Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

QUOTE(g-r-a @ 2008 02 27, 14:34)
Mum taip pat akytė traiškanojo ir pūliai skyrėsi  blink.gif . Ir valėm, ir antibiotikus lašinom, ir masažiukus darėm- niekas nepadėjo. Trumpam sumažėdavo ir vėl iš naujo. Mum gydytoja patarė kreiptis į klinikas pas vaikų okulistą ( siuntimą parašė). Ten vieną kartą bandė praplauti, bet nepavyko- schmoll.gif  sakė, kad ašarų latakėlį užtvėtus standi plėvelė. Teko zonduoti  verysad.gif . Rėkė lelius net visas aukštas skambėjo unsure.gif .Jam tada buvo 3 mėnesiai. Dabar viskas gerai  clap.gif . Tiesa, sako, kad geriau šią procedūrą daryti iki 6 mėnesių, nes paskus bijos gydytojų . smile.gif


gaila leliuko.... unsure.gif
Atsakyti
Hmmm..
Mano maziuko viena akyte traiskanoja, bet as per diena praplaunu akytes ir tiek.. Galvoju, kad gal praeis?
Kaip blogai turi buti vaiko akytes traiskanojimas,kad gydytojai skyria zondavima?
Tiesiog noriu zinoti ar as kazka ne taip darau..
Atsakyti
Mano draugės dukrytei traiškanojo akytės, traiškanojo, traiškanojo, kol galiausiai net pūliukai ištisai būdavo- vos atsimerkdavo verysad.gif o gydytoja nereagavo iki tol kol galiausiai paguldė į ligoninę...
Ką galiu patarti? na pirmiausia pamačiau draugės klaidelę- ji valydavo akytes su tuo pačiu vatos gabalėliu- ir braukdavo keletą kartų... Patariau naudoti kiekvienam pabraukimui kitą vatos gabalėlį- jau nekalbant apie akytes- jokiu būdu negalima valyti su tuo pačiu blink.gif , deja manęs ji nepaklausė- tada aš dar lėlytės savo neturėjau- matyt neatrodžiau autoritetingai ax.gif tai štai- blogai prižiūrimoms akytėms prasidėjo uždegimas... teko gydyti antibiotikais net 2 kartus gulėjo ligoninėje. Bet dėkui dievui viskas susitvarkė 4u.gif
Atsakyti
smile.gif mano dukrelei tai pat kartais paburksta paakiai, bet tyrimai geri
Atsakyti
QUOTE(daika @ 2008 02 29, 20:51)
smile.gif mano dukrelei tai pat kartais paburksta paakiai, bet tyrimai geri

mano vaikams tp yra paburke paakiukai bet man aiskino kad tokiems vaikams daznai buna padideje limfmazgiai tai gali buti infekciniu ligu liekanos ar pradzia
Atsakyti
na ir mums akytės ašaroja, pradžioje irgi taip užpūliuodavo, kad pabudęs mažiukas vos akis atmerkdavo arba jam padėt reikėdavo nuvalant pūliukus. Dabar taip nebepūliuoja, bet vis ašaroja, gydytoja irgi apie zondavimą šneka, taip nenoriu aš šitos procedūros.
Atsakyti
traiskanojo ir asarojo mano angeliukui akute,ir vaistukus lasinom ir su ramunelem plovem,niekas nepadejo.Daktere pasake,kad reiks zonduot,labai pergyvenau,nes taip pat daug buvau prisiklausius apie sia nemalonia procedura.Tada mane gydytoja patikino,kad tai paskalos,mamos prisiklause nesamoniu,o plius juk jos pacios nieko nemato,tada mane kazkiek apramino.papasakojo apie ta pracedura: vaika suvysto ir ilasina uzsaldyt akytei vaistuku,sie vaistukai labai grauzia,tai kuris vaikas nuo suvystymo(kai priprate buti laisvi) ir nuo perstejimo akytes nereks,p plius dar mamos salia nera.Taigi,isgyvenom,maniskiui net keli kanalai buvo neatsidare,dare net tris praplovimus,dabar viskas gerai,ir tuo dziaugiuosi.
Sako vaikai atsimena,nu maniskiui tada buvo 5 men., praejus 20min po proceduros ir atejus dakterei,jis vel sypsojosi,tad nemanau kad vaikai atsimena( gal ir klystu).
Atsakyti
QUOTE(rava @ 2008 01 22, 16:52)
Mums liepe plauti silpnu ramuneliu nuoviru ir lasinti Oculoheel. Nors puliavo tik viena akyte, liepe lasinti i abi. Lasinom 7 d., akyte negerejo, tada pradejau 3 k. per diena lasinti MP po lasiuka ir praejo.  Po menesio pradejo traiskanoti kita akyte, vel bandem Oculoheel - nelabai kas.. Pradejau masazuoti mazuoju pirstu vidini akies kamputi, kad atsikimstu asaru kanalas ir nereiketu zonduoti, kas, girdejau, vaikeliui labai skausminga. Dabar jau padetis gereja.

mms irgi puliavo viena akyte nuo gimimo, ko tik nedarem, niekas nepadejo tiesiog su laiku eme ir praejo, ir gydytojas sake jog iki triju men vaikuciams praeina, o jei ne tada zonuoja
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 01 21, 20:21)
mums tik 12d.o akytes supuliavo  unsure.gif
gydytoja israse 'fucithalmic"
gal kas naudojote ir per kiek laiko pasveiko?


Mums si bedele irgi buvo nuo gimimo, lasinom Tobrex ir nieko schmoll.gif
Kai suejo 3 men gydytoja israse Fucithalmic, parode kaip daryti akytes masaza (visa ta laika dariau ne taip blush2.gif ).
Taigi, beveik 3 savaites teisingo masazo + fucithalmic ir akytes sveikos! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shtefute @ 2008 03 13, 01:19)
Mums si bedele irgi buvo nuo gimimo, lasinom Tobrex ir nieko  schmoll.gif
Kai suejo 3 men gydytoja israse Fucithalmic, parode kaip daryti akytes masaza (visa ta laika dariau ne taip  blush2.gif ).
Taigi, beveik 3 savaites teisingo masazo + fucithalmic ir akytes sveikos!  4u.gif

O gal tiesiog reikia teisingai ir dažniau valyti nosyte?Turėjom tokia problemyke,kol nesupratau kad tai susije su nosytes retu valymu.Pradėjom tvrkingai valytis ir viskas iškart susitvarkė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciklamenas @ 2008 03 13, 00:40)
O gal tiesiog reikia teisingai ir dažniau valyti nosyte?Turėjom tokia problemyke,kol nesupratau kad tai susije su nosytes retu valymu.Pradėjom tvrkingai valytis ir viskas iškart susitvarkė. smile.gif


Pas mumi irgi traiskanojimas buvo susijes su sloga. Traiskanoti viena akis pradejo 2 sav. , o sloga turejom nuo gimimo. 1 menesio baigesi sloga - baigesi ir bedos su akim. Dabar vel sloguoja, bet jokiu traiskanu. Gal ta priklausomybe isaugama?
Atsakyti
Mano pirmai dukrytei nuo gimimo puliavo akytes verysad.gif .Vaje kiek vargau ir kiek vaistu prilasinau ir nieko doh.gif . 4,5 men. ligoninej praplove akies kanalus . Daugiau bedu delto neturejom biggrin.gif .
Atsakyti