Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

ir mes su ta pcia problema kankinames blink.gif
vs laukiau, galvojau, kad su laiku praeis, bet jau kokia savaite tai tikrai laikosi tie spogiukai... ir vaikutis vargsas kankinasi...
dabar galvoju, kad tiespogiukai tikrai panasiu laiku prasidejo kai pradejom, gydytojos nurodymu profilaktiskai vitamina D duoti.
nes tik ant kosyciu sedziu ir bijau jau ka ir suvalgyt.. g.gif
Atsakyti
jai ant spuogeliu yra balti taskiukai, tai nuo mamos hormonu..
Atsakyti
QUOTE(Aniutik @ 2008 02 15, 21:05)
ir mes su ta pcia problema kankinames  blink.gif
vs laukiau, galvojau, kad su laiku praeis, bet jau kokia savaite tai tikrai laikosi tie spogiukai... ir vaikutis vargsas kankinasi...
dabar galvoju, kad tiespogiukai tikrai panasiu laiku prasidejo kai pradejom, gydytojos nurodymu profilaktiskai vitamina D duoti.
nes tik ant kosyciu sedziu ir bijau jau ka ir suvalgyt..  g.gif

Bijau ka patart, bet pabandyk apie savaite neduoti D vitamino ir pati nevalgyk zuvytes, ypac kokios lasisos. Kad savaite neduosi vitamino-leliukui tikrai nepakenksi. o kiek 2.gif laiko?
Mums tai privati gydytoja dar buvo israsiusi Diufalac, kad is vaikucio organizmo issivalytu nereikalingi toksinai susikaupe del D pertekliaus. Mano lelyte gime 07.08.06, vitamina pradejau duoti 07.09.01 ir jau po poros dienu atsirado berimai. jei parasytum e-mail atsiusciau foto kaip atrode. siaip pradejo pleiskanoti antakiuikai, kaktyte, isbere raudonais spuoguciais, be jokiu virsuneliu, ir tie spuoguciai i plemus susijunge po keliu dienu.
Atsakyti
Mus dar gimdymo namuose buvo isbere verysad.gif irgi tokiais raudonais taskeliais.GYdytoja patare ismaudyt lakisiaus nuoviro voneleje.Po keliu proceduru berimas dingo thumbup.gif
Atsakyti
Mielos supermamos,

Ieskojau cia tokios temos bet neradau. Mano 1 men mazyliuka pradejo berti labai negraziai smulkiais beveik odos spalvos spuogeliais ausytes ir rausvais smulkiais spuogeliais galvyte. Jauciu kad cia ne nuo maisto, nes nevalgau nieko nuo ko galetu isberti. Be to, berimas neplinta niekur kitur. Ar gali buti, kad nuo kepurytes? g.gif Nors dedu medvilnine. Gal kuriai nors buvo tokia pati problema ir galit ka nors patarti. Is anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad nuo šilumos.Kada jusu lelius buna su kepuryte? kambaryje? g.gif namuose nedėkite jokios kepurytės nebijokite nesušals neben tik išmaudžius.gal jis linkes prakaituoti? dažniau maudukite.Patieskite į lovelę po galvyte medvilninę palutę. 4u.gif
Atsakyti
Panašu į prakaitinį bėrimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyliuke @ 2007 09 04, 16:39)
Sveikutes,

Mano mazytei menuo. Jos visas kunelis isbertas mazais spuogiukais. kaip supratau tai prakaitinis berimas. Ar as klystu? Nezinau ka daryti. Atrodo viena diena maziau, o kita vel daugiau atsiranda. Izbandziau ramuneliu vonias, bet radau cia geru patarimu. Reikes pabandyti.  Pasakykite prasau, kaip atrode jusu mazyliu berimas. Gal cia pas mane visai neprakaitinis berimas g.gif Aciu  4u.gif

maniskiui ir taip buvo , mes maudeme lakisiu nuoviro vonelej (puoduka lakisiaus nuoviro nelabai stipraus supildavau i vonele vandens) ir naudojom sebamed muila .
Berimas budavo mazi rausvi spuogiukai po visa kuna
Atsakyti
QUOTE(Goodmother @ 2008 02 19, 15:44)
Manau, kad nuo šilumos.Kada jusu lelius buna su kepuryte? kambaryje?  g.gif  namuose nedėkite jokios kepurytės nebijokite nesušals neben tik išmaudžius.gal jis linkes prakaituoti? dažniau maudukite.Patieskite į lovelę po galvyte medvilninę palutę.  4u.gif



Labai aciu kad atsakete i mano problema 4u.gif
hmm pas mus namie tik apie 20 laipsniu silumos, todel suabejojau, kad cia nuo silumos. Bet gali buti, kad as ji gal per siltai aprengus buvau. Buvau siandien pas gydytoja tai nepasake nieko konkretaus, tik nuramino, kad nesijaudinciau atseit maziems vaikams uzeina ir praeina. Gali buti net nuo verkimo ar pasinervavimo. O mes kaip tik kelias dienas buvome pikti lsbsi nes pilveli skaudejo. Liepe tepti Bepanthen tepalu. Kaip jus manot ar vaikui tai nepakenks? Nes maciau kazkoki bloga atsiliepima siame forume apie bepanthen tepala... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledukelt: 19 vasario 2008 - 15:59
O maniske irgi paberta,tai as tepu ja Excipial,mums labai padejo,kaip ir praeina jau ax.gif ,o pas mus namie +20,ie bunam be kepurytes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2008 02 19, 20:55)
O maniske irgi paberta,tai as tepu ja Excipial,mums labai padejo,kaip ir praeina jau ax.gif ,o pas mus namie +20,ie bunam be kepurytes rolleyes.gif


Nuo bepanthen tepalo mano mazyliui tik pablogejo, dabar patepiau medetku tepalu ir ziuresiu kas gausis. Gydytoja sake, kad tinka ir sitas. Viena ausyte tai netik nuberta ber ir nupleiskanijus baisiausiai verysad.gif As susirupinusi. Tikrai cia ne nuo maisto. Gal netycia buciu kepuryte imetus prie skalbiniu kuriuos skalbiau su minkstikliu... Tiesa ant galvytes kur buvo berimai praejo tiesiog palaikius vaikiuka be jos smile.gif Aciu uz patarimus visoms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ledukelt @ 2008 02 20, 12:48)
Nuo bepanthen tepalo mano  mazyliui tik pablogejo, dabar patepiau medetku tepalu ir žiuresiu kas gausis. Gydytoja sake, kad tinka ir sitas. Viena ausyte tai netik nuberta ber ir nupleiskanijus baisiausiai  verysad.gif As susirupinusi. Tikrai cia ne nuo maisto. Gal netycia buciu kepuryte imetus prie skalbiniu kuriuos skalbiau su minkstikliu... Tiesa ant galvytes kur buvo berimai praejo tiesiog palaikius vaikiuka be jos smile.gif Aciu uz patarimus visoms.  4u.gif

Mano zuikiui kai buvo pradžioj sausa odelė, tai tepiau balmandolio aliejum, labai gerai sudrėkina mirksiukas.gif
Atsakyti