Įkraunama...
Įkraunama...

Imbieriniai sausainukai

Gal kas žinot, kaip pasigaminti? Labai skanu doh.gif wub.gif
Dažniausiai alkavoj perku, tai jei kas pašnibždėtų receptą, būčiau labai dėkinga drinks_cheers.gif
Atsakyti
2 kiaušiniai,
2 tryniai,
250 gr cukraus,
250 gr miltų,
1 arb.šaukštelis malto imbiero,
kepimo miltelių.
Išplakti trynius, kiaušinius ir cukrų, įdėti imbierą, kepimo miltelius, sumaišytus su miltais, išminkyti tešlą. Iškočioti ploną blyną, išpjauti su formelėmis sausainius (arba supjaustyt stačiakampiais) ir palikt bent 2 valandom apdžiūti (geriau per naktį). Kepti nekarštoje orkaitėje.
Iškepti jie būna kietoki, bet tokio tipo sausainius paprastai rekomenduojama laikyti metalinėse dėžutėse (gal tiktų ir celofaninis maišelis), jie po kurio laiko suminkštėja jei kas turi kantrybės laukti.


Atsakyti
Ačiū labai. Būtinai išmėginsiu. Gal net šiandien thumbup.gif
Atsakyti
Ner uz ka, skanaus wink.gif
Atsakyti
Tai ar isbandei ar saknu buvo doh.gif
Atsakyti
Išbandžiau, bet išėjo tiesiog skanūs sausainiai, tačiau ne tokio skonio, kaip Alkavos.. unsure.gif
Man recepte per daug cukraus, tai dėjau mažiau, bet vis vien labai saldūs gavosi. O imbiero dėjau daugiau, bet vis tiek mažai unsure.gif
Gal kas kitų receptukų turit? Gal pavyktų artimiausią variantą "originalui" pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
200 g cukraus
200 g sviesto ir 100 g medaus sildomam iki vientisos mases. Veliau imusami 3 kiausiniai,
iberiama apie 300 g miltu ir tarkuoto imbiero pagal skoni.
Uzminkyte tesla kociojama 0,5 cm storio lakstu ir supjaustoma kvadrateliais. Kepami 200`C orkaiteje ~10-15 min.
Atsakyti
Ir vėl kiek daug cukraus, ir dar medaus unsure.gif Taigi jie saldūs neturi būti g.gif
Ačiū, pamėginsiu kada 4u.gif
Atsakyti
Labai skanus imbierianiai sausainiai yra parduotuveje presto.. biggrin.gif thumbup.gif Mhmm pasaka..Patariu visoms thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai va, o kaip juos pasigamint biggrin.gif
Atsakyti
esu kepus labai labai skanius tokius beveik tokius pat kaip is skonis ir kvapas...
jie tokie labai ploni tamsus su daug daug imbieru...
ach..jei pavyks rasti recepta idesiu
Atsakyti
QUOTE(mėlynė @ 2007 11 17, 23:04)
esu kepus labai labai skanius tokius beveik tokius pat kaip is skonis ir kvapas...
jie tokie labai ploni tamsus su daug daug imbieru...
ach..jei pavyks rasti recepta idesiu

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti