Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(omega @ 2009 08 15, 22:54)
lt augalai isties nelabai daug eteriniu alieju turi , bet as manau, kad tieks kurie gyvena lietuvoje geriausia yra tai, kas auga lt o ne kur nors turkijoje, egipte ar prancuzijoje, nes laikausi nuomones, kad viskas kas yra aplink musm mums geriausiai ir tinka, butent todel ir darau savo aliejus.

as pati laikau kuri laika ant saules, kad prisitrauktu, o veliau tamsiai, jei reikia keiciu, po kurio laiko isiimu. beje, man nera aisku, kodel kiti naudoja rafinuota alieju ekstraktas, teikdami, kad rafinuotas lengviau prisijungia augalu eterius ir kt medziagas, nes nerafinuotas atseit negali prisijungti.  g.gif
idomu, ka kitos siuo klausimu mano?


Tikrai nemanyciau, kad ciobrelis uzauges prancuzijoje yra kuo nors prastesnis musu organizmui, nei uzauges LT, greiciau savo savybemis net geresnis. Tarkim man, bazilikas ar koks peletrunas uzauges LT ir savo kilmes salyje kvapu skiriasi kaip dangus ir zeme. Todel pauoscius pvz., Metos rozmarinu EA ir KN parduodamus EA toks akivaizdus skirtumas. As net be etikeciu pauoscius galiu pasakyti, kurie yra is KN, o kurie Metos ir kitu firmu.
Kita vertus, vadovaujantis nuostata, kad viskas tik is savo rato -tai turetume atsisakyti daugybes nuostabiu zoleliu ir prieskoniu, nes didzioji ju dalis yra bet kuriuo atveju atveztiniai ir cia isplite mirksiukas.gif

Rafinavimas rafinavimui nelygus, todel pvz. darant monoi yra privaloma naudoti rafinuota kokosu alieju, taciau rafinavimui negali buti naudojamos jokios chemines medziagos. Tai esminis skirtumas kaip tas aliejus bus rafinuotas. Taciau, jei negamini monoi- tai tada tik nerafinuotus aliejus naudociau, nes tie kosmetiniai rafinuoti aliejai, kuriais daug kas prekiauja tikrai savo savybem negali prilygti nerafinuotiems

QUOTE(na_ir @ 2009 08 16, 19:03)
gal galima to puslapio nuorada suzinoti


http://forum.aromarti.ru/
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Kokį aliejuką patartumėt pasirinkti mišriai odai, vargina inkštirai, spuogeliai g.gif . Kartais pasitepu medetkų arba alyvuogių aliejumi, bet bijau, kad neužkimštų porų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 08 17, 21:08)
notworthy.gif
Tai sakai, kad visgi neverta pirkti g.gif  4u.gif

tikrai manau, kad neverta pirkti kazko kas net nera aliejus

QUOTE(Puk @ 2009 08 17, 21:25)
Labas vakaras 4u.gif
Kokį aliejuką patartumėt pasirinkti mišriai odai, vargina inkštirai, spuogeliai g.gif . Kartais pasitepu medetkų arba alyvuogių aliejumi, bet bijau, kad neužkimštų porų unsure.gif

mano sesuo naudoja medetku fitoli is KN - tai nieko jau nekemsa, ji patenkinta
Atsakyti
Labas 4u.gif
O kaip Aromatikos aliejukai, ar jie geri g.gif Nusipirkau mišinį mišriai odai, bandysiu rolleyes.gif

Ir dar klausimukas ax.gif man po aliejaus panaudojimo traukia odą, turiu teptis kremu. Ar tai reiškia, kad mano odai netinka tas aliejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2009 08 21, 10:25)
Ir dar klausimukas ax.gif  man po aliejaus panaudojimo traukia odą, turiu teptis kremu. Ar tai reiškia, kad mano odai netinka tas aliejus g.gif

o koki alieju naudoji? kokia oda?
reikia alieju ant dregnos odos tepti.. taip pat ziurek, kad nebutu rafinuotas aliejus, nes toks praktiskai yra bevertis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 21 rugpjūčio 2009 - 09:39
QUOTE(Palomina @ 2009 08 21, 10:39)
o koki alieju naudoji? kokia oda?
reikia alieju ant dregnos odos tepti.. taip pat ziurek, kad nebutu rafinuotas aliejus, nes toks praktiskai yra bevertis


Naudoju Aromatikos firmos. Čia aprašymas: Riebios ir normalios veido odos aliejus, Natūralus migdolų aliejus; natūralūs eteriniai aliejai: bergamočių, greipfrutų, melisų, kiparisų; vitaminas E. Be konservantų, dažiklių ir sintetinių priedų.Skirtas mišrios odos priežiūrai, normalizuoja riebalų apykaitą, gerina kraujotaką, gaivina odą, oda tampa stangri ir elastingaKiekvieną rytą ir vakarą lengvais masažiniais judesiais ištepti švariai nuvalytą veido odą. Aliejaus likučius nuvalyti servetėle.Individualus į aliejaus sudėtį įeinančių komponentų netoleravimasSandariai užsuktą kambario temperatūroje. Atidarius flakoną, aliejų naudoti 3 mėn. Rašo, kad 100 proc. natūralus. Tai nežinau , ar jis ten rafinuotas, ar ne g.gif unsure.gif
Mano oda ir yra riebi, bet matau, kad oda tampa kaip negyva po panaudojimo unsure.gif na tokia per daug pasausėjusi, gal šis aliejus per daug man sausina, nors tepiau tik kokius 4 kartus. Tepu drėgną odą.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2009 08 21, 14:27)
Naudoju Aromatikos firmos. Čia aprašymas:  Riebios ir normalios veido odos aliejus, Natūralus migdolų aliejus; natūralūs eteriniai aliejai: bergamočių, greipfrutų, melisų, kiparisų; vitaminas E. Be konservantų, dažiklių ir sintetinių priedų.Skirtas mišrios odos priežiūrai, normalizuoja riebalų apykaitą, gerina kraujotaką, gaivina odą, oda tampa stangri ir elastingaKiekvieną rytą ir vakarą lengvais masažiniais judesiais ištepti švariai nuvalytą veido odą. Aliejaus likučius nuvalyti servetėle.Individualus į aliejaus sudėtį įeinančių komponentų netoleravimasSandariai užsuktą kambario temperatūroje. Atidarius flakoną, aliejų naudoti 3 mėn. Rašo, kad 100 proc. natūralus. Tai nežinau , ar jis ten rafinuotas, ar ne g.gif  unsure.gif
Mano oda ir yra riebi, bet matau, kad oda tampa kaip negyva po panaudojimo unsure.gif na tokia per daug pasausėjusi, gal šis aliejus per daug man sausina, nors tepiau tik kokius 4 kartus. Tepu drėgną odą.

na kai eteriniu alieju jau prideta tai sunku nustatyt ar rafinuotas ar ne.. nes jei butu tik grynas aliejus, tai pagal kvapa ir spalva butu galima kazka sprest g.gif na bet tikekimes, kad nerafinuotas..
o oda gali tau sausint gal del eteriniu alieju, kurie ieina i sudeti.. g.gif
pabandyk nusipirkt be eteriniu alieju bazini alieju - riebesnei odai tinka - lazdynu riesutu, dygminu, saulegrazu aliejai (aisku nerafinuoti !!!) na ir kt. aliejai smile.gif cia jau reikia bandyt ir ziuret kas tinka ir patinka..
i Kvapu namus uzsuk, ten daugybe geros kokybes alieju yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 21 rugpjūčio 2009 - 13:49
Gal galit patart koks aliejus tinka sausai odai su issipletusiais kapiliarais,kad juos pastiprintu? Jeigu toks yra...4u.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2009 08 23, 17:12)
Gal galit patart koks aliejus tinka sausai odai su issipletusiais kapiliarais,kad juos pastiprintu? Jeigu toks yra...4u.gif

manau tiktu ersketuogiu g.gif
Atsakyti
Bet kiek zinau ersketuoges brandesnei odai,o man 23 g.gif Kvapu Namu puslapyje paskaiciaiu,kad issipletusiems kapiliarams tinka puiklapiu aliejus,manau bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 23 rugpjūčio 2009 - 17:29
Tikrai erškėtrožių aliejų galima naudoti tik vyresniam amžiuj? Aš norėčiau pabandyti paakiams, gal pašviesintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 08 24, 21:05)
Tikrai erškėtrožių aliejų galima naudoti tik vyresniam amžiuj? Aš norėčiau pabandyti paakiams, gal pašviesintų  g.gif

Na as manau,kad galima ir jaunesniems naudoti,bet beveik visur raso,kad naudojamas brandziai,suvytusiai odai ir t.p...Skaiciau,kad sviesina strazdanas,bet del paakiu nezinau mastau.gif
Atsakyti