Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

Pasiskambinau to skyriaus vedėjai Vasjanovai, papasakojau apie savo bėdą ir ji man patarė eiti į polikliniką ir iškart prie savo gydytojo kabineto smile.gif Gal kaip nors pateksiu.
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 11 06, 12:10)
Ar galima nuėjus į polikliniką patekti pas kurią nors ginekologę tą pačią dieną? Jau nebesvarbu pas ką, nes labai neramu dėl keistų išskyrų - turi būti mėnesinės, bet jos vėlavo porą dienų, o tai, kas pasirodė, kažin ar galima vadinti mėnesinėmis: skaidrios išskyros su trupučiu kraujo. Tai tęsias jau trečia diena. Dariausi nėštumo testą, bet jis neigiamas.
Kaip manot, ar įmanoma ten patekti? Šiaip aš vaikštau pas Hamoudeh, bet nežinau, ar jis tuo metu dirbs, ar apskritai galės priimti...

Sveikute mirksiukas.gif O skausmų nėra? Man dažnai tokiu išskyru buna g.gif Labai dėkočiau jei po apsilankymo parašytu ką nustate. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 11 06, 11:10)
Ar galima nuėjus į polikliniką patekti pas kurią nors ginekologę tą pačią dieną? Jau nebesvarbu pas ką, nes labai neramu dėl keistų išskyrų - turi būti mėnesinės, bet jos vėlavo porą dienų, o tai, kas pasirodė, kažin ar galima vadinti mėnesinėmis: skaidrios išskyros su trupučiu kraujo. Tai tęsias jau trečia diena. Dariausi nėštumo testą, bet jis neigiamas.
Kaip manot, ar įmanoma ten patekti? Šiaip aš vaikštau pas Hamoudeh, bet nežinau, ar jis tuo metu dirbs, ar apskritai galės priimti...


Pas mane yra taip buvę. Vieną mėnesį buvo taip, kitą noramaliai. Pas gydytoją pakliuvau vėlai ir jis sakė, kad kartais ir taip pasitaiko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 11 06, 13:10)
Ar galima nuėjus į polikliniką patekti pas kurią nors ginekologę tą pačią dieną? Jau nebesvarbu pas ką, nes labai neramu dėl keistų išskyrų - turi būti mėnesinės, bet jos vėlavo porą dienų, o tai, kas pasirodė, kažin ar galima vadinti mėnesinėmis: skaidrios išskyros su trupučiu kraujo. Tai tęsias jau trečia diena. Dariausi nėštumo testą, bet jis neigiamas.
Kaip manot, ar įmanoma ten patekti? Šiaip aš vaikštau pas Hamoudeh, bet nežinau, ar jis tuo metu dirbs, ar apskritai galės priimti...


Jei busi atkakli tai tikrai pateksi pas gydytoja. Kai mane prispaude skubus reikalas nuejau tada kai keitesi pamaina 13.30, arba reikia anksti is ryto pries gydytoju darbo laika, registratura gauna kelis papildomus talonelius ir privalo duoti taloneli pas gydytoja. Tik jei sakys kad neturim, pasakyk kad tau butinai reikia patekti, buk atkakli, nes registraturos darbuotojos laaaabai jau naglos gun_bandana.gif
Atsakyti
Vkar toj prakeiktoj poliklinikoj praleidau apie 4 valandas. Hamoudeh tuo metu atliko echoskopijas, todėl nenorėjo manęs priimti, bet pasakė, kad nueičiu į registratūrą ir reikalaučiau papildomo talonėlio pas bet kurią ginę. Nuėjau... Registratūroje išlindo tokia nemaloni sena stora boba, kad susišnekėt buvo neįmanoma frusty.gif Į kalbas nesileido, atšovė, kad visos ginės užimtos, niekas manęs nepriims ir jai visai neįdomu, kad man blogai. Tokio abejingumo nebuvau mačius blink.gif Puoliau į paniką ir apsiverkiau. Gerai, kad vyras mašinoje laukė. Kai vėl nuėjau į registratūrą su juo, radome jauną ir daug malonesnę darbuotoją, kuri viską sutvarkė taip, kad aš greitai atsidūriau pas savo Hamoudeh thumbup.gif Oi, kaip aš jai dėkinga...
Su sveikata, ačiū Dievui, viskas buvo gerai. Hamoudeh paaiškino, kad kartais tikrai gali taip atsitikti, nors man iki tol nieko panašaus nebūdavo. Grįžau namo rami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 11 07, 11:50)
Vkar toj prakeiktoj poliklinikoj praleidau apie 4 valandas. Hamoudeh tuo metu atliko echoskopijas, todėl nenorėjo manęs priimti, bet pasakė, kad nueičiu į registratūrą ir reikalaučiau papildomo talonėlio pas bet kurią ginę. Nuėjau... Registratūroje išlindo tokia nemaloni sena stora boba, kad susišnekėt buvo neįmanoma  frusty.gif Į kalbas nesileido, atšovė, kad visos ginės užimtos, niekas manęs nepriims ir jai visai neįdomu, kad man blogai. Tokio abejingumo nebuvau mačius  blink.gif Puoliau į paniką ir apsiverkiau. Gerai, kad vyras mašinoje laukė. Kai vėl nuėjau į registratūrą su juo, radome jauną ir daug malonesnę darbuotoją, kuri viską sutvarkė taip, kad aš greitai atsidūriau pas savo Hamoudeh  thumbup.gif Oi, kaip aš jai dėkinga...
Su sveikata, ačiū Dievui, viskas buvo gerai. Hamoudeh paaiškino, kad kartais tikrai gali taip atsitikti, nors man iki tol nieko panašaus nebūdavo. Grįžau namo rami  thumbup.gif



