Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

man tik 18 sav,bet isskyru labai daug g.gif tyrimai parode kad viskas gerai,bet jos kartais varskes kvapo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2008 06 19, 17:19)
man isskyru buvo visa nestuma,o dabar pries pabaiga tai laaaaabai daug,ir  geltonos spalvos,rytais net kai atsistoju pacios lasa,bet sake gyd kad tai normalu,jai neniezti ir bekvapes tai normalu,taip turi buti,tik vienom daugiau,kitom maziau,nezinau,man kazkaip nenormalu,vis galvoju kat gal cia man vandenys bega po truputi,bet man jau taip gal koki menesy,nezinau nei ka galvoti g.gif ,


man ta pati gyd. sake, kad isskyros normalu nestuke.gif vienoms ju daugiau kitoms maziau buna, jei neniezti, neskauda, nepersti tai tikrai nera blogai, net ir grybelis gali buti pas sveikas moteris "normos ribose", be jokiu infekciju, tiesiog reikia dazniau tikrintis, nes su grybeliu lengviau infekcija pasigaut...
Atsakyti
sveikutes! man 31 sav., nakti atsirado isskyros ir visa diena tepliuojasi. gasdina tai, kad jos rudos spavos, kaip menesiniu pabaigoje budavo. g.gif ar kreipti pas gydytoja, ar tai normalu? jokiu skausmu ar pilvo tempimu nera. laukiu atsakymo
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

itariu, kad jau man bus 5 sav., uzsirasiau pas daktare kitai savaitei ir paziuresime ar viskas gerai. Nors itariu, kad gali buti ir nelabai.
Kodel: o todel, kad praeitais metais, kai man buvo 21 sav. turejau persileidima. Ir praeito nestumo metu jau is pat pradziu turejau tepliojima. Daktaras apziurejo ir pasake, kad tai man gimdoje truputi kraujuoja - nes tamsesnes rudos isskyros, tai yra senas kraujas. Geriau Duphaston ir gulimas rezimas. Elgiausi labai pavyzdingai - beveik visa diena guledavau, atsistodavau tik nueiti i dusa, tualeta ir pasidaryti valgtyti, jokiais budais nesedejau. Ir vis tiek turejau kelis kraujavimus ( be skausmo ir maudimo). Pirma karta gulejau ligonineje savaite laiko. Pirmas tris dienas gavau laseline ir vaistus, kad apramintu gimda. Bet daktare net nekreipe i mane demesio, kai pasakydavau, kad vis teplioja. Nera sviezio kraujo, tai ramiai gulek ir viskas. Paleido namo. Po kiek laiko ir vel kraujavimas - tada i ligonine nesiguliau isgeriau dviguba doze Duphaston ( kaip pirma karta) ir gulejau. Pasirodziau kita diena daktarui tai irgi pamate is kur kraujavo ir vel tas pats rezimas. Kai baigesi kraujavimas ir leido man judeti - savaites begyje atsidare gimdos kaklelis ir kai gulejau ligonineje - operacijos metu nubego vandenys, kai atsibudau prasidejo saremiai ir persileidimas, ir vel operacija, kurios metu nemazai nukraujavau.

Dabar ir vel truputi teplioja, bet reaguoju ramiai. Zinau, kad visko gali buti. Stengiuos visai nesedeti, judu, nes del alerginio rinito negaliu guleti, nes negaliu kvepuoti. Bet, jei atvirai - jei kas atsitiks, tai geraiu, kad tai buna kuo anksciau...nes, sunku prarasti, kai jau matei savo vaikiuka, kaip zmogiuka, jautei jo judesius..

