patiko  thumbup.gif  taip taikliai apibudino dabartini mano drauga!ir visa kita ziauriai gerai papasakojo.netgi,kad man siand buvo bloga!!! na,bet tik va idomu-pasake,kad man reikai gerti vitamina B6 ir iki rugpjucio tureciau pastoti!  g.gif  idomu idomu...lauksim rugpjucio  biggrin.gif

kaip idomu, laaabai butu gerai, kad kas taip tiksliai viska isklotu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 22, 23:16)
pabandyk jai pasiskambint, manau patiks  mirksiukas.gif

Ji - geriausia Kaune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 02 22, 23:18)
Ji - geriausia Kaune? g.gif


nzn, bet kaip sako nori kazkokios geros psichologes, kad isejus gerai pasijustu... as butent taip jauciausi po pasiburimo pas ja biggrin.gif

pasiulyk ka nors geresnio, nes as ir pati noreciau istaikyt nueit mirksiukas.gif

ryt pasiklausiu taip giriamos Genutes kur prie rotuses gyvena nr. gal gi prireiks,
o ir jums parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 22, 23:36)
nzn, bet kaip sako nori kazkokios geros psichologes, kad isejus gerai pasijustu... as butent taip jauciausi po pasiburimo pas ja  biggrin.gif

pasiulyk ka nors geresnio, nes as ir pati noreciau istaikyt nueit  mirksiukas.gif Rasa

Rasa (M.Daukšos gatvėje) - gera psichologė. Buvau kažkada -nuotaiką tikrai pakėlė. biggrin.gif Ar išsipildė kas nors?... g.gif
Pas Genutę buvau. Nepatiko. Labai mėgsta gąsdinti. Sakė, kad reikalinga skubi operacija. doh.gif Penki metai praėjo - vis dar gyva ir sveika. Be operacijos. biggrin.gif
Pas Litą Žilionytę nebuvai?
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 02 22, 22:36)
nzn, bet kaip sako nori kazkokios geros psichologes, kad isejus gerai pasijustu... as butent taip jauciausi po pasiburimo pas ja  biggrin.gif

pasiulyk ka nors geresnio, nes as ir pati noreciau istaikyt nueit  mirksiukas.gif

ryt pasiklausiu taip giriamos Genutes kur prie rotuses gyvena nr. gal gi prireiks,
o ir jums parasysiu  mirksiukas.gif


Kiek ta Marija ima? ax.gif

O Genutė iš Rotušės a. tokia pati aiškeregė, kaip aš balerina lotuliukas.gif Nieko ji nemato ir dar nejautri/grubi su žmonėmis būna. Man tai labai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti