Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(bbrigitukee @ 2009 02 06, 17:33)
jau pora kartu siand prasiploviau taip kaip raso,aisku nelabai gavosi,bet jau lyg ismokau ax.gif o mazdaug po kiek tokiu proceduru,isbego tie puliai g.gif

Tiksliai nepamenu ,bet po trecios proceduros atrodo ir vis daugejo.O praplovimus darem su taip vadinama gumine kriause mums buvo taip patogiau(ja galima nusipirkti vaistineje).Pasveikom per savaite laiko.
Atsakyti
As gydziau taip:
sildziau druska keptuveje, dejau ja i vilnonini maiseli, ir toki stipriai silta maiseli dejau prie zanduku. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rjv @ 2009 02 07, 17:57)
As gydziau taip:
sildziau druska keptuveje, dejau ja i vilnonini maiseli, ir toki stipriai silta maiseli dejau prie zanduku.  tongue.gif

as vis dar prisibijau sildyti blush2.gif vieni daktarai sako negalima,kiti galima...ar kam buvo blogai nuo sildymo?
o tos svaros proceduros tai gal ir gerai,tiksliai nezinau,nes puliu neisbego,bet tokios keistos isskyros buvo tarsi drebuciai,ar kam tokiu buvo???kas tai?
Atsakyti
QUOTE(bbrigitukee @ 2009 02 06, 00:07)
cia ir vel as... verysad.gif jau isbandziau viska ir nieko...ka dar daryti?ar kuriai taip buvo,kad menesi laiko gydosi ir nieko?jau sugeriau du kursus antibiotiku,trecia pradejau tris dienas,vel pakeite,dabar baigdineju 4 kursa ir nieko vistiek,nieks nebega,per menesi du kartus truputi tik ispuciau kasko tirstesnio ir tiek to pasveikimo verysad.gif kasdien turiu temperaturos,nosis maziau uzgulta,bet uzgulta vistiek,kraujas virusinis po visu antibiotiku,o galva skauda visa para doh.gif nesuprantu ar daktarai kaska daro ne taip ar kodel cia taip yra?ar gali but kad tuoj trauks pulius? verysad.gif  verysad.gif o gal cia jau kokios komplikacijos gavosi?gal kas zinote kokios jos buna?????

Sveika,ir as taip jauciuosi,jau menuo laiko laikosi temperatura,nosis uzgulus,du kursus antibiotiku isgeriau,dariau kompiuterine tomografija,tai sake ,kad sinusito nera,keista,pozymiai tokie lyg sinusito,net neisivaizduoju ka ir daryti,reikia pas kokius daktarus homeopatus eiti ar ka?
Atsakyti
Aš tai buvau pas masažistę (ji domisi kiniečių medicina), turėjau slogą, tai ji man parodė, kokius taškus reiktų pamasažuoti ir kaip, tai sloga iš tikrųjų gana greitai praėjo. Dariau ir vaikams, kai pastebėjau, kad sloga prasideda, irgi padėjo. Manau, kad tai glėtų pagelbėti ir prie sinusito.
Atsakyti
Tai va siandien buvau pas lor gydytoja,taigi rado auksini stafilokoka,del to ta sloga ir nepraeina verysad.gif O gydyti stafilokoka antibiotikais nepatare,skyre imunine sistema stiprinancius homeopatinius vaistus
Atsakyti
QUOTE(dasta @ 2009 02 09, 23:37)
Tai va siandien buvau pas lor gydytoja,taigi rado auksini stafilokoka,del to ta sloga ir nepraeina verysad.gif  O gydyti stafilokoka antibiotikais nepatare,skyre imunine sistema stiprinancius homeopatinius vaistus


O kaip rado ta stafilokoka? Kokius vaistukus imunitetui israse? Aciu ,viskas idomu,nes jau man ir nosis ir ausys uzgule ir smilkinius skauda.
Atsakyti
Paseli is gerkles paieme Seimos medicinos centre lor gydytoja ,augino 5 dienas ir stai tau atsakymas.Lymphomysot skyre imunitetui stiprinti.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Susidūriau ir aš su ta bjaurybe.Bet kai laiko neturiu sirgti nors vieną dieną ir privertė atgulti į lovą.Nu bet paskaitinėjus čia pas jus ir pasisėmus jūsų patrimų nutariau veikti.Nusipirkau Gelomyrtolį ir Sinupret,praplovus jau po pirmojo karto lengviau kvėpuoti.Nubėgau šiandien į vaistinę ir nusipirkau Protorgolio.Ir dar vieną dalyką paminėsiu kad nusipirkau Balvočiūtės žolių nuo sinusito.Tai va kaip seksis gydytis parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2009 02 11, 17:17)
Sveikutės 4u.gif Susidūriau ir aš su ta bjaurybe.Bet kai laiko neturiu sirgti nors vieną dieną ir privertė atgulti į lovą.Nu bet paskaitinėjus čia pas jus ir pasisėmus jūsų patrimų nutariau veikti.Nusipirkau Gelomyrtolį ir Sinupret,praplovus jau po pirmojo karto lengviau kvėpuoti.Nubėgau šiandien į vaistinę ir nusipirkau Protorgolio.Ir dar vieną dalyką paminėsiu kad nusipirkau Balvočiūtės žolių nuo sinusito.Tai va kaip seksis gydytis parašysiu.

laba 4u.gif na tai kaip gydymas sekasi?
as pagalliau jau pasveikau nuo sito sinusito,bet daktarais nusivyliu eilini karta tai juodai...loras jau si karta pasiule traukti pulius,aceit daugiau vaistu nei as prigeriau gerti negalima ir net nera jau kokiu... ir sake be jokiu narkoziu,pradejau verkti kaip maza mergaite,tai pasigailejo ir padare dar nuotrauka,ir pasirode kad pas mane nera jau puliu, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai vat jie issivaikciojo,taigi nesileiskit traukti ir jus taip lengvai!!!!o del vaistu kas labiausiai padejo tai man superiniai vaistukai buvo nosies lasai SANORIN,nors gydytojas sake jie tik trumpam ,keliom dienom,as naudaujau menesi ir nieko nenutiko blush2.gif jeiatkisa labai greit ir ilgam,bent man rolleyes.gif ir tos svaros proceduros padejo dar,nu ir viskas,gal dar KESTINE gerai atpalaiduoja nosi ,tai tiek sveikit,tikiuosi negreit sugrisiu i sia tema thumbup.gif
Atsakyti
sveikos..geriant antibijotikus nuo sinusito..kada panašiai praeina skausmas ..jau išgėriau dvi tabletes,bet skausmas nepraeina..plečia visą kaktą..nosį..o ir nosis vis užgulta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveneirka: 20 vasario 2009 - 18:51
Mane pastoviai kamuoja sloga doh.gif Tai lor gydytoja pasake kad kreiva nosies pertvara - reikia operuoti.
Atsakyti