As sakau tas bobas registraturoje reikia gun_bandana.gif Gydytojai nieko pries priimti, bet tos kaip gynybine siena stoja piestu, kad nera taloneliu. Reikia buti arsiai ir ginti savo teise i sveikatos prieziura thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spot13: 07 lapkričio 2008 - 14:33
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 11 07, 09:50)

Su sveikata, ačiū Dievui, viskas buvo gerai. Hamoudeh paaiškino, kad kartais tikrai gali taip atsitikti, nors man iki tol nieko panašaus nebūdavo. Grįžau namo rami  thumbup.gif


O ką aš ir sakiau. ax.gif Pas mane irgi tas pats buvo tik aš laukiau eilėj porą savaičių pas minėtą gydytoją ir gavau analogišką atsakymą. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(spot13 @ 2008 11 07, 14:33)
As sakau tas bobas registraturoje reikia  gun_bandana.gif Gydytojai nieko pries priimti, bet tos kaip gynybine siena stoja piestu, kad nera taloneliu. Reikia buti arsiai ir ginti savo teise i sveikatos prieziura thumbup.gif

drinks_cheers.gif visom keturiom. Tas homosovietikes seniai laikas lauk varyt.
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2008 09 29, 08:39)
Sveiki  4u.gif planuoju persirašyti į šią polikliniką, nes persikrausčiau į Šeškinę. Norėjau paklausti pas kurią šeimos gydytoją geriau registruotis? Ir dar kuri ginekologe geresne? Būtent šių dviejų gydytojų dabar reikia  g.gif

Nesiulyciau N.Tautavicienes, pas ja esu priregistruota, dabar jau vien del jos ketinu persirasyti i kita poliklinika. Neimanoma su ja, kompetencijos nerasta, o domisi zmogus turbut tik savo isvaizda. Daug niuansu su ja buvo, ir ne tik man, bet nenoriu daugiau prisiminti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 11, 23:09)
Nesiulyciau N.Tautavicienes, pas ja esu priregistruota, dabar jau vien del jos ketinu persirasyti i kita poliklinika. Neimanoma su ja, kompetencijos nerasta, o domisi zmogus turbut tik savo isvaizda. Daug niuansu su ja buvo, ir ne tik man, bet nenoriu daugiau prisiminti wink.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 11, 23:09)
Nesiulyciau N.Tautavicienes, pas ja esu priregistruota, dabar jau vien del jos ketinu persirasyti i kita poliklinika. Neimanoma su ja, kompetencijos nerasta, o domisi zmogus turbut tik savo isvaizda. Daug niuansu su ja buvo, ir ne tik man, bet nenoriu daugiau prisiminti wink.gif


O šeimos gydytojos pakeisti negalima? Man registratūroj sakė, kad galima keisti gydytoją. g.gif Pati galvoju tai padaryti, nes su p. E. Grigoniene irgi ne kaip sekasi bendrauti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2008 09 06, 11:16)
Ir kas is dirbanciu seskines ginekologu priimineja gimdymus? Zinau, kad Hamoudeh priima, o daugiau?


Hamoudeh jau irgi nebepriima. Jis anksčiau dirbo antakalny, o dabar jau nebe.
Dėl kitų nežinau.

O kas lankotės pas šeimos gydytoją N.Šertvytienę? Kokie atsiliepimai būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UgNeliuke: 14 lapkričio 2008 - 01:11
QUOTE(silve @ 2008 10 27, 14:53)
Jeigi imanoma, nuo kozminienės per kilometrą bėk. blink.gif Dar tokios nekompetetingos, neprofesionalios gydytojos nemačiau. Persirašiau pas kitą gydytoją, nes man mano sveikata tikrai svarbi. smile.gif

Tikrai pritariu! Kiekviena karta pasijauciu taip, lyg buciau apsimetele, prasanti biuletenio. Ir tyrimai visada "idealus'', ji sugeba kraujo tyrima per sekunde perzvelgti. As turbut per toia akimirka nei pavardes nespeciau perskaityt. Gerai, kad i dekretines iseis tuoj.
Atsakyti