Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

sveikos merginos,
iskilo man toks klausimelis: ar galima nestumo pagaigoje karstoje vonioje maudytis? kiek zinia, karstas vanduo gali issaukti gimdyma, bet jei jau nestumo galas, tai gal tai nesukels jokio pavojaus. taip pasiilgau pagulejimo vonioje, 8men vien tik dusas. rolleyes.gif kaip jus manot?
Atsakyti
Man asmenishkai gydytoja nerekomendavo iki neshtumo pabaigos maudytis vonioje, bet kiek zinau, tai shiltam vandeny paguleti galima, va del karshtos vonios tai tikrai nerizikuochiau.
Na bet juk tau nebedaug jau ir liko smile.gif
Atsakyti
Vonioj galima maudytis, bet ne karsthoj - vandens temperatura turi buti apei 36-37 laipsniai ir joje patartina gulet ne ilgiau 10-15 min.
Smarkiai pakilusi neshchiosios temperatura gali pakenkti vaikelio vystymuisi.
Atsakyti
Kia buvau nescia irgi laaaabai norejau paguleti vonioje biggrin.gif Ir nieko.gimem laiku ir sveiki. thumbup.gif Aisku karstu vandeniu piktnaudziauti nepatarciau.
Atsakyti
karstoje vonioje gulet nepatartina, nes negalima perkaitinti 2.gif
bet kaip Ode rase silta vonia thumbup.gif o jeigu dar su kokiais priedais thumbup.gif guledavau su pirmu, ta pati darau su antru rolleyes.gif
Atsakyti
na as tai visa nestuma gulejau, nes man gydytoja buvo prirasiusi spec. vonias priimdineti, bet as jau stengdavausi atsargiai situo malonumu naudotis.
Atsakyti
As tai praktiskai visa nestuma siltoje vonioje maudausi ir kolkas viskas gerai. Karstoje tai zinoma negalima.
Atsakyti
Man tai dakterė prirašė visokių druskų ir t.t. tai guliu visą valandą ŠILTOJE vonioje... clap.gif
Atsakyti
labai labai megstu karsta vonia, kurios dabar tikrai negalima. siltoje vonioje tokio malonumo nejauciu.
mes kai kraustemes i nauja buta pries tris men., jau svajojau kaip gulesiu vonioje (seman bute buvo tik dusas). nespejom persikraustyti ir suzinojau kad esu nestuke.gif . tad laukiu savo 2.gif ir tada galesiu lepintis savo pomegiais biggrin.gif
Atsakyti
karsta vonia, tai tikrai negerai, bet dusas nieko blogo.
o vonioj tai ir vandenys nubegti gali, juk neisoksi 5 min, o per ilgesni laika galima prisidaryti bedos

uztai po gimdymo net rekomenduojama, tiesa as kazkaip nepasiryzau, bet sako tas lochijas isvaro, isvalo ir tai i nauda g.gif
Atsakyti
As irgi prisidedu prie "karstos" vonios megeju. Ledziu ir dabar sau si malonuma-tik siek tiek vesesni. Manau nepiktnaudziaujant- galima.
Atsakyti
o man tai cia labai sunku nelisti i vonia unsure.gif as kazkaip negaliu pakesti silto tik vandens, na man jis turi siekti bent 39 laipsnius.. kitaip nesusylu ir tik dar labiau drebet pradedu, nesuprantu g.gif na bet taip visa gyvenima buvo. siaip, kol nezinojau, kad laukiuosi, tai maudziausi karstoj vonioj ir daug kartu.. o paskui tai tris kartelius vis tiek dar maudziausi, na tik ne tokioj karstoj gal.
dabar sakau reikes susiimti. bet kaip su dushu? as pvz jei vonios negaunu, tai dusha pasidarau dar karstesni, tok, kad prigaruoja visa vonia unsure.gif tai tokio dusho gal irgi negalima?
Atsakyti