Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti salę?

QUOTE(tikurila @ 2007 10 01, 17:33)
Pas mus buvo tik stalas papuostas, nes sale pati is saves labai prabangiai atrodo. O stalas papuostas buvo taip
user posted image 
user posted image 
user posted image


Labai graziai papuostas stalas wub.gif thumbup.gif O kur cia taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 10 02, 10:30)
Labai graziai papuostas stalas wub.gif  thumbup.gif O kur cia taip? 4u.gif

drinks_cheers.gif labai grazu... 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galit ka patart kaip papuosti sale, viena siena kortu vitrazai,3 sienos rudom tamsiai lentutem apkalta i da atskirai sokiu sale?
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 10 02, 10:30)
Labai graziai papuostas stalas wub.gif  thumbup.gif O kur cia taip? 4u.gif

Cia yra restoranas "Ponas Tadas" Vilniuje Naugarduko g. O fotografavo V.Garla thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kriiistina 19 @ 2007 10 02, 13:45)
sveikutes, gal galit ka patart kaip papuosti sale, viena siena kortu vitrazai,3 sienos rudom tamsiai lentutem apkalta i da atskirai sokiu sale?

Gal turi kokiu nuotraukyciu sales ar nuoroda i-nete? Siaip mano nuomone kartais geriau jokio papuosimo negu kokiais popieriais ar balionais. Na svarbiausia, kad butu skoningai. Nes esu maciusi tokiu nuotrauku, kur tie papuosimai vos ne kaip siuksles atrodo schmoll.gif Manyciau geriausia puosti tik tai stala ir tai minimaliai. Ir nuosirdziai patariu jokiu ranksluosciu virs jaunuju galvu nekabinti ir jokiu vardu inicialu, nuu man tai baisiai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 02 spalio 2007 - 12:57
Mergaites flirt.gif , reikai jusu pagalbos help.gif tiek grozybiu prisiziurejau, jau buvau paplanavus kaip papuosti, bet ryskiai atmintis suslubavo pasirodo kur mes sedesim bus tarpaas doh.gif , na tikslaiu tarp dvieju kolonu, kitaip tariant skylej doh.gif o uz jos dar viena salyte. Norejau raideles kabinti jau beveik sugalvojus buvau kaip turi atrodyti ir se tau kad nori blink.gif o dabar papuosimas turi buti is abieju pusiu grazus. Gal turit minciu kaip graziau padekoruoti ta skyle
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 10 02, 14:56)
Cia yra restoranas "Ponas Tadas" Vilniuje Naugarduko g. O fotografavo V.Garla  thumbup.gif
Papildyta:

Gal turi kokiu nuotraukyciu sales ar nuoroda i-nete? Siaip mano nuomone kartais geriau jokio papuosimo negu kokiais popieriais ar balionais. Na svarbiausia, kad butu skoningai. Nes esu maciusi tokiu nuotrauku, kur tie papuosimai vos ne kaip siuksles atrodo  schmoll.gif  Manyciau geriausia puosti tik tai stala ir tai minimaliai. Ir nuosirdziai patariu jokiu ranksluosciu virs jaunuju galvu nekabinti ir jokiu vardu inicialu, nuu man tai baisiai atrodo  schmoll.gif

Na po kolkas neturiu foto sad.gif o internete tik namas nufotografuotas...
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2007 10 04, 13:06)
Na po kolkas neturiu foto sad.gif o internete tik namas nufotografuotas...

Imesk bent nuoroda su namuku smile.gif O pacios vestuves kokio stiliaus? Kokios spalvos dominuos? Gal jau ir tema vestuvem esu sugalvojus, tada paprasciau sugalvoti kaip papuosti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 09 19, 14:30)
mano vestuviniu stalo papuosimai:
stiklines zvakides su plaukiojanciomias gelemis, zvkemis; puokstes galuose

http://public.fotki....odybos-dekoras/

visas papuosimas su servetelem, zvakem, puokstemis, oranzine juosta per stala kainavo virs 300lt


neatidaro verysad.gif labai noreciau paziureti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuks26 @ 2007 10 02, 13:22)
Mergaites flirt.gif , reikai jusu pagalbos help.gif tiek grozybiu prisiziurejau, jau buvau paplanavus kaip papuosti, bet ryskiai atmintis suslubavo pasirodo kur mes  sedesim bus tarpaas doh.gif , na tikslaiu tarp dvieju kolonu, kitaip tariant skylej doh.gif o uz jos dar viena salyte.  Norejau raideles kabinti jau beveik sugalvojus buvau kaip turi atrodyti ir se tau kad nori blink.gif o dabar papuosimas turi buti is abieju pusiu grazus. Gal turit minciu kaip graziau padekoruoti ta skyle


Pas mus taip buvo panasiai... kad uz nugaros iskarto atidaromos durys i lauka...
Tai mes puosem stala (nes pries pat mus niekas nesedejo)... tokiom dviem sirdelem... pati pasidariau jas... Ir visai neblogai atrode

user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 10 10, 15:51)

na man tas vainikas tai nelabai... schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
cia kazkas klause del suolu dekoravimo,pas mane irgi stalas bus ilgas ir su suolais.Tai nusprendziau taip daryti, kadangi staltieses bus tokios paprastos baltos medziagos, tai kaip akcenta per viduri istiesiu na sakykim aukso spalvos juosta,o suolus taip pat uzdengsiu balta medziaga ir is nugaros puses kas koki metra sutrauksiu su siulu nestipriai ir toj vietoj pritaisysiu po tokios pacios auksines medziagos kaspineli. mano vila labai erdvi ,bet labai sena ten tikrai reikia remonto,aukstas tamsias lubas,puosim audeklu(susidomejau ta agro plevele gal ji atsieitu pigiau ir graziai atrodytu?o ta siena kur jaunieji sedes tokia keista tarsi i dvi dalis padalinta, virsutine iki puses nieko a ta apatine doh.gif ,tai sugalvojau isvedzioti kaledines geltonas svieseles ir siek tiek pridengti tiuliu.
Atsakyti