Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Niu aš iš ginekologės,viskas gerai,nėštumas dar mažas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 06 03, 21:39)
Niu aš iš ginekologės,viskas gerai,nėštumas dar mažas 4u.gif


Kaip gerai, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 06 05, 09:46)
Kaip gerai, sveikinu  4u.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos...

tai pagalvojau, kad ir as papasakosiu apie savo patirti apie isskyras...
o man buvo taip...
pradzioje paskaudedavo pilva... panasiai kaip per men... atsirado rudu isskyru...tada buvo 6 sav. Nuejau pas gydytoja, tai mane is karto i ligonine issiunte... o ligonineje kita gydytoja apziurejusi pasake, kad vaikelis gyvas... o isskyros neaisku del ko... negulde... paleido namo... sako tokiu mazu savaiciu nesciuju neguldom... (bet manau cia nuo gydytojos priklauso)... sako jei pradesi rimtai kraujuot tada tiesiu taikymu pas mus! na tai ka... daugiausia laiko praguledavau namuose ir stengiausi nesinervuoti... ir va... lyg praejo... kelas dienas dar patepdavo... o paskui lyg ir dingo...
Ir va! Viena diena bunant man darbe pradejau kraujuot... normaliai krauojuot... tai tiesiu taikymu i ligonine... o nuotaikos tai buvo baisios... streso apturejau kaip reikiant... ligoninej atliko echoskopa... jau buvo 10 sav. vaikelis gyvas... sako lygtais viskas gerai... bet si karta jau pagulde i ligonine... Pragulejau 5 d. isskyru nebeliko... dar bilioteni pratese savaitei.. ir va.... vel dabar pries kelias dienas isskyru atsirado... kaip neramu... kiekvienu kartu i tualeta nuejus ziuriu ar daugeja ju ar ne.... ryt einu pas gydytoja... kazi ka pasakys... bet jauciu kad ir vel nieko gero nepasakys... "guleti ir tiek"
tiesa... ligonineje paskyre man dufastona... tai geriu po 2 tabletes i diena....

labai tikiuosi, kad bus viskas gerai....
ir visoms linkiu geros nuotaikos, kantrybes ir ramybes! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa_nori: 08 birželio 2008 - 09:13
QUOTE(rasa_nori @ 2008 06 08, 10:11)
Sveikos gyvos...
tiesa... ligonineje paskyre man dufastona... tai geriu po 2 tabletes i diena....

labai tikiuosi, kad bus viskas gerai....
ir visoms linkiu geros nuotaikos, kantrybes ir ramybes! 4u.gif

Sveika. Ir man buvo paskyrę tuos pačius vaistus, tik gėriau po tabletę į dieną.

Na bet įdomu, kodėl neranda pas tave nuo ko tie kraujavimai. Jei pagulėjus ligoninėj praeina, tai turbūt jau toks nėštumas, kad turi labai save saugot, daug ilsėtis, miegot, sunkiai nenešiot, nelakstyt, išgert daug skysčių, gerai maitintis ir nesinervint.

Man taip pat liepė tokiu režimu pagyvent kol nepereisiu į antrą trimestrą, tuomet ir rizika sumažėja, ir vėl reiks nueit. Na kol kas gerai, kartais pilvelį pamaudžia lyg prieš mėnesines, bet sakė, kad normalu, taip būna iki 3-4 mėnesių.