Kas bus tas bus.
Atsakyti
QUOTE(vekoni @ 2008 07 25, 15:32)
sveikutes! man 31 sav., nakti atsirado isskyros ir visa diena tepliuojasi. gasdina tai, kad jos rudos spavos, kaip menesiniu pabaigoje budavo. g.gif ar kreipti pas gydytoja, ar tai normalu? jokiu skausmu ar pilvo tempimu nera. laukiu atsakymo

Kreipkis būtinai.
Atsakyti
Kaip rasiau, pas mane pasirode silpnos sviesiai rudos isskyros. Vis delto nuejau pas daktare. Apziurejo, sako kad sirdute plaka, gyvas smile.gif
Pasake, kad tai senas kraujas, bet jokiu kresuliuku nerado. Bet israse Duphastona.
Moterytes, jei pasirodo sviesiai rudos isskyros butinai eikite pas gydytoja, nes gali kraujuoti kokia kraujegislyte gimdoje, o veliau susikaupes kraujas gali itakoti placentos atsikyrima ir kitus dalykus. Ir tai ne tik tais atvejais, kai jau daugiau nei 20 sav., tai galioja ir nestumo pradzioje. Nes kai kurios galvoja, kad tai menesines. Taip tikrai negali buti ir tai nera gerai. Nes galima tiesiog prarasti kudiki. Tai senas kraujas, o tai reiskia, kad kaskur kraujuojama ir butinai reikia pasitikrinti. Nors ramybes delei, kad neprasidetu tikras kraujavimas.

O siaop kol kas visoms sekmes ir ramybes 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif norėjau pasiklausti jau esamu nestuke.gif aišku ir ne tik blush2.gif kokios turėtų būti išskyros nestuke.gif pradžioje, pačioje pradžioje? aš nežinau ar laukiuosi schmoll.gif ginė apž-iūrėjo ir matė išvešėjusią gleivinę padidėjusią gimda (kažkaip sakė 10mm ar 1 cm) ir išrašė duphostano po 1x1k.d. taiva pirmadienį tik eisiu HCG pasidaryti (mano ciklas ilgas doh.gif šiandiena 50CD ir pagal O dieną vėluoja mmm jau 2 dienos) 4u.gif išskyrų padaugėjo, kaip aišku ir prieš mmm būna, bet jos tokios tirštos ir baltos, tarsi kremas toks, nemalonau skvapo nėra, spalva tokia balta lyg pilksva bet labiau į baltą, tai va norėjau paklausti (jau išsiplėčiau blush2.gif ) kokios išskyros nestuke.gif pradžioje 4u.gif

dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane taip pat gausu išskyrų, jos dažniausiai baltos, bet kartais skystos kaip vanduo. Kartais tiek daug, kad net įkloto neužtenka. Ar tai normalu ar reikia kreiptis į gydytoją? Gal čia vandenys po truputį bėga? Dar tik 23-ia savaitė.
Atsakyti
man buvo labai daug ir baltu budavo. ejau pas daktara,rado uzdegima. po zvakuciu jau geriau lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sweikutes...laukiuosi jau kaip 3sawaites... as taip pat noriu pasiteirauti del tu isskyru... gywenu nelietuvoj,cia negali uriu satpriregistruoti,niekaip pas dartarus nepriima... turiu problema tokia pacia kaip jus... su isskyrom... tik va nezinau ar taip turi prasidet pirmom nestumo sawaitem ir testis iki gimdymo?iskyru labai daug... kaip ir kelios mergytes cia esancios sake kad keicia iklotukus du kart dienoj... taip pat ir as... bet tik va tos isskyros turi kazkoki nemalonu specifini kvapa,ka daryt kai gydytojai nepriima bet turiu stai tokia problema... tikiuosi kuo greiciau atrasysit... verysad.gif
Atsakyti
labutis smile.gif
mums jau 11savaiciu nestuke.gif isskyru taip pat turiu, kvapas nera labai malonus, bet kiek zinau, tai cia nieko blogo. Dariau slapimo tyrima - viskas gerai (pfu-pfu-pfu). Tu jei, tau iseina irgi priduok slapima, bus tada aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis
man 27 savaites.Buvau pas daktara, tas pasake, kad isskyru per daug, tai israse 2 zvakutes.pasake, kad tai normalu nestumo metu.4 moterys is 5 turi su tuo problemu.nors as turejau isskyru ir pries nestuma, eme tepeneli, bet nieko nerado.tai gal cia tokia organizmo savybe.
Atsakyti