Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Nereikia laikyti saldytuve.
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 24, 15:56)
siandien gavau siuntinuka shea butter 4u.gif vakare bandysiu.o kur jus laikote aliejus spinteleje,saldytuve?

Laikyk tamsiai, spintelėje, bet geriau ne virtuvėje ir ne vonioje, nes ten šilčiau nei kambariuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 24, 15:56)
siandien gavau siuntinuka shea butter 4u.gif vakare bandysiu.o kur jus laikote aliejus spinteleje,saldytuve?


tamsioj vietoj, saldytuve per salta. geriausia laikyti rubu spintoje, vonioje per dregna.
Atsakyti
As SI naudoju veidui. Man patinka, tik nezinau ant kiek naturalus ir geri cia tie aliejai, bet pagrazejo veidas, jau pora men naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 09, 22:41)
As SI naudoju veidui. Man patinka, tik nezinau ant kiek naturalus ir geri cia tie aliejai, bet pagrazejo veidas, jau pora men naudoju.


Mačiua, jog mergina viena klausė apie rožių aliejų, bet atsakymą gavo, jog yra apie tai atskira tema. Nu išieškojau, bet irgi neradau.

Man taip pat labai rūpi ar kas naudojo rožių aliejaus ir kur jo gauti natūralaus ir nerafinuoto?
Atsakyti
QUOTE(deimantech @ 2009 07 22, 11:01)
Man taip pat labai rūpi ar kas naudojo rožių aliejaus ir kur jo gauti natūralaus ir nerafinuoto?


kaip suprantu, klausi ne apie eterinį aliejų? Tada galimos ištraukos. Tokį natūralų rožių eliksyrą marulų aliejuje turi Kvapų namai smile.gif
Atsakyti
Kvapu namuose yra ir roziu vandens purskiamo (naudoju ir esu labai patenkinta), yra ir eterinio aliejaus, kuri galima maisyti su baziniu bilekokiu ir darytis aliejukus paciai. Super dalykai, zinau, kad roziu aliejuose labai daug naudingu medziagu kunui.
Atsakyti
As is alieju naudoju alyvuogiu makiazui valyti ir plaukuciams kaukes dedu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Perskaičiau visą temą, nes pati sau noriu veidui prisiderinti aliejuką. Nesinori daugiau kremų pirkti, palinkau link natūralumo biggrin.gif
Kūnui naudoju Weledos aliejuką (tiksliau, nuo strijų pilvuką tepu) ir esu labai patenkinta juo, o gal kas bandėte šios firmos produktus veidui? Kokie atsiliepimai?
Net nežinau ką čia geriau pasirinkti makiažui valyti ir veidui patepti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 07 25, 09:43)
Sveikos  4u.gif
Perskaičiau visą temą, nes pati sau noriu veidui prisiderinti aliejuką. Nesinori daugiau kremų pirkti, palinkau link natūralumo  biggrin.gif
Kūnui naudoju Weledos aliejuką (tiksliau, nuo strijų pilvuką tepu) ir esu labai patenkinta juo, o gal kas bandėte šios firmos produktus veidui? Kokie atsiliepimai?
Net nežinau ką čia geriau pasirinkti makiažui valyti ir veidui patepti  unsure.gif

apie Weleda gi pasiskaityt Weledos temoj mirksiukas.gif jau trecia tema snekam smile.gif
man asmeniskai tai Weleda labai patinka
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš į jūsų temą. man labiausiai kaip grynas kosmetinis aliejus patiko makadamijos riesutu, ir gerti jis skaniausias... bet šiaip tai naudoju dilgėlių ir našlaičiu aliejinius ekstarktus su sezamu ir alyvuogiu aliejais bei trupuciu avokadu ir kvieciu gemalu aliejuku...
pirma del to kad labai regeneruoja, stirina odele ir drekina, o antras gerai riebiesnia odai (kokia mano ir yra), nes valo saugo nuo spuogu. labai retai jonazoliu ir avokadu, nes jis man labai tinka, bet dabar vasara.
tepu aisku ant dregno veido pries tai naudoju ciobreliu hidrolata (irgi savo gamybos). čiobreliai mano favoritas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2009 08 11, 19:23)
Įsiterpsiu ir aš į jūsų temą. man labiausiai kaip grynas kosmetinis aliejus patiko makadamijos riesutu, ir gerti jis skaniausias... bet šiaip tai naudoju dilgėlių ir našlaičiu aliejinius ekstarktus su sezamu ir alyvuogiu aliejais bei trupuciu avokadu ir kvieciu gemalu aliejuku...
pirma del to kad labai regeneruoja, stirina odele ir  drekina, o antras gerai riebiesnia odai (kokia mano ir yra), nes valo saugo nuo spuogu. labai retai jonazoliu ir avokadu, nes jis man labai tinka, bet dabar vasara.
tepu aisku ant dregno veido pries tai naudoju ciobreliu hidrolata (irgi savo gamybos). čiobreliai mano favoritas  wub.gif


kur galima isigyti naslaiciu ir dilgeliu aliejiniu extraktu?
Atsakyti