Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

mano mažė iki šiol vandens negavo [ 6 mėn.]
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 05 24, 23:01)
Pagal dabartinę gydytojų nuostatą kūdikiui užtenka mamos pienuko ir pavalgyti ir atsigerti. Mano dukrytei greit pusė metukų, iki šiol neduodavau gerti, bet dabar manau ateina vasara ir kai karštas oras, vaikui norisi gerti, bet jinai atsisako gerti iš buteliuko, bandau pratinti, bet nelabai pavyksta blink.gif

Labai gerai pasakyta, manau po kokių kelių metų gyd. nuostata vėl bus kita... Ši vasara buvo labai karšta ir aš ilgai laikiausi ir nedaviau vaikiukui atsigerti, bet kai daviau, tai jis buvo pats laimingiausias vaikas thumbup.gif išgėrė 60ml vienu ypu. O dariau aš jam įvairias arbatėles. ne tas sintetines, o pankolių, kmynų, ramunėlių. ir pilvukui buvo labai gerai ir vaikas laimingas. Sumažėjus karščiui pats pradėjo žymiai mažiau gerti.
Atsakyti
Kartais duodu vandenuko arba arbatėlės, pradėjau nuo penkto mėnesio tai daryt, bet neduodu kasdien, kokius du kartus į savaitę. Šiaip užtenka MP ir jis mažylei skaniausias. smile.gif
Atsakyti
neduodu nieko leliukui, tik MP. bet jei būtų vasara, tada gal kartais ir duočiau g.gif . gi kai karšta, nekiši to papo kas pusvalandį g.gif
Atsakyti
kiek pamenu, nieko nedaviau iki puses metu - nei valgyt, nei papildomai gerti. taip ir buvome...tik balsa parodo tuoj kisu papa smile.gif
taip vaikas daugiau pieno gauna, reiskia daugiau maistiniu medziagu ir vitaminu....pamenu buvom atostogaut isvaziave, tai mieste ilgai budavom, tai nueidavau su dukrele, vyras uzstoja su kokiu laikrasciu, o mes maitinames ax.gif
nepatogu, bet vaikui gerai.
va tik miciutes ir tetos visokios tai sakydavo, duok arbatos vaikui, duok sulciu vaikui.... doh.gif
bet patikekit , mamos, jei turit pienelio, tai ir duokit, kam bereikalingai kisti kitokio skyscio?
Atsakyti
mano leliui 3sav bet papildomai duodu arbateles ax.gif
Atsakyti
as maitinu tik MP,bet karta galvoju duosiu papildomai arbateles Hipp nuo pilvuko,kita kart ramuneliu.tai 2 dienas daviau,kai nustojau,3 dienas dar atpylinejo amno pienuka.po to susitvarke .daugiau arbatu neduodu schmoll.gif
Atsakyti
Jau bus greit 5 men. bet nieko neprimaitinu, as ji turiu is vienos krutines kokius du ,trys kartus maitinti kad pasiektu ta gilumini pienuka nes is pradziu atsigeria ir neuzilgo vel praso valgyti thumbup.gif
Atsakyti
Kai vaikui buvo penki mėnesiai buvo labai karštai, tada truputi duodavau vandenuko iš stiklinės, o šiaip piene visko yra ir skysčių ir maisto r vitaminų. 4u.gif
Atsakyti
Maniskei pupai 2su biskuciu men. Iki siol duodavau (ir toliau lab.nusiteikus pioneer.gif) tik MP, bet siom dienom darom ilgus masazus su masaziste, tai vaikas tikrai buna istroskes ir truputi vandenuko (su vienu kitu kmynu) tikrai neprosali.
Atsakyti
Iki 6 men savo mazei nieko papildomai atsigerti neduodavau, isskyrus mano pieneli. Nors buvo laabai karsta vasara, ir sesute ateinanti i namus vis rekomenduodavo duoti papildomai vandenuko atsigerti. Bet as laikausi tokios nuomones, kad vaikutis ir pavalgo ir atsigeria mamos pienelio bent iki 6 men. O kai kamavo dideli karsciai, savo pupa kuo dazniau glausdavau prie kruties thumbup.gif
O dabar po kosyciau atsigeriame virinto geriamo vandenuko thumbup.gif jokiu sultyciu neduodu - kam pratinti prie tu saldziu gerimu. O kai atsiras svieziu vaisiu ir darzoviu, tada spausiu sultis ir duosiu mazei atsigerti. smile.gif
Atsakyti
Mes duodam Hipp pankolių arba ramunėlių arbatėlės. Gydytoja irgi leido. Kartais taip įsirėkia, kad visas sušyla, o negi papą kaišiosi bet kokia proga.
Atsakyti