Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

Sveikos

norejau paklausti ar jus savo maziukams duodate atsigerti arbatos ar vandens tarp zindymo. Man akuseres isleidziant is ligonines nieko apie tai neminejo. O mama sako, kad reiketu, nes mazoji vien is mano pieno neatsigeria.
Atsakyti
Iki 6 men. kudikiui zindomam mamos nereikia nei vandenuko nei arbateliu nei sulciu. Jis pakankamai skysciu gauna su mamos pienu. Jei tau atrodo kad vaikas nori gerti - duok kruti: pirmas pienas yra skystas ir jo pakanka atsigerimui, o galinis pienas riebesnis - jis skirtas pavalgyt
Atsakyti
Taip iki 6mėn. nieko papildomai duoti nereikia, jei maitini krūtimi. Aš tai pirmam ir antram vaikui duodavau pankolio arbatos, bet tik todel, kad jiems pusdavo pilvą. O mūsų mamoms ir močiutėms neįprasta g.gif kad iki 6 mėn. nieko neduodam, nes jos jau nuo mėnesio duodavo ne tik arbatas, bet ir įvairias sultis, nuo 2 mėn tyreles na ir t.t. Taip pat joms keista g.gif kodėl nevystom vaikų, o nuo pirmų dienų maunam kelnes, kodėl g.gif duodam vaikui valgyti kada jis nori, o ne pagal griežtą grafiką kaip jos, kodėl nenusitraukinėjam pieno kai vėl gi jos tai darydavo. Ir dar daug tų "kodėl?" mes kitaip nei jos. Matyt mes klausinėsim savo anūkų KODĖL?......................juk mes darėm ne taip mad.gif blink.gif clap.gif . doh.gif
Atsakyti
pankolių arbata padeda nuo pilvuko dieglių, tai jei skaudės pilvuką gali duoti šios arbatos smile.gif ,
Atsakyti
Zindomam kudikiui duoti vandens ar arbatos reiketu tik isskirtiniais atvejais, kai jo tikrai labai truksta, pvz., kai labai karsta ar kai kudikis viduriuoja.
Atsakyti
as girdejau, kad net vasaros metu kudikiui iki 6 men. nereikia duoti papildomai jokiu skysciu, jis atsigeria pakankamai motinos pieno, nes kaip jau cia minejo, pienelis is pradziu buna neriebus ir kudikis atsigeria. rolleyes.gif O jau su musu mamytem tai cia tiesa, manoji irgi vis stebisi kaip mes (siuolaikines mamos) savo vaikus auginam ohmy.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=sala2,2004 11 29, 14:07]
Taip pat joms keista g.gif kodėl nevystom vaikų, o nuo pirmų dienų maunam kelnes, kodėl g.gif duodam vaikui valgyti kada jis nori, o ne pagal griežtą grafiką kaip jos, kodėl nenusitraukinėjam pieno kai vėl gi jos tai darydavo. Ir dar daug tų "kodėl?" mes kitaip nei jos. Matyt mes klausinėsim savo anūkų KODĖL?......................juk mes darėm ne taip mad.gif blink.gif clap.gif . doh.gif


O jei dar pamatytu kaip mes mankstinames ir nardom, tai is vis pakrauptu blink.gif Kankinam tuos 2.gif neduodami atsigerti biggrin.gif Uztai mes dabar per daug nepasakojam ir nerodom, tai visiem ramiau, o i ju patarimus tik mandagiai plinkciojam galva, neva tai pritariam, o darom vis vien savaip rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mama, asmenishkai, keikia jos dienu metodus ir labai pritaria dabartiniams, pagristiems naturalumu.
O apie papildoma skysti - JAV pediatrai tai tikrai nepataria niekuo papildomu girdyt. Juk, jei vaikas maitinasi mamos pienu, tai pirmiausiai ishtraukia skysta pienuka, kuris ir yra jo atsigerimas, o po to jau geria 'maista'. Patikekit - ash gyvenu tikrai shiltam krashte, gimdzhiau vasara, bet niekas apie joki vandenuka ar arbateles nekalbejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 15 gruodžio 2004 - 17:36
Taip, JAV pediatrai tikrai nepataria duoti jokio vandens iki 6 men. Po to, kai jau ivedi kosyte... galima duoti ir atsigerti vandenuko arba praskiestu sulciu.
Atsakyti
Cia pries kelias savaites mano mazoji truputi slogavo (pora dienu), tai ateinanti i namus musu sesute patare duoti apie 20 ml ramuneliu arbatos. Bandziau duoti, bet labai jau nenoriai mazoji ta arbata gere, o dar kol prisiverte gerti is buteliuko, tai vargo apturejau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2005 01 11, 23:43)
Cia pries kelias savaites mano mazoji truputi slogavo (pora dienu), tai ateinanti i namus musu sesute patare duoti apie 20 ml ramuneliu arbatos. Bandziau duoti, bet labai jau nenoriai mazoji ta arbata gere, o dar kol prisiverte gerti is buteliuko, tai vargo apturejau... biggrin.gif

Siūlyčiau geriau arbatytę sugirduyti šaukšteliu ar kitaip,tik ne iš buteliuko,nes iš buteliuko čiulpti reikia visai kitaip ir vaikutis gali sutrikti ir pradėti ožiuotis prie krūties. Na aišku dėl 20 gr gal ir nieko smile.gif

Mums irgi siūlė ramunėlių arbatos,kai pakirpo liežuvio pasaitėlį. Bet mano nuomone argi gali kažkokia ramunėlių arbata būti vertingesnė už tavo pienuką,kuriame gausu visokių atikūnių,antimikrobinų ir antibakterinų tongue.gif

Jei pasirodydavo koks snargliukas,tai lašinau jūros vandenuką,kartais savo pienuko ir daug daug žindydavau thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, man iškilo klausimas nuo kada būtina duoti 2.gif atsigerti? Nuo 4 mėn. valgom košytes, nes trūksta svorio. Pieno turiu labai daug. Ar duoti arbatėlės, sulčių nuo 6 mėn? Ar anksčiau? Ar galima ir vėliau? g.gif
Atsakyti