Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

Vonioje maudytis galima,tik ne karstoje ir neilgai, kiek zinau del to ,kad nuo karscio pakyla kraujo spaudimas
Atsakyti
mano nestumui eina 10sav na ir as maudziausi siltoje vonioje temp buvo 36 na tikiuosi nieko bloga nebus ,nes nesijauciu nei blogai nieko ,kaip tik atsigavus smile.gif
Atsakyti
Šiltoje vonioje galima aišku, bet ne karštoje, nes nuo per didelės temperatūros gali perkaisti vaisius, realiai ir pačiai mamai nelabai gerai didelis karštis, perkaisti juk negalima nėštumo metu, o automatiškai atsisėdus į karštą vonią perkaitimas garantuotas. Tai biškelį pasaugokim save ir mažylius nestuke.gif 4u.gif
Aš irgi laukiu labai tos dienos, kai galėsiu įlipt į garuojančią vonią biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Na as kas kokia 3-4 diena maudausi vonioje, nes kojas duse susilenkus depiliuotis jau senokai nebegaliu blush2.gif Tai visada po vonios jauciuosi kur kas geriau,o kai guliu vonioj net ir mazoji nurimsta nestuke.gif Aisku, tikrai nera tas vanduo vonioje garuojantis ar labai karstas, bet ir tikrai nedrunga leidziuosi schmoll.gif
Atsakyti
na as kadangi pirties megeja, tai netgi pirmus menesius pirtyje budavau, ir nieko, cia priklauso nuo organizmo, bet vat karstame duse maudytis negalejau, gal tiesiog stoveti sunku budavo, nes siltoje pirtyje sedeti netgi labai patikdavo
Atsakyti
Sveikos . Ka manot apie baseinus ,dzekuzi ir pirtis ? as pries 5 d. suzinojau kad laukiuosi turiu abonimenta i vandens parka ir nezinau ar galiu ten vaikscioti . Pas daktare dar tik po dvieju savaiciu .
Atsakyti
kiek zinau tai vonia nerekomenduojama viso nestumo metu, tad geriau jos vengti. gerai kad as ir taip nemegstu vonioj gulinet tai neturiu sios problemos blush2.gif
Atsakyti
Esu skaičiusi, kad negerai yra jei besilaukiančios mamytės kūno temperatūra pakyla daugiau nei 38C. Taigi, manau galima ir vonioj ir pirtyje pabūti, jei išpildoma ta sąlyga 4u.gif Mano pačios nestuke.gif dar labai mažiukas, bet prieš Kalėdas turėsim šventę pirtyje, tai galvoju vis dėlto švelniai sudalyvauti. Turėsiu arbatos, ilgai nebūsiu, manau viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
as tai buvau pirtyje bet nelabai karstoje manau su saiku viskas galima smile.gif
Atsakyti