Laikykis ir saugok save, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Na mane taip pat buwo palankiusios kraujingos iskyros,bet kaip man daktare paaiskino tai todel kad nervuojuosiu ir del to kad pas mane yra zaizdele. Tai man israse vitamino E,ir pakolkas viskas tvarkoje jau kaip dvi savaites wub.gif
Atsakyti
man irgi kiekvienas nuejimas i tualeta kelia stresa, ar neatsirado kraujingu isskyru...
buvo keleta kartu pradeje kraujuoti, teko ligoninineje paguleti, dabar stengiuosi namuose ant sofkutes drybsoti ir del nieko nesinervinti.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, laukiuosi jau apie 9 savaites nestuke.gif, praeita savaitę buvau pas gydytoją..sakė viskas gerai..mažiukas pilve yra 16 mm dydžio, širdutė sakė plaka viskas gerai..kartais pasirodo man baltų išskyrų, bet ne gausiai..mergaitės ar tai normalu?ir siandien sėdžiu darbe,maudžia strėnas - nugarą, kojas lyg traukia tarpais...ar gali taip būti? unsure.gif verysad.gif kazko neramu pasidarė.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule23 @ 2008 06 09, 12:44)
Sveikos mergaitės, laukiuosi jau apie 9 savaites nestuke.gif, praeita savaitę buvau pas gydytoją..sakė viskas gerai..mažiukas pilve yra 16 mm dydžio, širdutė sakė plaka viskas gerai..kartais pasirodo man baltų išskyrų, bet ne gausiai..mergaitės ar tai normalu?ir siandien sėdžiu darbe,maudžia strėnas -  nugarą, kojas lyg traukia tarpais...ar gali taip būti? unsure.gif  verysad.gif kazko neramu pasidarė.. verysad.gif


Nusipirk magnio, nes tikriausiai tau nuo magnio trūkumo visa tai vyksta 4u.gif
Atsakyti
Papasakosiu ir aš savo istoriją 4u.gif Pirmą kartą pastojau prieš mažiau nei metus, būnant 6 sav neščiai pradėjo teplioti rudai, pilvą vos vos pamausdavo, nuėjus pas daktarą paaiškėjo kad nesivystantis nėštumas verysad.gif antrą kartą po abrazijos pastojau labai greitai blush2.gif tačiau vėl būnant kokių 7 ar šiek tiek daugiau savaičių nėščiai pasirodė rudų išskyrų unsure.gif nulėkiau pasdaktarę, vaikelis gyvas, bet yra hematoma...tai vat, jau mum 25 savaites, lyg viskas ok, teko ir ligoninej paguleti...Taip kad nedelskit su isskyrom..
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 06 09, 18:07)
Papasakosiu ir aš savo istoriją  4u.gif  Pirmą kartą pastojau prieš mažiau nei metus, būnant 6 sav neščiai pradėjo teplioti rudai, pilvą vos vos  pamausdavo, nuėjus pas daktarą paaiškėjo kad nesivystantis nėštumas  verysad.gif  antrą kartą po abrazijos pastojau labai greitai blush2.gif  tačiau vėl būnant kokių 7 ar šiek tiek daugiau savaičių nėščiai pasirodė rudų išskyrų  unsure.gif  nulėkiau pasdaktarę, vaikelis gyvas, bet yra hematoma...tai vat, jau mum 25 savaites, lyg viskas ok, teko ir ligoninej paguleti...Taip kad nedelskit su isskyrom..


O ką tau ligoninėj darė?, nes man paradoksas kaip gulėjau ligoninėj pradėjo teplioti, bet labai nasmarkiai tai liepė tik gulėti gulėti ir dar karta gulėti, daugiau nieko, nu duphastonas kas be ko aš jį jau taip ar taip gėriau, tik dabar geriu po keturias tabletes per dieną. Vakar gyžau iš ligoninės ir vėl guliu lovoje doh.gif , penktadienį tik pas gine, kas dar keista kad ligoninėje man net echo nedarė unsure.gif , tai dabar labai neramu ar viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2008 06 09, 19:30)
O ką tau ligoninėj darė?, nes man paradoksas kaip gulėjau ligoninėj pradėjo teplioti, bet labai nasmarkiai tai liepė tik gulėti gulėti ir dar karta gulėti, daugiau nieko, nu duphastonas kas be ko aš jį jau taip ar taip gėriau, tik dabar geriu po keturias tabletes per dieną. Vakar gyžau iš ligoninės ir vėl guliu lovoje  doh.gif , penktadienį tik pas gine, kas dar keista kad ligoninėje man net echo nedarė  unsure.gif , tai dabar labai neramu ar viskas gerai  unsure.gif


Man ligonineje laselines tik 3 dienas palasino ir viskas, ir gulejau zinoma, stai ir isas gydymas, pas juos nuo visu ligu vienas vaistas - laseline, mano drauge va irgi neseniai gulejo, pas ja gimda neauga, tai gydymas buvo tas pats...Dufastona geriau dar pries gulantis i ligonine..
Atsakyti