Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

QUOTE(Asar @ 2006 04 24, 15:09)
Atrodo, prekyboje nebera natripo sulfacilio lasiuku. Gal zinote vaistine, kur tokiu dar uzsilike?

Mano Ugnytei buvo užsikišęs ašarų latakėlis. mes lankėmės pas gyd. Kairienę Kauno klinikose. Ji mums paskyrė tokį tepaliuką Fucitalmic. kainuoja apie 30 lt. reikia mažą tepalo lašiuką įspausti į akuytės kamputį ir švelniai įmasažuoti. Jisai buvo reikalingas kad išgydyti uždegimą, o jau po to darė latakėlio praputimą. Tas tepaliukas per porą dienų išgydė uždegimą. kai nuvažiavome tai latakėlio prapūtimo procedūrai tai į akytes įlašino kad išplėstų vyzdžius ir po 15 min. pasiėmė mano leliuką gydytoja pas save, manęs neįleido. Ugnytė kabinete paverkė kokią minutę kitą ir man ją atidavė. Procedūra labai trumpa ir matyt neskausminga, nes vaikutis iš karto pas mane ant rankų nurimo ir kaip nieko ir nebūta. po to pažiūrėjo akių dugną ir visą mūsų šeimynėlę išleido besišypsančią namo. Sėkmės ir jums. viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Mano maziukui 2 men., akytes traiskanoja ir puliuoja nuo gimimo. Gavom siuntima i santariskes, bet gydytoja sake, cia neskubu, kada susiruosim, tada ir galim vaziuot. Tai net nezinau, ar dar palaukti cia, gal savaime praeis, juk gaila maziuko verysad.gif
Beje, natrio sulfacilio yra Lazdynu vaistineje (netoli Rimi parduotuves), bet duoda tik su receptu. Uzsisakai ir po poros val.ateini atsiimti.
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2006 04 24, 16:23)
Mano maziukui 2 men., akytes traiskanoja ir puliuoja nuo gimimo. Gavom siuntima i santariskes, bet gydytoja sake, cia neskubu, kada susiruosim, tada ir galim vaziuot. Tai net nezinau, ar dar palaukti cia, gal savaime praeis, juk gaila maziuko  verysad.gif
Beje, natrio sulfacilio yra Lazdynu vaistineje (netoli Rimi parduotuves), bet duoda tik su receptu. Uzsisakai ir po poros val.ateini atsiimti.

mums musu gudytoja irgi sake,kad neskubu.dukrytes desinioji akyte puliavo nuo gimimo.ligoninen atsigulem 5,5men.tai santariskese paklause,kodel taip ilgai tempem.kuo greiciau,tuo geriau.tai ir suprask kaip yra.gydytojam,zinoma,su mazais lengviau susitvarkyt.mano palatos kaimyne gulejo su 12men.dukra.tai ja 2 sesutes vos galejo islaikyt smile.gif .
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Gosiuke @ 2006 04 24, 16:23)
Mano maziukui 2 men., akytes traiskanoja ir puliuoja nuo gimimo. Gavom siuntima i santariskes, bet gydytoja sake, cia neskubu, kada susiruosim, tada ir galim vaziuot. Tai net nezinau, ar dar palaukti cia, gal savaime praeis, juk gaila maziuko  verysad.gif
Beje, natrio sulfacilio yra Lazdynu vaistineje (netoli Rimi parduotuves), bet duoda tik su receptu. Uzsisakai ir po poros val.ateini atsiimti.

vaziuokit jus kada norit,eilu ten nera, atsigulsit vienai parai . akyte sutvarkys thumbup.gif . mums ta procedura dare 5dieni 10 min nepraejo ir atnese man shpoka smile.gif ant ryto kartoja. savaime mums nepraejo, nors ir masazavom ir vaistus lasinom. .
Atsakyti
Na taip sako, kad zonduoti kanalelius reikia kuo mazesniam, nes pasipriesint negali. O mes tai jau uzaugom (2,7m), neisivaizduoju kaip bus verysad.gif .
As vis akiu daktarei sakiau, o ji praeis... palasinkit ta, ana, pamasazuokit...isaugs... ,bet nepraejo. Istisai neasaroja, bet jai vejelis, ar saltesnis oras, sloga ir viskas verysad.gif kaire akyte asaroja. As manau eisiu privaciai, nieko nebus su tom varnom.
Atsakyti
Nu dabar tai tikrai mausiu su maziuku i tas santariskes kuo greiciau, nebesvarstysiu ir netempsiu gumos. Tik uzsiregistruot nepavyksta, okuliste tiksliai nezinojo, i kuri skyriu ten reikia kreiptis, tai paskambinau i akiu ligu, kazkokia moteriske apstauge, kad ne ten skambinu, o kai pasiteiravau, kur reiketu, rageli numete. Cia tai bent kokiu antikvariniu moteriskiu dar registraturose dirba!
Gal kartais kuri zinote tel.nr. to vaiku akiu ligu sk.?
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2006 04 24, 16:23)
Mano maziukui 2 men., akytes traiskanoja ir puliuoja nuo gimimo. Gavom siuntima i santariskes, bet gydytoja sake, cia neskubu, kada susiruosim, tada ir galim vaziuot. Tai net nezinau, ar dar palaukti cia, gal savaime praeis, juk gaila maziuko  verysad.gif
Beje, natrio sulfacilio yra Lazdynu vaistineje (netoli Rimi parduotuves), bet duoda tik su receptu. Uzsisakai ir po poros val.ateini atsiimti.


Natrio sulfacilio yra ir Universiteto vaistineje. Parduoda be recepto ir laukti nereikia. Jie ten ju prisigamine turi.
Mes lasinam jau tris dienas. Puliuku maziau smile.gif
Atsakyti
Labas mums nepadėjo jokie vaistukai ir masažiukai. Prasikankinom 2 mėn , o paskui padarė kanalėlio praplovimą , po to laiko prajėjo daugiau kaip pusė metų , tfu tfu , kol kas problemų neturime
Atsakyti
Nesuprantu,mūsų niekas neguldė į jokią ligoninę. Ugnei buvo 3 mėn. Nuvažiavome į Kauno klinikų akių ligų kliniką ir iš karto padarė praplovimą ikairės akytės ašarų kanalėlio ir namo. Viskas vyko akių poliklinikoje. Jokių daugiau ašarojimų, puliavimų nebuvo. Ir dar, kai gydytoja padarė tą procedūrą tai man paaiškino, kad dabar vaikiukui bus lengviau kvėpuoti, kadangi ašarų kanalas atsiveria į nosytę, o kai jisai būna užakęs tai ten kaupiasi sekretas ir turi įtakos kvėpavimui.
Atsakyti
Sveikutes, vis paskaitydavau skyreli, nes turejom sia problema, bevei tris men traiskanojo viena akyte, ko tik nedarem, paskutiniu metu plaudavom akyte medetku nuoviru, dedavau ju kompresiukus, o paskutinias dvi dienas ploviau akyte, istirpinus furacilino tablete. Nezinau ar cia medetku nuoviras, ar furacilino tirpalas, bet taip staiga praejo.....bijojau anksciau ir girtis, bet jau gera savaite, kaip akyte visiskai sveika, nors jau planavom kita savaite vaziuot plaut kanalo.
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2006 04 26, 10:47)
Na taip sako, kad zonduoti kanalelius reikia kuo mazesniam, nes pasipriesint negali. O mes tai jau uzaugom (2,7m), neisivaizduoju kaip bus  verysad.gif .
As vis akiu daktarei sakiau, o ji praeis... palasinkit ta, ana, pamasazuokit...isaugs... ,bet nepraejo. Istisai neasaroja, bet jai vejelis, ar saltesnis oras, sloga ir viskas  verysad.gif  kaire akyte asaroja. As manau eisiu privaciai, nieko nebus su tom varnom.

parasyk,jei zinai koki gera privatu gydytoja.as irgi norejau privaciai,bet anyta,medike,perkalbejo,atsieit,maza ant kokio sarlatano pakliusi.be to,gulejom 3dienas santariskese,nes vingiuotas kanalelis pasitaike,is karto nepavyko.i antakalni nesigulem,nes registraturoje mums taip viska,,maloniai,,paaiskino,kad bet koks noras prapuole ten vykti.
Atsakyti
Kol kas nieko negaliu parekomenduoti, nes dar nesikreipiau privačiai. Mes gyvenam Utenoje, čia yra tokia kaip ir privati klinika, į kurią atvažiuoja iš Kauno, Vilniaus Santariškių ir kt klinikų daktarai. Galvojau, kad šį šeštadienį (29d.) eisim, bet jau savaitę kaip sergam (peršalom), o jie atvažiuoja tik tam tikrom mėnesio dienom. Peržiūrėjau gegužės grafiką, tai akių daktaras net neatvažiuos verysad.gif Tai dabar ir nežinau ką darysiu. unsure.gif
Atsakyti